Як оформити сторінку «Про нас» на сайті компанії, щоб вас полюбили
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

Оптимізація сторінки "Про нас"Сторінка «Про нас» надзвичайно важлива для корпоративного сайту або інтернет-магазину і при правильному використанні може підняти продажі.
Люди все більше цікавляться товарами і послугами не тільки з точки зору їхньої корисності. Вони хочуть купувати товари й послуги у компаній, що мають історію і значення. Вони хочуть знати більше про те, у кого вони купують, і тягар інформування їх про це найчастіше лягає лише на одну сторінку. Що стосується інтернет-магазинів, то вони часто не надають значення сторінкам «Про нас», в той час як їх роль в онлайн-покупках стрімко зростає.
При роботі над сторінкою про компанію увага повинна бути сфокусовано на надання найбільш переконливою і чесної історії вашого бізнесу. Історія компанії повинна підкреслювати певні моменти з певними цілями. Клієнтам важливо знати, що вони мають справу з людьми, а не з проклятими машинами. Люди у вашій історії повинні переконати покупців, що за свої гроші вони отримають замовлений товар або послугу. Оповідання ж і контекст повинні переконати клієнта в правдивості вашої історії і дати йому можливість нею поділитися, якщо ваші цінності виявляться йому близькі. Обидва компоненти абсолютно обов'язкові.
Ось 8 способів оптимізувати вашу сторінку «Про нас», щоб захопити клієнтів і підняти продажі.
Не ускладнюйте
Написати «Про нас» набагато простіше, ніж думають багато люди. Вам не потрібна «місія». Вам не потрібен список 10 головних принципів. Ви не готуєте презентацію, щоб отримати кредит. Ви просто розповідаєте клієнтам, хто ви і чому ви займається тим, чим займаєтеся.
Поділіться всією історією
Історія вашої компанії повинна бути написана так само, як і будь-яка інша відмінна історія. Вона повинна складатися з минулого, теперішнього і майбутнього. Першим ділом багато клієнтів намагаються дізнатися, що було раніше: чим займалися ваші засновники до того, як заснували компанію, і як так вийшло, що вони її заснували. Далі клієнтам цікаво, що відбувається у вашій компанії зараз. Розкажіть їм про товари, якими ви торгуєте, і про те, як їх сприймають інші покупці. Нарешті, вам слід дати відвідувачам уявлення про те, куди компанія рухається. Всього один рядок тексту дасть їм знати, що ви постійно працюєте, наприклад, над тим, щоб ваші товари були більш корисними і надійними. Люди хочуть бути впевнені, що ви не закинете товари, які їм подобаються.
Виділяйте людей
Люди, з якими ви працюєте, - це найпростіший шлях до сердець клієнтів. Не соромтеся визнавати кожну особу, яка створює ваш успіх. Клієнти хочуть знати, хто саме упаковує коробки із замовленнями, і яка людина відповідає на їхні електронні листи. Такі речі роблять весь ваш бізнес більш людяним і ближчим. Дайте вашим співробітникам місце, яке вони заслуговують, і переконайтеся, що кожен з них - частина історії вашої компанії.
Поділіться фактами
Люди люблять ділитися невеликими фактами про продукти, які вони люблять. Twitter повниться користувачами, які діляться цікавими фактами про улюблені бренди. Ваша сторінка «Про нас» повинна давати привід для розмов. Найпростіший розділ «Факти» або просто розкидані по вашій історії невеликі врізки з цікавими фактами допоможуть оформити те, що ви робите, в формат, яким зручно ділитися. Ваша компанія знає, які речі роблять її особливою. Не бійтеся ділитися ними з іншими!
Пишіть природною мовою
Ваша історія повинна звучати так само, як і ваші електронні листи або записи в соціальних мережах. Не використовуйте жаргон, який люди рідко використовують у повсякденному спілкуванні. Весь сенс вашої історії полягає в тому, щоб намалювати класну картинку «ось така в нас компанія». Не дозволяйте мові, якою ви пишете, суперечити цій картинці.
Не текстом єдиним
Хоча створити хорошу сторінку тільки з тексту і можливо, краще, звичайно, цього не робити. Вам слід використовувати всі доступні можливості, щоб розповісти свою історію. Фотографії, відео, ілюстрації, цитати і посилання можуть помітно поліпшити вашу сторінку. Якщо ваш товар досить цікавий візуально, неодмінно додайте на сторінку «Про нас» фотографії товару або вашого робочого місця, щоб історія стала більш барвистою. Якщо ваш товар призначений для бізнесу, то сторінка «Про нас» - відмінне місце для відгуків інших клієнтів. Коли ви будете розміщувати всі ці елементи на сторінці, пам'ятайте, що додавати варто тільки те, що дійсно цінне для вашої історії. Не вішайте на сторінку галерею фотографій просто тому, що ви вмієте це робити, - додавайте тільки те, що дійсно має сенс.
Будьте самобутні
Це найголовніше, що ви повинні мати на увазі протягом всієї роботи зі сторінкою «Про нас». Якщо ви хочете побудувати спільноту лояльних клієнтів, дуже важливо бути з ними гранично чесними щодо того, хто ви і що ви робите. Клієнти, які вірять вашій історії, будуть купувати товари, читати ваші електронні розсилки, брати участь в опитуваннях, розповідати про вас своїм друзям і ставитися з розумінням, якщо замовлення раптом доставили на день пізніше. Надайте люб'язність собі і своєї компанії - будьте чесні і самобутні.
Оновлюйтеся безперервно
Важливо, щоб ваша сторінка «Про нас» не була вибита в граніті. Ви найменше хочете надавати людям застарілу інформацію. Клієнт, який бажає дізнатися більше про вашу компанію, ніколи не повинен отримувати інформацію, яка суперечить вашим діям або не відповідає вашим товарам. Поставте собі в календарі нагадування і переглядайте вашу сторінку раз в пару місяців, щоб переконатися, що вся інформація правильна і актуальна.
Висновок
Ці поради, сподіваюся, допоможуть вам краще описати речі, які роблять вашу компанію такою класною. Якщо ж у вас досі немає сторінки «Про нас» або «Про компанію», витратьте трохи часу і відполіруйте вашу історію, перш ніж її публікувати. Якщо ж у вас вже є така сторінка, постарайтеся використовувати ці поради, і ви будете здивовані позитивним ефектом.
Приклади
Це сторінки «Про нас», які показують потенціал компанії через її історію. Ви повинні поглянути на них:
(Джерело RU: lovim.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting