Інтеграція віртуальної клавіатури в пошук Google
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Ви пролили каву на клавіатуру. А, е, I, O, U, р клавіші перестали працювати. А тепер спробуйте пошукати в Google найближчий магазин ремонту комп'ютера. Розпач від друку на цій зламаній клавіатурі аналогічний тому, що відчувають багато людей, які шукають, намагаючись щось надрукувати не на англійській мові. Введення пошук на клавішах, які не призначені для даної мови, може визвати розчарування, або навіть стати неможливим.

Наші дослідження користувачів показали, що багато людей відчувають себе більш комфортно при формуванні пошукових запитів на їхній рідній мові, але з труднощами набравши ці запити в Google. (Спробуйте ввести ієрогліфи на клавіатурі з англійськими літерами). Щоб подолати труднощі, з якими вони стикаються при введенні сценаріїв на місцевих мовах, деякі люди вдаються до копіювання і вставки з інших сайтів і з онлайнових інструментів перекладу. Але є більш простий спосіб - віртуальний, або "на екраній" клавіатурі, яка дозволяє ввести безпосередньо на вашій місцевій мові, незалежно від того, де Ви знаходитесь або який комп'ютер Ви використовуєте і не потребують ніякого додаткового програмного забезпечення.

У минулому році, щоб зробити введення тексту легким для людей в усьому світі, ми представили віртуальну клавіатуру через API code.google.com. Це дозволило розробникам включити віртуальну клавіатуру на будь-якому текстовому полі або текстовій області на своїх веб-сторінках. Сьогодні ми робимо в цих зусиллях ще один крок вперед для інтеграції віртуальних клавіатур в пошук Google на 35 мовах.

Віртуальна клавіатура на www.google.am для введення вірменського тексту (слова в умовах запиту [Вірменія]):

Якщо ви використовуєте пошук Google в одній з реалізованих мов, то Ви побачите невеликий значок клавіатури, який з'являється поруч з полем пошуку, як на Google сторінці так і на сторінці результатів пошуку. При натисканні на піктограму клавіатури запускається віртуальна клавіатура на Вашій мові. Ви можете ввести текст, або натиснувши на клавіатурі на екрані або натиснувши на відповідну клавішу.

Ви можете отримати більш детальну інформацію про те, як використовувати віртуальну клавіатуру, в статті нашої довідки. Якщо Ви використовуєте Google на мові, яка не підтримується, і Вам здається, що на своїй мові будете використувати віртуальну клавіатуру, то дайте нам знати, проголосувавши за свою мову. Ми сподіваємося, що віртуальна клавіатура допоможе Вам легше знайти інформацію - особливо тим з вас, хто говорить/друкує /читає не на латиниці.

Мови з інтегрованою віртуальної клавіатури приведені в оригіналі даної статті:googleblog.blogspot.com (українська мова підтримується – Прим. автора)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting