Як безкоштовно завантажити і архівувати музичне відео, щоб подивитися пізніше
User Rating: / 0
PoorBest 
There are no translations available.

(Джерело EN: makeuseof.com )

Ми всі закохалися в відео кліпи і Ви хочете показати їх своїм друзям або подивитися в будь-який час і підтримати тим самим музикантам, які створювали та публікували свою музику. Є також випадки, коли Ви відправляєтеся в далеку поїздку туди, де немає ніякого доступ в Інтернет, і хотіли б подивитися частину з Ваших улюблених кліпів, щоб скоротити час в дорозі.

Навіть якщо ми частіше і частіше все отримуємо онлайн, є певні проміжки часу, коли це неможливо, або якщо Ви просто не бажаєте заходити на веб-сайт для пошуку тих відео.

Так що ж робити, якщо Ви хочете завантажити безкоштовно відео музику, яку Ви обожнюєте, щоб мати можливість подивитися її пізніше? Або Ви просто хочете створити свій власний архів музики, яку Ви любите дивитися тоді, коли захочете?

На щастя, є кілька способів знаходження та безкоштовного завантаження кліпів.

Real Player


Real Player був один з найпопулярніших медіа-плеєрів на ринку протягом досить тривалого часу. Його самі останні версії мають дивовижне розмаїття функцій, які роблять зберігання, редагування та обмін відео неймовірно простими.

Встановіть Real Player і перезапустіть браузер. Перше, що Ви помітите, це при наведенні покажчика миші на відео з YouTube, або більшість інших програвачів і веб-сайтів, в випадаючому меню з’являється невеликий текст, який говорить: "Завантажити це відео" (“Download This Video“). Це дозволяє не тільки зберегти відео на комп'ютер для подальшого перегляду, але також обрізати відео і конвертувати відео та аудіо у формати Blackberry, Android, Ipod, iPhone та ігрових систем.

Також це дозволяє Вам одним клацанням миші поділитися ним з друзями на Facebook, MySpace, YouTube і Twitter.

Zamzar


Zamzar є великим сайтом, який дозволяє конвертувати файли з більшості форматів відео і аудіо в різні інші формати. Але як програма може допомогти Вам зберегти музичне відео, щоб подивитися його пізніше?

Zamzar також має цю чудову можливість, яка дозволяє не лише конвертувати відео з будь-якого URL але і завантажити його. Просто виберіть відео з YouTube або з будь-якого іншого сайту, скопіюйте URL сторінки на першому кроці ("Step 1") в Zamzar, виберіть URL (іноді з'являється спливаюче оголошення при натисканні цього - просто закрийте сторінку з оголошенням) . Вставте URL, виберіть необхідний формат, в якому Ви хочете завантажити відео, додайте адресу електронної пошти і Zamzar конвертує файли і відправить Вам про це повідомлення протягом кількох хвилин.

Перейдіть за посиланням в листі і завантажте файл на свій комп'ютер. Ви маєте 24 години, щоб отримати та завантажити файл.

Savevid


Savevid  - інший дуже корисний сайт, який дозволяє безкоштовно конвертувати відео музику, яку Ви знайдете онлайн у вигляді файлів для завантаження. Savevid візьме Ваші URL-адреси і створить файли для завантаження у форматах .FLV, MP4 і HD практично миттєво.

Movavi


Програма дуже схожа на Zamzar і Movavi, але вона дозволяє Вам додавати до 5 URL-адрес одночасно. Movavi пропонує платні і безкоштовні версії, хоча і безкоштовна версія може витратити декілька годин для повного перетворення. Але вона відправить повідомлення електронною поштою і Ви будете знати, коли конвертування завершилось.

Use Browser Add-Ons


Firefox має велику кількість відео-завантажувачів. Один з них, який я рекомендую, Video Downloadhelper. Він працює з великою кількістю сайтів, а також може бути використаний для завантаження аудіо та зображень. Він створює маленьку іконку на панелі Вашого браузера, яка починає рухатися, коли Ви заходите на сайт з мультимедіа. Все, що Вам потрібно потім зробити, - клацнути на іконці і вибрати формат, у якому Ви хочете завантажити.

Android Mobile Download


Хочете завантажити відео музику, щоб зберегти на Вашому Android-телефоні? Завантажте чудовий додаток до браузера під назвою “Dolphin“. Він дозволяє зберегти відео з YouTube на телефоні для перегляду в автономному режимі.

Так, збереження та архівування відео музика може бути дуже приємним досвідом. Які інструменти Ви використовуєте для Вашої колекції? Який маєте досвід роботи з описаними вище інструментами?

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting