10 веб-інструментів для пошуку настроїв, щоб тримати руку на пульсі
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Пошук настроїв на передній край веб-пошуку. Емоції та почуття виражаються через отримані ідеї, думки, критику і сарказм. Мережі є плавильним казаном для цього. Ви масово отримуєте вислови в блогах і форумах. Тепер Twitter поглибив океан почуттів.

Аналіз настроїв або громадської думки вже давно став частиною аналізу даних. Інструменти старого світу використовувалися для обстеження та опитування громадської думки, щоб виміряти пульс в натовпі. Web 2.0 приніс повінь.

Це маленькі значки з пальцями вгору або вниз, які Ви бачите поруч з входом до веб-інструментів захоплення настрою. Рекомендації сайтів, де Ви знайдете огляд останніх фільм або ресторанів, які поширюються прямо через Інтернет.

Пошук настроїв на веб дозволяє виміряти, що позитивне, що негативне, а що залишається нейтральним. Звичайно, цей простий барометр може бути надто вузьким для всього спектру людських емоцій. Подальший розвиток пошукових двигунів для настроїв показав цю слабкість в результатах їх відображення. Отже, навіщо тоді пошуковикам шукати почуття і настрої?

Тому, що пошук почуттів може конкретизувати загальне уявлення про те, що добре, а що погане. Він може дати нам трамплін для занурення в глибини причин цих емоцій. Це також дає нам ще один інструмент, щоб розібратися в інформаційному хаосі, який навколо нас.

Отже, давайте спробуємо деякі інструменти для пошуку почуттів, з якими ми можемо вловити настрої.

Rankspeed

Наш список стартує з Rankspeed. Rankspeed збирає результати блогосфери і Twittersphere на основі ключових слів і настроїв. Почуття і ключові слова, такі як "хороший", "відмінно", "корисно"... або Ви можете придумати будь-які інші емоційні індикатори, Слова негативу, як "ще гірше", "відстій", "проблема", можуть бути також введені для фільтрації в нижній частині дерева результатів.

Результати виражені у відсотках відповідних настроїв. Після відображення результатів, Ви можете уточнити їх по кожному ключовому слову (тобто настрою), за період часу, або за релевантністю.

SocialMention

SocialMention шукає в соціальних засобах масової інформації таких, як блоги, Digg, Twitter, FriendFeed, Facebook, YouTube, Google і в багатьох інших. Він дозволяє відстежити та зібрати в реальному часі "галас" за потрібною темою. SocialMention шукає через блоги, коментарі, соціальні закладки, відео, аудіо, Q&A сайтів. Ви можете вибрати вид пошуку для його проведення і навіть вибрати цільове джерело соціальних засобів масової інформації.

Отримані результати можуть бути розбиті на настрої, силу, пристрасті і досяжність. Про настрої також свідчать невеликі кольорові кола поруч з результатами. Можна включити нші фільтри відстеження - Sources, Top Users, Top Hashtags, і Top Keywords..

Досвідчені користувачі можуть створювати оповіщення електронною поштою, а також завантажити результати в CSV чи Excel-файл.

CrowdEye

CrowdEye (бета-версія) - соціальна пошукова система режиму реального часу, яка заснована на Twitter. Оскільки він має доступ до власних каналів даних Firehose Twitter, то результати точні для режиму реального часу. Календар подій, які представляють інтерес для пошуку настрою, та фільтр настроїв сховані на бічній панелі. Правда, ресурс не показує частку позитивних чи негативних почуттів, але Ви можете відфільтрувати дані, натиснувши на Positive Boost або Negative Boost.

Ви можете також фільтрувати результати в залежності від місця розташування, а потім порівняти їх з загальним настроєм.

Twitter Sentiment

Twitter Sentiment почав своє життя як проект оброблення природних мов в Стенфордському університеті. Сторінка About сайту розповідає наукові деталі пошуковика. Twitter Sentiment бере ключове слово і повертає аналіз настроїв у вигляді позитивних-негативних графіків для режиму реального часу. Tweets пофарбовані в зелений, червоний і білий колір, відповідно, для позитивних, негативних і нейтральних настроїв.

Одна дуже корисна функція: Ви можете зберегти результат за допомогою облікового запису в Google і відстежувати його з плином часу.

Tweetsentiments

Tweetsentiments, ймовірно, дає Вам найбільш повну діаграму на основі переглянутих настроїв, які проходять через Tweets. Tweetsentiments використовує обробку природної мови та подає результати її роботи різними засобами візуалізації, як карти, Google Earth і графіки.

Сторінка Analyze в Tweetsentiments дозволяє вивчити емоційне здоров'я користувача або теми. Ви також можете дозволити доступ до свого облікового запису на Twitter і подивитися, як Ви виглядаєте на позитивно-негативній шкалі.

WhatDoesTheInternetThink

WhatDoesTheInternetThink.net подібний одному з Gallup-опитувань, що використовуються для вивчення громадської думки. Мережевий інструмент для пошуку світової громадської думки в Інтернеті, щоб взнати про що думає світ. Він формує запит і повертає результати: позитивні, негативні або байдужі. Інструментом шукає в Інтернеті за допомогою Google, Yahoo, Bing і Twitter.

Незрозуміло, як саме він працює, так що результати приймаються з дрібкою солі.

TweetFeel


TweetFeel, ймовірно, в цьому списку самий гарний з усіх пошукових двигунів для аналізу настроїв. Але це і його недолік. TweetFeel підкреслює, що в веб-додатку є спрощення пошуку настроїв, щоб представити їх в захоплюючому вигляді. Ось чому він не призначений для ретельного пошуку. Зробіть пошук з сайту і Ви можете отримати задоволення від чудових настроїв.

RaveRants

RaveRants також використовує простий підхід з Twitter-настроями. Результати пошуку розділені: скільки захоплених по темі і скільки тирад вона отримує. Ви також можете залити свій настрій до струмка.

Jodange

Jodange - не пошукова система. Але це інструмент, який ловить думки, які літають в соціальних медіа. Я хотів би розглянути один зі своїх гаджетів з назвою "Вершина розуму", щоб проаналізувати почуття. На жаль, це не безкоштовно, тому я коротко наведу їх вільний букмарклет - Думка об'єктива. Думка об'єктива існує як закладка в браузері і якщо вона активована на веб-сторінці, то шукає відповідні думки на основі контексту. Таким чином, без будь-яких активних зусиль Ви можете побачити, що інші люди думають на цю тему.

Opfine

Opfine є прекрасним прикладом аналізу настроїв, що працює за даними ринків. Колись, можливо, наші традиційні засоби масової інформації також будуть працювати в такому ж дусі. За їх власними словами - OPFINE - автоматичний генератор фінансових настроїв, настроїв ринків і компаній, настроїв новин з Інтернету. Що дійсно корисне навіть для неспеціаліста, як для мене, серед того, що надає OPFINE – це фільтрація настроїв фінансових новин для конкретної країни.

Більшість з нас навряд чи зможе використовувати ці інструменти для студійних дослідженнь. Більш приземлене щоденне використання може обертатися навколо з'ясування загальної думки про фільм, зірку або продукт. Наприклад, виконавши пошук по настроям відносно iPad і копнувши глибше думки користувачів, можна вирішити для себе, чи дійсно цей продукт для Вас. Хоча пошук настроїв, як і раніше, далекий від ідеального алгоритму,але він допоможе спіймати те, про що йде мова в світі.

Автор Saikat Basu.

Джерело: makeuseof.com


 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting