Як захистити свій сайт від спамних посилань і негативного SEO
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Негативне SEOПерш ніж почати наше обговорення, давайте спробуємо зрозуміти класичний SEO в інтерпретації його дій і стратегій в галузі пошукової оптимізації.
Взагалі кажучи, всю індустрію SEO можна розділити на дві основні групи. Перша група вірить в ідею чисел, а друга група вірить в ідею цінності.
Друга група, яка вірить у створення цінностей, дуже елітна група людей, які тримаються подалі від «чорного капелюха» хитрості, щоб отримати більш високий ранг. Їх ідея проста: створювати цінність. Посилання, ділова репутація, репутація і доходи будуть слідувати самі по собі, без того, щоб щодня їх випрошувати. Це кращий і, можливо, єдиний спосіб для підтримки веб-сайту і можете переконатися, що він витримує випробування часом.
Тим не менше, люди, які вважають, що це "гра цифр", використовують всілякі помилкові заходи і прийоми, щоб отримати більш високий рейтинг, як найшвидше і як найлегше. Вони купують посилання з сайтів-партнерів, спам на форумах, і використовують оманливі методи, щоб отримати більший PageRank, органічний ии неорганічний. Ці методи продовжують розвиватися і змінюватися в пошукових системах змінюється характер їх алгоритмів, але основна ідея залишилася недоторканою протягом більше десяти років: для збільшення PageRank маніпулюють посиланнями, незалежно від їх органічної або неорганічної природи.
Оновлення Penguin (пінгвін) Google все це змінило
Google підштовхнув поновленням Penguin для свого алгоритмічного фільтру до зниження рейтингу сайтів, які використовують помилкові заходи, щоб отримати більш високий ранг в результатах пошуку Google. Це включає в себе зниження ряду сайтів, якість яких не відповідає керівним принципам веб-майстрів Google, беруть участь в схемах обміну посиланнями, використовують спам на форумах і в каталогах для отримання посилань, використовують клоакінг і приховану переадресацію JavaScript і розгорнули інші види формули «чорного капелюха» для маніпулювання рейтингом.
Витяг з офіційного блогу Google:
"Ми починаємо важливу зміну алгоритмів, спрямованих проти веб спаму. Зміна знизить рейтинги для сайтів, які, ми вважаємо, порушують існуючі вимоги Google до якості. Хоча ми не можемо розголошувати конкретні сигнали, тому що ми не хочемо дати людям шлях до гри результатами пошуку і погіршення для користувачів, наші поради для веб-майстрів зорієнтовані на створення високоякісних сайтів, які мають хорошу репутацію у користувачів і використовують методи «білого капелюха» SEO, а не займаються агресивною тактики веб спаму".
Цікавий випадок негативного SEO
Недавні зміни алгоритмів від Google, націлені на зниження рейтингу сайтів, які використовують методи «чорного капелюха», стривожили деяких веб-майстрів. Що робити, якщо конкурент намагається знизити рейтинг мого сайту, купуючи посилання на спам-сайтах або порно-сайти, які вказують на мій домен. Адже жодним чином я не можу зупинити покупку будь-яких спам-посилань на мій сайт. Це їхні гроші і їх вибір.
Оскільки Google розглядає посилальний спам як один із сигналів низької якості сайту, що робити, якщо мій сайт потрапив в помилкове спрацьовування? Як я можу сказати Google, що ці посилання не мають нічого спільного з моїм сайтом і були отримані від конкуруючих джерел, які ревнують процвітання мого бізнесу? Якщо немає способу, щоб мінімізувати вплив спам-посилань або платних посилань, які я не створював, Google буде дискваліфікувати і фільтрувати весь мій сайт?
На мій чесний погляд, це дуже песимістичні почуття, але бувають ситуації, коли Ви можете потрапити в засідку конкурентів. Наприклад, деякі люди поставили на службу negativeseo.me, де Ви можете внести плату, і вони намагатимуться "знищити" рейтинг конкурентів.
Запобігання спамним посиланням і негативному SEO
Отже, що потрібно дійсно зробити, щоб Ваш сайт не став жертвою алгоритмічних змін (оновлення Penguin) з боку конкурентів, які можуть використовувати негативне SEO, щоб "видалити Вас як конкурента?"
1. Ретельно відстежуйте обліковий запис Google Webmaster Tools.
Регулярно перевіряйте розділ "Повідомлення" свого облікового запису Google Webmaster Tools, а також стежте за "вхідними посиланнями". Кожного разу, коли Google сканує і знаходить нові посилання, які вказують на будь-яку сторінку Вашого домену, вони будуть показані тільки в цьому розділі.
Ви побачили незвично високу кількість посилань з одного джерела? Бачите випадкові адреси посилань на Ваш сайт? Ви побачили список дивних доменних імен посилань на випадкові сторінки з Вашого сайту?
Якщо відповідь на ці питання «так», і немає високої активності на "вхідні посилання", то є шанс, що хтось онлайн намагається опорочити Вашу репутацію і зруйнувати довіру і авторитет, над побудовою якого Ви наполегливо працювали. Це не означає, що він буде успішним в цій дикій, злій затії. Перш, ніж покарати за сайт, Google враховує безліч таких факторів як:
• Вік посилання: Чи не були ці посилання згенеровані останнім часом?
• Шаблон: Якщо хтось б'є Ваш сайт, то це повинно бути за певним зразкои і/або формулою. Алгоритми Google досить мудрі, щоб визначити модель, і вони будуть ігнорувати ці посилання самі по собі. В результаті цього автоматично згенеровані посилання не будуть враховуватися для оцінки.
• Джерела: Якщо ж джерело має записи з посиланнями на сотні тисяч сайтів без будь-якої певної мети, існує висока ймовірність того, що джерело не є законним і не повинно враховуватись. Алгоритм буде з'ясовувати це самостійно і рухатися далі.
Єдиний варіант, який є у Вашому розпорядженні, це подати запит на повторний розгляд і повідомити Google про зміни, які Ви помітили. Google має свій власний спосіб з'ясувати, посилальний спам, і в більшості випадків, Ви не повинні турбуватися про це взагалі. Але на всякий випадок, якщо Ви знайдете незвично велику кількість спам-посилань, що виникають нізвідки, подайте заявку на перегляд і вкажіть на доменні імена, які створюють підозрілі зворотні посилання на Ваш домен.
2. Використовуйте дезавуювання посилання Бінг.
Пошукова система Microsoft, Bing.com, нещодавно представила нову функцію в Інструментах для веб-майстрів Bing, яка дозволяє дезавуювати спам-посилання, яким Ви не довіряєте.
Використовуючи інструмент «дезавуювати досилання» в Інструментах для веб-майстрів Bing, можна сказати Microsoft про джерела, які зловмисно посилаються на Ваш сайт без будь-якої мети, і що вони не повинні враховуватися як вихідні сигнали. Інструмент «дезавуювати посилання» дозволяє представляти адреси сторінок, каталогів або доменів, які можуть містити посилання на Ваш сайт, що здаються "неприродним" або виходять від спаму чи неякісних сайтів.
У той час як Ваші зусилля не будуть мати прямий, безпосередній вплив на рейтинг веб-сайту, це, безумовно, допоможе спеціалістам Bing більше дізнатися про шкідливі джерела. Ходить чутка, що в найближчі місяці Google введе аналогічну функцію в Інструменти для веб-майстрів Google.
3. Створіть міцну стіну позитивних сигналів.
Кращий спосіб боротьби з веб-спамом - це забезпечити надійність і довіру, які пошукова система не може ігнорувати. Якщо Ви отримуєте хороші згадки преси, багато справжніх зворотніх посилань, вірусну активність на Twitter і Facebook, або Ви попали в сценарій, в якому багато людей говорять про Вас, маючи на увазі Вас, з посиланнями на Вас і поширюючи слово про Вас, то не існує способу, яким хто-небудь зможе нанести шкоду Вашому сайту через негативний SEO.
Алгоритм повинен судити про всю множину, і справжнє посилання буде діяти як щит проти всіх зол, інородної дії, які Ви не можете контролювати. Постарайтеся, щоб Ваш сервіс був кращим, винагородіть своїх читачів високоякісним контентом і Ви завжди будете в чудовій формі.
Як кажуть: "Ви не охопите всю земну кулю червоною килимовою доріжкою. Просто купіть взуття і ходіть скрізь, де завгодно"
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting