25 переваг використання Інтернету в мережевому маркетингу
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Інтернет для мережевого маркетингу«Інтернет і мережний маркетинг сьогодні є хвилею майбутнього! Не існує більш потужною комбінації з побудови бізнесу, ніж «одруження» Високих Технологій і Близьких Контактів. Чому?
Тому що це дає Вам можливість краще і більше використовувати одну річ, яку ніщо не має більше інших - ЧАС!» - Джон Мілтон Фогг
XXI століття - це століття високих технологій. І, хочемо ми цього чи ні, але Всесвітня Павутина займає все більш міцні позиції в нашому житті. У тому числі, і в нашому бізнесі. Якщо ще два роки тому дистриб'юторів, що використовують Інтернет в мережевому бізнесі, можна було нарахувати лише кілька десятків, а сайти на тему мережевого маркетингу рахувалися на пальцях однієї руки, то сьогодні картина змінилася кардинальним чином.
Сьогодні сотні і тисячі мережевиків мають свої сайти або блоги. Мережевики почали розуміти переваги, які дають їм високі технології. Вони почали усвідомлювати, що Інтернет - це потужний інструмент ведення бізнесу, потенціал якого ще до кінця не усвідомив НІХТО! Ще недавно Інтернет здавався багатьом «страшним звіром». Але мережевики, з їх багатим досвідом ведення бізнесу через вибудовування близьких відносин, можуть (і вже роблять це!) приборкати Інтернет і зробити його слухняним і надійним другом. Перетворити бездушне залізо в інструмент одухотворених відносин!
Мережевий маркетинг - це мистецтво вибудовування відносин, шляхом особистих контактів.
Мережевий маркетинг в інтернеті - це мистецтво вибудовування відносин з допомогою високих технологій.
Союз мережевого маркетингу та Інтернету - це неминуча тенденція, яка неймовірним чином перетворює нашу індустрію. Дозволяє кожній звичайній людині домагатися колосальних результатів! Пройде ще зовсім небагато часу і в Рунеті відбудеться справжній «Вибух». З'являться десятки компаній, що запропонують інтернет-продукти і використовуватимуть у своїй діяльності високотехнологічні інструменти. Тисячі, десятки тисяч кинуться освоювати «неорану цілину» Віртуального простору. Це буде Проривом. Переворотом в мережевій індустрії!
Ось ці 25 переваг (причин) використання Інтернету в мережевому маркетингу:
 1. Набагато легше використовувати веб-сайт, ніж проводити «очну презентацію», Ви не витрачаєте свій час за рутинну роботу - Ваш сайт робить це ...
 2. Використання сайту дозволяє кандидатам швидше почати діяти - вони зможуть побачити картину цілком і зрозуміти, як використовувати свій веб-сайт для бізнесу. Тепер, вони готові діяти!
 3. Процес навчання дистриб'юторів стає набагато простішим. Через свій сайт Ви доступні всім своїм дистриб'юторам за допомогою «закритого доступу», електронної пошти, чатів або дискусійних груп. Дозвольте Мережі робити роботу за Вас! В Інтернеті стає легше спілкуватися з членами вашої організації, які проживають в різних часових поясах - ви економите гроші на телефонних переговорах, можете дозволити собі висипатися!
 4. Завдяки Інтернету, Вам не потрібно буде витрачати гроші на пересилання матеріалів поштою (включаючи і вартість самих матеріалів)!
 5. Дозвольте Інтернету робити велику частину Вашої роботи. Немає необхідності витрачати свій час на відповіді кандидатам чи пояснення важких для розуміння аспектів Вашого бізнесу (наприклад, план винагород). Все, що тепер потрібно зробити, це просто направити кандидата на певну сторінку Вашого сайту, на якій він зможе отримати відповідь на своє питання в будь-який час доби!
 6. Інтернет дозволяє Вам автоматизувати значну частину Вашої рутинної бізнес-діяльності. У Вас залишиться більше часу на планування і творчість!
 7. Ваш сайт набагато легше продублювати, ніж Вас самих!
 8. Ви можете дозволити собі витрачати менше часу на телефонні розмови і більше часу на залучення людей до Вашого сайту!
 9. Інтернет працює значно швидше, ніж телефонні переговори і паперова пошта!
 10. За допомогою Інтернету набагато простіше крок за кроком інформувати про Ваші можливості і продукти потенційних кандидатів і клієнтів. Все, що Вам потрібно, це створити автоматизовану систему поетапного он-лайн інформування, використовувати її, і вона буде чудово працювати на Вас 24 години на добу, 365 днів на рік!
 11. Інтернет, порівняно з іншими медійними засобами, дозволяє легко виходити на різні цільові аудиторії. Ви можете управляти рекламним процесом. При цьому, Ваші витрати на рекламу можуть практично дорівнювати нулю!
 12. Більш ефективно витрачати свій час на залучення людей до перегляду Вашої веб-презентації, ніж намагатися розповісти про бізнес по телефону.
 13. Інтернет робить процес спонсорування на великих відстанях набагато легшим - тимчасові зони, тарифи на телефонні переговори більше не проблема!
 14. Вам не потрібно буде давати своїм кандидатам презентаційні матеріали, які вони Вам потім можуть не повернути ...
 15. Ви зберігаєте свої гроші на друкування матеріалів - усе на Вашому сайті, і Вам немає потреби інвестувати купу грошей в рекрутингові матеріали (проспекти, брошури, аудіо та відеокасети)!
 16. Пошук нових кандидатів в Інтернеті швидше виведе Вас за межі «теплого» ринку! У Вас більше не буде виникати питання: «Де взяти людей?»
 17. За допомогою Інтернету набагато простіше проводити «сортування» потенційних кандидатів. Після того, як кандидати подивляться Ваш сайт, вони вже точно будуть знати, що являє собою Ваш бізнес, і чи хочуть вони до нього приєднатися.
 18. Тепер Ви витрачаєте свій дорогоцінний час на телефонні переговори тільки з зацікавленими кандидатами. Ви вступаєте в переговори ТІЛЬКИ з тими, хто вже вивчив усе, що необхідно знати для прийняття рішення, і вони готові почати діяти!
 19. Ваш кандидат побачить, як легко робити бізнес за допомогою веб-сайту - це шлях, по якому він знайшов Вас ... Дуплікація в дії!
 20. Дозвольте Інтернету працювати за Вас з кандидатами, які сумніваються. Просто «зарядіть» на своєму сайті e-mail автовідповідач, і Ви зможете бути в контакті зі своїми кандидатами на протязі 5-ти, 10-ти, 30-ти або навіть 90 днів!
 21. В Інтернеті Ви маєте можливість вступити в контакт з набагато більшою кількістю людей, за меншу кількість часу, ніж в «реальному» житті.
 22. Одночасно Вашу веб-презентацію можуть дивитися сотні людей в будь-який час доби!
 23. У Вашого веб-сайту ніколи не буває поганого настрою. Ваші кандидати завжди будуть бачити одну і ту ж прекрасну презентацію!
 24. Ви не почуєте «ні», кинуте Вам в обличчя.
 25. Ваш сайт розповідає про ваш бізнес 24 години на день, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік!
(Джерело RU: guninagrand.blogspot.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting