100 інструментів маркетингу змісту для PR: від програмного забезпечення до кураторів змісту
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

!00 инструментов для маркетинга контента

Як загалом, так і як термін, маркетинг змісту є тенденцією цього року. 9 з 10 маркетологів будуть використовувати в середньому від 12 тактик маркетингу змісту в 2013 році
За даними обстеження B2B Content Marketing Benchmarks, Budgetsand Trends – North America, Content Marketing Institute (CMI) і Marketing Profs, це значно більше в порівнянні з попередніми роками, коли вони використовували тільки 8 тактик. Статистика показує навіть більше: в 2012 році, B2B маркетологи витрачали 33 відсотки своїх маркетингових бюджетів на маркетинг контенту, і 54% сказали, що вони збільшать свої витрати на маркетинг змісту в 2013 році.
Инструменты маркетинга контента
Тому, що багато конкуруючих маркетологів, Вам необхідно визначити зміст стратегії, яка працюватиме для Вас. Ми взяли у руки 100 інструментів і сайтів для маркетингу змісту, які допоможуть Вам у Ваших зусиллях. Від місць з джерелом ідей контенту для Вашого блогу, до курирування вмісту сайтів, які дозволяють досягти більш широкої аудиторії; від сайтів, які дозволяють з легкістю створювати візуальний контент до професійних інструментів, які допоможуть Вам контролювати зміст маркетингових стратегій конкурентів. Список нижче показує деякі з найбільш модних, найпопулярніших сайтів та інструментів для контент маркетологів.
Курирування змісту є процес сортування величезної кількості змісту в Інтернеті та представлення його в значущому і організованому навколо конкретної теми. Ця робота включає просіювання, сортування, організацію і публікацію інформації. Куратори вмісту забезпечують індивідуальний, перевірений вибір найкращих і відповідних ресурсів на  конкретні теми.
Стимулювання B2B змісту та ідеї, дослідження, створення і курирування контенту, видавнича справа та інше
1. DivvyHQ є першим додатком-таблицею з редагованим календарем індустрії маркетингу змісту, створеним спеціально для професійних виробників контенту. Завдяки одному простому додатку, Ви можете керувати ідеями вмісту, редакцією, виробничим процесом і термінами. З DivvyHQ можна організувати і успішно виконати свої вимогливі і складні ініціативи маркетингу змісту.
2. Scribe забезпечує точні процеси маркетингу контенту, які допомогли Copyblogger розвинутися від простого блогу в програмне забезпечення компанії з понад 100.000 клієнтів - і він також буде працювати для Вашого бізнесу. Користувачам WordPress рекомендується перевірити Scribe для WordPress.
3. Intigi допомагає маркетологам знайти, курувати, і розшарити зміст, щоб він міг відобразити думки керівництва своєї компанії і збільшити цільовий трафік веб-сайту.
4. The Content Marketing Institute: ключ знаходиться в назві. Сайт пропонує освітні ресурси, щоб допомогти Вам зорієнтуватися, як почати або покращити свої зусилля в маркетингу змісту.
5. Hub Spot Academy: чудові ресурси, в тому числі електронні книги, гарячі статті, веб-семінари та багато іншого. Перевірте MarketingGrader, щоб побачити, що Ви робите зі своїм маркетингом в Інтернеті.
6. LinkedIn: LinkedIn Answers був зупинений 31 січня 2013 - загадковий рух, враховуючи зростання громад Q&A. Тим не менш, LinkedIn продовжує залишатися хорошим джерелом для ідей контенту через інші популярні канали LinkedIn, в тому числі LinkedIn опитування, групи або поновлення статусу.
7. Quora: Ви, напевно, знайомі з тим, що Quora - це про все: задати будь-яке питання, отримати відповідь від людей з практичним досвідом, і блог про те, що Ви знаєте.
8. Yahoo! Answers: ветеран, і часто зловживається спамерами, але це ще велике джерело для ідей змісту. Підказка: шукайте за категоріями і виберіть найбільш популярне, щоб побачити, що гаряче.
9. Conferize: відкрити нові конференції та приєднатися до акцій, які відбуваються: люди, спілкування і контент.
10. Content Marketing World 2013: події, які Ви не повинні пропустити, з очевидних причин. ContentMarketingWorld є найбільшим в світі зібранням професіоналів маркетингу змісту. У 2012 році понад 1000 фахівців маркетингу і PR з 23 країн світу взяли участь (у тому числі 3-го рівня, Google, SAS, Qualcomm, Paychex, Aon, IBM, Nationwide, Deloitte, UBM, Caterpillar, Cisco Systems, CME Group, UniversityofPhoenixта сотні інших провідних малих і великих брендів).
11. The Consumer Barometer є глобальним зусиллям IAB Europe в співпраці з TNS Infratest і Google для кількісної оцінки ролі онлайн від досліджень до покупки на споживчому шляху. Щоб краще зрозуміти цей шлях, ConsumerBarometerдає уявлення про минулу поведінку покупців, а також перспективи, як споживачі взаємодіятимуть з Інтернетом як джерелом інформації для прийняття рішення про покупку.
12. Contently ефективна для створення контенту для передових брендів і далекоглядних медіа-компаній. Вона також дає можливість професійним журналістам і блогерам побудувати кар'єру, роблячи те, що вони люблять.
13. Skyword - програмне забезпечення у вигляді сервісу компанії, яка допомагає організаціям дістати і залучити клієнтів через якісний контент, яке спеціально розроблене для успішного пошуку і соціальних мереж - двох основних способів, через які споживачі сьогодні отримують інформацію.
14. Inbound Writer: додаток для оптимізації контенту для письменників і інтернет-маркетингу. Це дозволяє Вам створювати і управляти всім своїм вмістом надійно і в комфорті Вашого робочого процесу з будь-якого браузера при доступі до пошуку в режимі реального часу та інтелекту засобів масової інформації для Вашої цільової аудиторії.
15. Trapit шукає для Вас в Інтернеті 24/7, щоб відкрити найсвіжіший, персоналізований контент на Ваші улюблені теми та інтереси.
16. Newsgrape з'єднує читачів і письменників. Він надає більше перспектив для актуальних тем і можливості представити свої статті для більш широкої аудиторії.
17. Compendium представляє собою платформу маркетингу змісту, яка допомагає організаціям збирати і створювати оригінальний контент у фірмовому стилі для розповсюдження через будь-який маркетинговий канал.
18. GatherContent: планувати, організовувати та спільно працювати над контентом веб-сайту.
 19. Scoop.it надає голос професіоналам, щоб поділитися важливими ідеями з потрібною аудиторією, як спосіб посилення своєї позиції в Інтернеті. Це сервіс для стимулювання, але і для курирування вмісту також.
20. Buffer - найпростіший спосіб поділитися чудовими посиланнями, фотографіями і відео, які ви знайшли на Twitter, Facebook і LinkedIn.
21. Pitching Notes - це безкоштовний сайт, який допомагає PR-фахівців поділитися своїм досвідом з журналістами.
22. Silk є веб-платформою, яка дозволяє творцям контенту забезпечити його поширення в Інтернеті у більш структурованому вигляді.
23. The New York Times Compendium - читачів запрошує New York Times: як використовувати статті, зображення, відео та цитати, щоб розповісти свою власну історію, використовуючи контент New York Times.
24. Glossi - дозволяє створювати і спільно використовувати власні цифрові журнали. Не вимагаються навички дизайну чи технічні. Все що потрібно - це ідея.
25. Flockler - публікація свого власного соціального журналу.
26. Paper.li - створити свою власну інтернет-газету в лічені хвилини. Автоматичний пошук, публікація та заохочення, прикріплення статті, фотографії та відео з усього Інтернету.
27. Artery дозволяє Ваш цифровий контент; прямо на вентилятор продажів для якого Ви робите, незалежно, хто і що зробив (мистецтво, музика, фотографії, шаблони, програмне забезпечення, книги - все, що Ви створюєте)
28. mYYnews: відстежувати свої пристрасті і інтереси, збираючи свій власний індивідуальний новинний сайт.
29. Storify допомагає мати сенс від того, що люди пишуть у соціальних медіа.
30. Listly дозволяє курувати списки кращого соціального вебу на Listly або прямо на Вашому сайті.
31. Unseenideas прагне бути першим ринком в світі для неопублікованих ідей, концепцій та кампаній - ідея, на основі агентств/творчого пошуку.
32. Newsle на сьогодні є кращим агрегатор новин коли-небудь створеним, оскільки він націлений на людей. З'ясуйте, хто є найбільш видатною людиною у Ваших колах, і де вони з'являються в новинах. Це допоможе, якщо Ви захочете отримати ефективне інтерв'ю, щоб додати відповідні, впливові голоси експертів на свій сайт.
33. Issuu: безкоштовно опублікувати і поділитися своїми публікаціями і вставити на веб-сайти, в блогах і соціальних мережах.
34. CurationSoft: виявлення, аналіз і курування контенту з Wikipedia, Slideshare, блогів і новини Google, блогів і новин Blekko, YouTube, Twitter, Flickr і будь-якого каналу RSS, який Ви захочете.
35. Daylife Publisher Suite: опублікувати чудові додатки і контент за допомогою декількох кліків. Зміст додатків включає красиво відформатовані фото галереї, опитування, терміни, потоки відповідного змісту, посилання, Twitter-канали та багато іншого. Кураторська панель інструментів дозволяє контролювати як джерела так і актуальність ЗМІ, що автоматично заповнюють вибрані додатки.
36. Innoblogs - спільна корпоративна блог-платформа. Innoblogs дозволяє компанії або організації використовувати блоги для всіх відділів, щоб залучити клієнтів і конвертувати за допомогою цільової пошукової оптимізації та 3-х багаторівневого механізму конверсії клієнта.
37. One Spot перетворює Ваш контент в потужний і прибутковий зміст оголошення: створювати, поширювати, перенацілювати, і оцінювати зміст як оголошення.
38. Kapost надає платформу контент-маркетингу для включення брендів, щоб досягти успіху в ролі видавця.
39. Help A Reporter Out (HARO), сервіс Vocus (NASDAQ: VOCS) з'єднує журналістів з джерелами. Це міст між журналістами та публіцистами, дозволяє журналістам знайти джерела, яких вони потребують, дозволяючи журналістам досягти джерел вільних від спаму, отримати соціально зв'язаний шлях.
40. Smart Marketing Page (SMP) на Business Wire є новою комунікаційною платформою, яка використовує кращий контент від маркетингу та зв'язків з громадськістю для створення SEO-розширених, інтерактивних мультимедійних новин та інформації про досвід для споживачів, журналістів та іншої цільової аудиторії.
41. Zerys - інструмент управління проектами, розроблений спеціально для контент-проектів і ринку письменників з тисячами професійних, позаштатних авторів.
42. My Blog Guest, перша веб-платформа для підключення блогерів-фрілансерів до видавців.
43. Content BLVD - подібний MyBlogGuest, але з можливістю для блогерів просити оплату за свої статті.
44. SEMRush: Від дослідження, як продукти рекламуються кращим способом в пошуку до тексту рекламної фрази - SEMrushє ідеальним компаньйоном для добре керованого відділу маркетингу. Пошук тенденцій, конкуренція, і витрачені долари Вашими конкурентами є одними з оцінок вхідних здогадів будь-яких маркетингових зусиль. SEMrushтут, щоб бути Вашим надійним ресурсом.
45. YouTube: Перевірка найпопулярніших відео дня, щоб побачити тенденції, і як ці тенденції можна застосувати до стратегії змісту.
46. ARC™ engagement platform - мультимедійна та соціальних медіа платформа, яка призначена для забезпечення паблік рілейшнз з динамічним інструментом для залучення і взаємодії з клієнтами через будь-яку інтернет-локацію.
47. PitchEngine є головним інструментом створення контенту для публікації хороших маркетингових повідомлень у вебі і на мобільних.
48. MultiVu, мультимедіа PR Newswire і широкополосних служб мовлення, пропонує набір аудіо, відео та мультимедійної продукції, мовлення та розподілу послуг, які принесуть нове життя у Ваші повідомлення.
49. Recorded Future дозволяє краще зрозуміти Ваші переваги шляхом агрегування та вимірювання освітлення в ЗМІ; швидко резюмувати пресрелізи версій продуктів промисловості на наступні дванадцять місяців, і знайти значущі зв'язки із зацікавленими сторонами.
50. Storyful допомагає журналістам, радіомовникам і видавцям фільтрувати сенсаційні новини, трендові історії та місцеві джерела від шуму соціальних медіа.
51. BetaKit - нове видання, присвячене наданню оригінальної, в реальному часі звітності і аналізу виникаючих новин технологій та глобальних інновацій.
52. Linkdex допоможе Вам визначити і побудувати стосунки з впливовими авторами на Вашому ринку, встановити зв'язки між відповідними впливовими сайтамии, що належать цим авторам, оптимізувати контент веб-сайту і багато іншого.
53. Twitter Counter Top100: подивитися, хто є в топ 100 користувачів Twitter, перевірити їх оновлення, щоб дізнатися, що робить їх популярними.
54. TweetLeve - інструмент Twitter для виміру створених @jonnybentwood в Едельман. Цей інструмент допомагає Вам визначити, які веб-посилання розшарює більшість, хто є впливовим у Вашій ніші, і багато іншого.
55. PRWeb - онлайн новини та прес-релізи послуг для малого та середнього бізнесу і корпоративних комунікацій.
56. PR Newswire - новини та послуги поширення інформації для професійних комунікаторів.
57. Business Wire - комерційне розповсюдження новин. Тисячі компаній і організацій залежать від Business Wire для передачі своїх повнотекстових прес-релізів, нормативних документів, фотографій та іншого мультимедійного контенту для журналістів, професіоналів фінансового ринку, інвесторів послуг, регулюючих органів та широкій громадськості по всьому світу. Професійне обслуговування, дуже рекомендується.
58. MarketWire – сервіс стрічки новин з надання послуг розповсюдження прес-релізів, управління контактами засобів масової інформації, мультимедійних послуг моніторингу ЗМІ та інші рішення для робочих процесів зі зв'язків з громадськістю, зв'язків з інвесторами, журналістами та зв'язку з іншими фахівців.
59. Yahoo! News - зручне місце, щоб знайти заголовків від місцевих до світових джерел новин в Інтернеті. Більш популярна, ніж Google News, бо Yahoo News є більше, ніж пошук новини.
60. GoogleNews - пошукова система новин - побачити найцікавіші новини, головні новини для ідей зміст.
61. blekko є пошуковою системою для споживача, спрямована на досягнення високої якості, відповідних, без спаму результатів пошуку. Блискучий інструмент, щоб знайти по-справжньому відповідний зміст.
62. Alltop PR - індекси різні ресурсів PR, випадково розділені на категорії, представлені власниками веб-сайтів і затверджуються тільки тоді, коли вони відповідають набору вимог до якості.
63. Summify створює красивий щоденний огляд найбільш актуальних новин з Ваших соціальних мереж, і доставляє його Вам електронною поштою, в Інтернеті або на мобільний телефон.
64. Everything PR - ми сподіваємося, Ви вже знаєте, хто ми такі і що ми робимо. Якщо Ви цього не зробили, роздивіться навколо (Прим. редактора: оригінал статті з даного ресурсу).
65. Business Exchange - на Business Week, агрегатор змісту для бізнес-професіоналів.
66. Pressat являє собою економічно ефективну службу розповсюдження прес-релізів на декількох засобах масової інформації по всій Великобританії.
67. PlagSpotter є перевіркою дублікатів змісту, яка дозволяє користувачам вставити URL-адресу своєї веб-сторінки і почати сканування Інтернет для пошуку дублікатів змісту і процесу їх виявлення.
68. 9Slides являє собою потужний інструмент комунікації, який дозволяє користувачам отримати унікальний досвід онлайн відео з використанням наявних презентацій і слайдів.
69. Slideshare - найбільше у світі співтовариство для спільного використання презентацій. З 60 мільйонами відвідувачів на місяць і 130 мільйонами переглядів сторінок, він є одним з найбільш відвідуваних 200 веб-сайтів у світі. Крім презентацій, SlideShare також підтримує документи, PDF-файли, відео та веб-семінари.
70. Piktochart дозволяє з легкістю створювати дружню для пошуковиків інфографіку.
71. Visual.ly - магазин для створення візуалізації даних і інфографіки.
72. Zeeik - соціальний сайт курирування відео (сам заявив у відео Wikipedia). Сайт дозволяє користувачам спільно курирувати відео для zeeiks.
73. Popcorn Maker дозволяє легко розширювати, робити ремікси і розшарювати веб-відео.Ви можете комбінувати відео і аудіо з контентом від решти мережі - від тексту, посилань і карти для фотографій і RSS-каналів.
74. Prezi - інструмент для створення презентацій, який допоможе Вам організувати і поділитися своїми ідеями.
75. Smash words - дистриб'ютор електронних книг, який допомагає авторам і видавцям розповсюджувати електронні книги через найбільших рітейлерів електронної книги у світі.
76. Social Crawlytics дозволяє виявити найбільш розшарений зміст Вашого конкурента.
77. Open Marketing Blog: агентство послуг інтернет-маркетингу, що спеціалізується на маркетингу змісту і вхідному маркетинуг. Там є чому повчитися у них.
78. Marketo’s Modern B2B Marketing - блог та спільнота кращих практик маркетингу, визнане місце індустрії для маркетологів, щоб поділитися ідеями і допомагти один одному через обмін результатів.
79. Content Rules Blog: від стратегії керівних принципів для творців глобального контенту до порад по створенню кращого і більш цікавого змісту - Content Rules має все це. І вони є одними з кращих у своїй справі. Серед клієнтів Adobe, Cisco, Google, NetApp, PayPal і VMware.
80. The Content Wrangler Blog: заснований Скоттом Абель, стратегом управління контентом, це криниця порад та ідей для ефективних маркетингових стратегій змісту.
81. PR Daily News: автор впевнений, що всі PR фахівці підписатися на це. Від поради граматики до обстеження, аналізу та новин порушення PR для професіоналів PR і фірм. PR Daily пропонує безліч інструментів і ідей, які допоможуть Вам щодня створювати кращий контент.
82. Vocus Marketing Suite - потужний, наступного покоління досвід маркетингу, який забезпечує потенційних клієнтів, продажі і нових клієнтів за рахунок інтеграції соцмереж, пошуку, електронної пошти та реклами в одному Smart Suite.
83. Curata, програма курирування змісту бізнес-класу: можна легко знайти, організувати і поділитися відповідним змістом для Вашого бізнесу.
84. Story Crawler: безцінний інструмент для громадських діячів, фахівців громадських відносин, бізнесменів, виборних посадових осіб та, по суті, для будь-кого, чиє життя або бізнес використовує дані. Надає можливість користувачам легко відстежувати і керувати припливом інформації.
85. Marketing.AIContentMarketingSoftware: план, доставки та відстеження ефективності Вашого маркетингу змісту по відношенню до цільової персони покупця. Правильне залучення більшого трафіку, веде до збільшення продажів.
86. Cadence9 – онлайнове програмне забезпечення і інструменти автоматизації маркетингу, які дозволять Вам постійно розміщувати відповідний і своєчасний зміст.
87. Spectate - платформа програмного забезпечення вхідного маркетингу, яка надає Вам універсальний магазин, зосереджений на декількох вхідних і вихідних каналах, щоб максимізувати присутність маркетингу в Інтернеті, включаючи створення контенту, соціальні медіа, SEO, електронні листи і бюлетені, і багато іншого.
88. Writer Access є ринком змісту з підключеними 3.000 клієнтами з понад 5.000 американських письменників.
89. Word Vision відстежує динаміку матеріалів, опублікованих на Вашому сайті або блозі.
90. Curation Station є власністю, хостінгом програмного рішення, яке дозволяє користувачам збирати інформацію, вибирати елементи, які відповідають їх цілям, а потім їх ефективно поширювати - легко і з мінімальними витратами. Це може додати цінність Вашому бізнесу, покупцям, команді співробітників і клієнтам шляхом надання сучасного контенту на будь-яку тематику.
91. Percussion - програмне забезпечення наступного покоління веб-управління контентом. Поставляються як вельми зручний, доступний і гнучкий програмний продукт. Percussion трансформує те, як Ви керуєте Вашим вмістом, що робить його простішим, ніж коли-небудь, для прискорення Вашої ініціативи маркетингу змісту.
92. B2B Content Engine - програмне забезпечення для курирування і маркетингу змісту, яке надає Вам інструменти, необхідні для прискорення переваг маркетингу змісту з курируванням і соціальним розповсюдженням.
93. Page One Curator дозволяє компаніям створювати та публікувати яскравий, цікавий контент, використовуючи курирування половину часу, який потрібний, щоб написати контент з нуля.
94. Pearltrees - інструмент візуального та спільного курирування, який дозволяє користувачам збирати, систематизувати і обмінюватися будь-якими URL, які вони знаходять в Інтернеті, а також завантажувати особисті фотографії і замітки.
95. Bag The Web допомагає користувачам курирувати веб-вміст. Для будь-якої теми, Ви можете створити "мішок" для збору, публікації та розповсюдження будь-якого контенту з Інтернету.
96. Bundlr: створення і спільне використання пучків змісту: статті, фото, відео, замітки в соціальних мережах, цитати і посилання. Новини у режимі реального часу з Ваших джерел, вікна упаковок подій з колекцією онлайн, вибір найбільш відповідного змісту з Вашої області знань.
97. Your Version - платформа, яка дозволяє побачити останні розповіді на теми, які хвилюють, - все в одному місці.
98. Diigo надає надбудову браузера, яка дійсно може збільшити Вашу продуктивність дослідження. Коли Ви будете читати в Інтернеті, а не тільки закладки, Ви можете виділити частину веб-сторінки, які мають для Вас особливий інтерес. Ви також можете прикріпити замітки до певних частин веб-сторінок. На відміну від більшості інших інтернет -"маркерів", які просто закріплюють, Diigo підсвітлює і робить замітки більш стійко в тому сенсі, що всякий раз, коли Ви повертаєтеся у вихідну веб-сторінку, то Ви побачите, що підсвітлене і замітки накладаються на вихідну сторінку, як можна було б очікувати, якби Ви підкреслили або написав в книзі! Ви також можете співпрацювати з іншими користувачами Diigo і спільно працювати в Мережі.
99. Qrait: платформа курирування в режимі реального часу призначена для задоволення потреб кураторів змісту і зниження інформаційного перевантаження для решти нас.
100. Shareist допоможе Вам створити чудовий зміст: захопити Ваші ідеї, легко включити текст, посилання, відео, замітки в соціальних мережах, цитати, зображення і продукцію; підключитися та опублікувати у Вашій CMS і блогах; обмінятися контентом в соціальних мережах за допомогою клацання; експортувати контент для використання в будь-яких місцях, таких як електронна пошта, бюлетні і книги.
Нові доповнення, запропоновані читачами
Інструментів курирування контенту і маркетингу, запропоновані нижче, були у коментарях або надіслані електронною поштою. Список оновлюватиметься новими записами, якщо  ми отримаємо поради, і вони також будуть показані в спеціальній статті, натхненній нашими читачами.
  1. Запропоноване Mark Tilly, target-info.com: MyCurator дозволяє Вам знаходити вміст, який потрібно, і він дійсно читаєВаші блоги, канали та оповіщення для Вас. Повний текст і зображення від кожної статті доступні в редакторі WordPress, коли Ви курируєте пост. Посилання на оригінал статті вже вставлене в пості.
  2. Запропоноване Trace Cohen: Launch.it - сайт співтовариства з вихідним кодом з вмістом виключно тих, хто знає дану продукція краще: фахівці зі зв'язків з громадськістю і підприємці.
  3. Запропоноване Alexandre Vandermeersch: Dialogfeed - інструмент для курирування, оптимізації і публікації Вашого контенту з соціальних медіа та спілкування прямо на Вашому сайті.
  4. Запропоноване Kelly Hungerford: Savepublishing.com, безкоштовний букмарклет, який знаходить доступні для твітів пропозицій на будь-яких веб-сторінках, зберігаючи Ваш час завантажень.
Є багато інших джерел, що можуть допомогти розвитку Ваших стратегій маркетингу контенту, які працюють - ми ледь подряпали поверхню. Ми також очікуємо побачити багато інших, пов'язаних зі змістом, стартапів в 2013 році, бо маркетинг змісту стає більше, ніж трендом: необхідністю.
(Джерело EN: everything-pr.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting