10 способів створення привабливого контенту для дії
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Поради для написання правильного контентуБагато організацій покладаються на веб-сайт, щоб він став інструментом №1 продажів. Вони вливають тисячі доларів тільки в розробку правильного сайту з відмінним дизайном, надійністю замовлення та багатьма наворотами.
У якийсь момент в процесі побудови веб-сайту, вони могли б подумати про зміст, який буде на сайті. Це остання річ, про яку вони згадують перед прокаткою сайту. І то заднім числом.
Ваш сайт може бути Вашим інструмент продажів №1, але саме зміст сайту заставляє цей інструмент працювати. Картинки, програми, інструменти та інші забави можуть бути важливими, щоб Ваш сайт був видимим і функціонально привабливим для відвідувачів, але продає зміст.
Коли Ви витратите час, щоб створити ефективний, орієнтований на користувача, зміст, то відвідувачі зможуть знайти інформацію, необхідну для прийняття обгрунтованого рішення про властивості Ваших товарів та послуг або для підтримки Вашої справи.
Зміст: через читання до залучення
Кожен відвідувач приходить на Ваш сайт з безліччю невирішених питань:
  • Чи зможете Ви задовольнити мої потреби?
  • Яка Ваша кваліфікація?
  • Вам можна довіряти?
  • Яка Ваша політика?
  • Ви дійсно маєте той продукт, що потрібний мені?
  • Що я можу очікувати, коли буду співпрацювати з Вами або купувати у Вас?
Це лише кілька запитань, на які Ваш контент повинен бути спроможний відповісти. Але зміст не існує у вигляді простих відповідей на питання, він інтерактивний. Щоб говорити. Щоб розповісти. Щоб змусити кожного відвідувача рухатися вперед до конверсії.
Реалізуйте наведені нижче 10 порад для створення контенту, який приваблює відвідувачів:
1. Створіть свій голос. Ваш сайт повинен мати унікальний голос (стиль), відрізнятися від будь-якого іншого сайту в Інтернеті. По суті, він повинен бути особливим. Кожна сторінка Вашого сайту повинна бути написана з такою ж особистістю, даючи відвідувачу певний рівень комфорту, щоб вони продовжили читати і поверталися до Вашого сайту. Голос Вашого сайту не повинен бути глухий, але він повинен добре підходити Вам і Вашій темі.
2. Використовуйте активні слова. Активні слова допомагають відвідувачам брати участь на Вашому сайті, а не просто пасивно читати. При активних словах, читач занурюється в змісті і відчуває, шо він ніби є частиною історії, яка розгортається.
3. Ліквідуйте описки та орфорграфічні помилки. Ваш сайт повинен бути вільним від всіх описок. Якщо відмахнутися від випадкових орфографічних або граматичних помилок то, якщо Ваші сторінки мають більше двох помилок, - Ваш авторитет може бути поставлений під сумнів.
4. Зробіть зміст скорочений і розгорнутий. Багато відвідувачів хотіли б скорочений зміст для швидкого знаходження того, що їх цікавить, перш ніж читати більш глибоко. Створіть та форматуйте зміст так, щоб основні моменти можна було легко почерпнути без поглибленого читання.
5. Зосередьтеся на своїх клієнтах. Зробіть Ваш зміст про своїх клієнтів. Зосередьтеся на їх бажаннях і потребах, на тому, що вони отримають, а не на тому, що Ви будете робити. Напишіть про них більше, ніж про себе.
6. Говоріть з відвідувачем персоналізовано. Ваш контент повинен використовувати слова, які звертаються до відвідувачів з різними особистостями. Кожна особистість має різні потреби, і рішення цих конкретних потреб викликає у кожного відвідувача відчуття, що Ваш сайт був створений тільки для нього. Цей "дух товариства" допоможе йому пройти через процес конверсії.
7. Розповідайте про переваги в порівнянні з можливостями. Особливості Вашого продукту або послуги є важливим інструментом продажу, проте, обговорюючи Ваші переваги, відвідувачі будуть отримувати їх набагато переконливішими. Особливості логічні, але рішення приймаються з емоціями. Переваги адресуйте відвідувачам на емоційному рівні, що дасть їм підставу для здійснення покупки.
8. Ліквідуйте спамність тексту. Переконайтеся, що Ваш контент можна читати вголос і він звучатиме природно. Дехто намагається додати занадто багато ключових слів з метою ранжирування змісту, але це зменшує можливість контенту для реальних продажів. Крім того, після оновлень Google Panda і Пінгвін, Ваш сайт через це може фактично втратити рейтинг. Ваш контент повинен бути ефективним інструментом продажів. Втримання його від небажаного SEO допомагає тримати фокус на клієнті.
9. Додайте заклики до дії. Кожна сторінка Вашого сайту повинна містити в змісті хоча б один заклик до дії. Без призову до дії, Ви не в змозі допомогти відвідувачам зробити наступний крок в бажаному процесі конверсії. Використовуйте свій зміст ефективно за допомогою закликів до дії, щоб направляти відвідувача через сайт і воронку конверсії.
10. Посилайтесь на інші сайти. В залежності від того, коли і як часто Ви це робите, посилання можуть бути негативними. Тим не менш, посилання на інші авторитетні веб-сайти можуть бути відмінним способом, щоб підсилити свій авторитет. Переконайтеся, що Ваші посилання використовуються для зміцнення власної ваги і надають відвідувачам інформацію, яка у Вам відсутня, але не переривають для цього процес конверсії.
Багато сайтів електронної комерції та розповсюджувачів продуктів намагаються відтіснити їх зміст, щоб отримати відвідувачів через продукт. Тим не менш, продукти - не єдина річ, яку хочуть відвідувачі.
Інформація - це те, що допомагає продавати товари або послуги, які Ви пропонуєте. Скорочення змісту також обмежує відвідувача в пошуках важливої частини інформації, яка відповідає на питання, дає їм обгрунтування та привід для продовження. Використовуйте свій зміст, щоб залучити відвідувачів, займатися ними і змусити їх до дії.
(Джерело EN: click4seo.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting