Обхід цензури в Інтернеті з HTTPS Google Webcache
User Rating: / 0
PoorBest 
There are no translations available.

Деякі країни, наприклад Китай, використовують фільтри для блокування доступної з Інтернету інформації від користувачів. Але це не єдині країни, які фільтрують Інтернет. В локальних мережах організацій, підприємств або шкіл, як правило, також працюють інтернет-фільтри для блокування доступу до певного вмісту.

Загальний метод для подолання цих фільтрів полягає у використанні веб-проксі або шифрування. Інтернет-цензура в Китаї діє протягом багатьох років і багато рішень, які працювали раніше, зараз не працюють.

Розширення HTTPS Google Webcache для Google Chrome в даний час обходить самі системи фільтрації, зв'язуючись безпосередньо з кешем  результатів HTTPS версії Google.


Пошук в Google відображає не тільки посилання на сайти, які зв'язані з результатами пошуку, але і кешування результатів, які зберігають копії цих веб-сайтів на серверах Google.

Стандартні посилання на ці записи кеша будуть нормальним з'єднанням HTTP яке, здається, заблоковане в Китаї. HTTPS версії, які можна перевірити шляхом простого додавання секунд до URL, схоже, не будуть заблоковані на даний час. Розширення для Chrome в основному переписує всі Google Cache посилання так, що вони автоматично вказують на HTTPS-версії.

Цілком імовірно, що ці посилання будуть додані у фільтр в кінцевому підсумку. Слід також відзначити, що це працює тільки для сторінок, які відображаються в результатах пошуку.

Https Google Webcache можна завантажити з галереї Google Chrome Extension.

Джерело: ghacks.net

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting