Як дивитись безкоштовне потокове відео з RapidShare на Вашому комп'ютері
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Потокові безкоштовні фільми стають все більш валідною альтернативою "реальним" завантаженням. Замість того, щоб чекати, поки відео завантажиться до кінця, Ви можете просто зберегти темпи і місце.

Проблеми з потоковим відео завжди зводяться до якості. Не всі фільми безкоштовного потокового відео пропонують приємну дозволяючи здатність, особливо,  якщо Ви живете за межами США і позбавлені Hulu і тому подібного.

Як користувач RapidShare, недавно відправився на пошуки потокової платформи. Врешті-решт, фільми можуть бути завантажені в чудовій якості, а також завантажені лише частково, якщо це необхідно. У цьому підручнику докладно описано, як саме. На жаль, через різні обмеження цей метод не працює для безкоштовного облікового запису RapidShare.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Дізнайтесь, щоб бути впевненим у дії авторського права у Вашій країні. Завантаження захищеного авторським правом матеріалу може бути незаконним і переслідується за законом. А, отже, користуйтесь на свій страх і ризик.

Перший крок - встановлення DivX Web Player

Програми, які ми будемо використовувати, RapidWareX, потокові фільми RapidShare з веб-програвачем DivX; неймовірні і не менш відомі відео-платформи. Щоб заощадити трохи пізніше час, завантажте та встановіть плеєр DivX Web Player на Вашому комп'ютері.

Крок другий - встановлення RapidWareX

Далі, ми збираємося завантажити та встановити RapidWareX. По суті повноцінний завантажувач RapidShare - це додаток, який може бути використаний для інших цілей, ніж просто потокового посередника. У цій статті ми будемо розглядати лише цей останній аспект.

Оскільки додаток RapidWareX є звичайним EXE-файлом, то потрібно просто розпакувати його в іншу папку і, можливо, додати вручну піктограму швидкого старту. В додатку введіть реквізити облікового запису в меню Settings та натисніть Update. Поряд із зеленою галочкою, RapidWareX також покаже Вам, скільки мегабайт ще залишилось. Цей крок в подальшому використанні може бути пропущений шляхом запам’ятовування Ваших даних.

Крок третій - Запуск RapidWareX Stream

Для запуску потокової сесії RapidShare, запустіть програму і перейдіть до вкладки Add Links. У другому великому текстовому полі додайте RapidShare посилання та натисніть кнопку запуску потокового відео, як показано на скріншоті нижче. RapidWareX підтримує такі формати:

  • DivX або XviD кодування.
  • Розширення .AVI .DivX або .MKV.
  • Колекцію нестиснених та незашифрованих. RAR файлів (режим зберігання).
  • Колекцію файлів HJSplit (Velcom *. avi.001).

Ви можете використовувати FilesTube (рекомендується) або альтернативні RapidShare пошукові системи. Використовуючи розширений пошук FilesTube, Ви можете пропустити результати на інших сайтах обміну файлами навіть вказавши тип файлу.

Ваш основний браузер почне з остаточної перевірки введеного посилання (посилань). У разі, якщо Auto Detect не видає правильні результати, то можна вказати тип посилання вручну.

Остання кнопка видає Вам відеоролик у всій своїй красі. Веб-програвач DivX надає Вам відео з тією ж роздільною здатністю, якби воно було вже повністю завантажене. Звичайно, Ви можете також перемкнутися в повноекранний режим і навіть винести відео із браузера в окреме вікно.

Приклавши свої зусилля менш, ніж на декілька хвилин, Ви можете почати перегляд відео з RapidShare відразу, як тільки отримаєте посилання.

Джерело: makeuseof.com

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting