3 cайти для завантаження MP3 з відео файлів YouTube
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

(Джерело EN: makeuseof.com

Після літнього відпочинку, коли ми повернулися додому, одна з моїх робіт полягала у створенні слайд-презентації про тиждень відпочинку. В основному, треба було переглянути сотні фотографій, щоб знайти ті, які описують тиждень в двох словах (у рамках 4-5 хвилин).

Більш цікавою була інша частина, коли став з'ясовувати, як накласти табірні пісні на зміст презентації.

Було знайдене відео на YouTube одного із пісенних сервісів, з піснею, яку я хотів, у фоновому режимі, але я повинен був з'ясувати, як витягнути музику з відео, щоб потім можна було її вставити в презентацію.

Після нетривалого пошуку знайшов кілька сайтів, які дозволяли завантажити MP3 з відео Youtube.

Video2mp3

СервісVideo2mp3 завантаження MP3 файлів з відео YouTube перетворює в простий процес в 3 кроки. Просто вводите URL, натискуєте кнопку "конвертувати", і, нарешті, завантажуєте MP3 з наданого посилання.

Захоплюємо URL з YouTube:

Заходимо на video2mp3, вводимо YouTube-URL і натиснути кнопку "конвертувати":

Чекаємо завершення перетворення, а потім просто завантажуємо mp3 із отриманого посилання. Чи можна цю операцію виконати ще простіше? Так, з розширенням Firefox, яке додає посилання на відео-сторінки YouTube безпосередньо для сконвертування відео.

Dirpy

Dirpy це не просто ще один YouTube MP3 конвертер. Цей сайт має чимало особливостей, які відрізняють його.

Перш за все, вони інтегрували закладки і тепер отримати відео в студії отримати просто, клацнувши відповідну закладку, ніби на сторінці відео YouTube.

Інші функції включають можливість задати ім'я файлу та час початку і закінчення в MP3 перетворення.

У принципі, взяли те, що робить VideotoMp3 (простий процес, 3 ступені), і додали кілька дуже цікавих функцій – в результаті вийшов Dirpy.

Vid2MP3

Мені повезло, що я натрапив на цей сайт, коли мені треба було робити презентації, і зробив свою роботу чудово. Сайт виглядає трохи дивно, але, як я вже сказав, все вийшло якнайкраще.

Як виявилося, цей сайт пропонує вибір між стандартною і високою якістю. З його допомогою все зробити так само легко, як з Video2mp3 і необхідно лише ввести URL:

І завантажити MP3:

А потім Вам насправді потрібно натиснути на інше посилання, щоб завантажити файл (чому?):

Дві цікаві функції, які пропонує VidToMP3: можливість попереднього перегляду MP3 в онлайн перед завантаженням і використання електронної пошти через інше посилання, щоб завантажити MP3. Вам доведеться вибачити сайту чимало рекламних оголошень, бо отримаєте результат хороший і своєчасний.

Отримана нову можливість для завантаження відео MP3 файлів з YouTube в корисна. Витягувати музику для презентацій або слухати те, що не захищене авторським правом, або захоплювати звук з навчальних та інформаційних відео для прослуховування на ходу.

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting