3 нові способи відкрити для себе популярний зміст в Інтернеті
User Rating: / 7
PoorBest 
There are no translations available.

Раніше розглядалися 5 великих навчальних сайтів, з допомогою яких можна знайти підказки, як реалізувати щось з задуманого, а тепер шукаємо в Інтернеті популярний контент.

В статті не заперечується популярність таких сайтів, як Digg і StumbleUpon, але є маса інших варіантів, кожен з яких має цікавий поворот, чи то в тому, як саме представлений контент, або із-за зібрання популярного контенту з певних сайтів соціальних мереж, таких як Twitter і Facebook.

Знайти популярний інтернет-контент з автобусом

The Bus Ride є одним з агрегаторів, який надає Вам простий і унікальний спосіб переміщення серед інформації по темі Вашого бажання, ніби перебуваючи в автобусі і переходячи від одного вікна до іншого.

Головна функція The Bus Ride - популяризація історій зі всієї Мережі в різних категоріях. Ви можете вибрати для відображення різні типи оповідань, із новітніх, найбільш творчих, розважальних та освітніх. Ви також можете переглядати спеціальні категорії, такі як новини, товари, спорт, технології, подорожі та ін.

При виборі будь-якої конкретної теми Вам будуть запропоновані різні маршрути. Кожна зупинка має пост, пов'язаний з даною темою з іншого сайту. Так відкривши повідомлення "альтернативи iPad", Ви потрапите на статтю Wired, з наступною зупинкою на Engadget, а потім “переїдете” на The Huffington Post.

До кінця маршруту, Ви повинні взнати все, що Ви завжди хотіли знати про альтернативи iPad.

Ви можете також знайти будь-яку іншу тему і автобус вибере персональний маршрут для Вас, щоб знайти татті, відео з YouTube, статті у Вікіпедії, пости Gowalla, а також багато іншого.

Кожен маршрут складається з 6 зупинок. Повторення того ж пошуку для персонального маршруту іноді приводить до нового змісту для вашого читання, хоча деякі з них повторюються.

Як Ви проходите через Ваші маршрути, то Ви можете отримати марки. Марка відображається в профілі Facebook, тому потрібно підключити свій обліковий запис в Facebook. Підключення до облікового запису Facebook також дозволяє висловити свої зауваження у вигляді повідомленнь на бічній панелі безпосередньо в автобусі.

Знайти цікавий контент на Twitter з ReStream

ReStream дозволяє легко фільтрувати велику кількість інформації, присутню на Twitter.

Що робить ReStream особливо корисним це те, що Ви маєте повний контроль над тим, яка інформація буде включена в Ваш потік.

Налаштування змісту потоку не може бути простішим. Після підключення до облікового запису Twitter, Ви можете ввести будь-які ключові слова або теги, які Вам подобаються. Якщо є інші теги, які Ви хочете додати пізніше, то це можна зробити через налаштування Вашого профілю.

Ви також маєте вибір для імпорту Вашого вибраного з Twitter як засобу подальшої індивідуалізації змісту, який буде доступний для Вас. Ви можете на вкладці “Рекомендуємо прочитати” подивитися на теги, які Ви вказали при першому створенні облікового запису.

Статті можуть бути позначені як прочитані, а також супроводжуватися нотатками, так що Ви зможете побачити, хто на Twitter згадав про ці статі.

Використовуючи ReStream, Ви також можете подивитися на свій власний Twitter-потік, і в ньому візьмуть участь вибрані Tweets людей, ви можете переглядати вміст за популярністю або іншими ознаками категорій.

Знайти цікавий контент на Facebook з ItsTrending

ItsTrending свого роду Digg на Facebook, і найкраще в цьому, що Вам насправді не потрібен акаунт Facebook, щоб отримати з цього користь.

Використовуючи цей сайт, ви можете легко знайти найбільш популярний онлайн-контент, такий як новини, технології та історії зі спорту, а також популярні відео і зображення, які в даний час “розшарені” на сайті соціальної мережі.

Функції стартової сторінки пропонують 5 історій у кожній з категорій.

Відкриття будь-якої з категорій покаже список найбільш популярних історій з лічильником, який показує, скільки разів кожен пост був розподілений на Facebook.

Якщо Ви зайдете на Facebook, то це дозволить Вам висловити свої зауваження до історії безпосередньо з ItsTrending.

А як Ви знаходите цікаві матеріали в Мережі? Дайте нам знати.


 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting