5 великих навчальних сайтів, щоб дізнатися, як реалізувати щось задумане
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Немає більше ходіння в бібліотеку, щоб знайти книгу, яка, можливо, і не існує. Немає більше необхідності читати всю книгу тільки щоб знайти те, що не зможе Вам допомогти в усьому. Знайдіть, як зробити задумане, в Інтернеті: просто наберіть те, що Ви хочете реалізувати в пошуковій системі і результати у Вас під рукою.

Але де ми можемо знайти всю цю інформацію? Хоча пошукові системи, такі як Google і Bing - це добре, але Ви можете звузити область пошуку і подивитися на приведених великих навчальних “How To” веб-сайтах.

eHow

eHow - великий сайт, щоб дізнатися, як щось швидко зробити. Підручники не надто описові і більшість з них складають менше 10 кроків, але вони все-таки прямо в точку. Хочете дізнатися, як грати в теніс? Просто введіть ключове слово "теніс" в пошуковій системі eHow і ви отримаєте купу результатів про те, як виконати удар в тенісі правою рукою, або навіть, як побудувати яхту у Вашому дворі.

Там не тільки текстові підручники- eHow також надає безліч відео-уроків.

eHow великий сайт, щоб ознайомитися з основами чого завгодно. Від Інтернету до батьків, освіти, електроніки та бізнесу.

wikiHow

WikiHow на даний час налічує близько у своїй базі даних 76000 статей, тому існує висока ймовірність того, що вони охоплюють те, про що ви хочете знати "як зробити". Як і в eHow, зміст WikiHow був створений спільнотою. Наприклад, Ви хочу дізнатися, як створити свій сайт. Зробить пошук по темі "як створити свій сайт" (“how to create a website”) і отримаєте отримаєте просто чудові результати.


Instructables

Хочете дізнатися, як створити щось фізично з нуля? Тоді Вам обов'язково треба перевірити на Instructables. Інструкції тут набагато глибші, ніж на попередніх згаданих сайтах, і там є деякі цікаві підручники про те, як створити речі, які Ви зазвичай не створювалии.

Наприклад, є підручник про те, як побудувати сенсорну панель. Хоча це буде коштувати Вам $ 2500, але то дуже здорово щось мати "з нуля".


About Video Tutorials

Часто, коли я хочу отримати якусь допомогу, Google часто посилає мене до About. Їх підручники мають досить всеосяжний характер. Якийсь час назад я хотів дізнатися, як додати парольний вхід на сторіну сайту, яку розробляє, і знайшов красивий, зручний для читання підручник. На сайті значно більше підручників на рівні для початківців, наприклад таких як працювати з Skype.

Пошук конкретної теми -це трохи більш складніше на About з-за великої кількості сторінок, що на ньому зберігається. Я шукав "навчитися співати", але я не знайшов точні результати. Хоча з eHow також. Але якщо Ви хочете отримати допомогу з комп'ютера або техніки, то Ви найдете деяку корисну інформацію.


YouTube

Більшість людей може подумати, що YouTube має тільки відео, щоб розважати нас. Але насправді, YouTube має деякі досить корисні підручники. Наприклад, хочу навчитися як грати на гітарі? Існують сотні корисних підручників. Залежно від того, який підручник Ви шукаєте: YouTube є гарним вибором, якщо Ви хочете візуальні ефекти. Ви також можете прочитати які “незасмоктані” відеосайти для інших сайтів, схожих на YouTube.

Інші сайти та інструменти.

Є так багато сайтів, які могли б включити в цей список, але замість того? щоб розглядати їх усі, приведемо посилання на них, і Ви можете скористатися ними на свій власний розсуд. У кожного сайту є свої плюси і мінуси та зосереджують увагу на різних темах. Тому в залежності від того, що Ви шукаєте, вибиратимете різні сайти.

  • Wired How To Wiki - багато підручників про комп'ютери, технології та гаджети
  • PC World How To - підручники, пов'язані з купівлею та використанням технології кріпильних виробів
  • VideoJug - веб-сайт відео-підручників "щоб покращити життя"
  • 5min – 5-ти хвилинні відео-підручники
  • SuTree - відео-підручники “How to”

Джерело: makeuseof.com

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting