Coder - простий спосіб програмувати на Raspberry Pi
Рейтинг статті: / 11
НайгіршеНайкраще 

Coder Google

Творча лабораторія Google надала програмне забезпечення, що перетворює Raspberry Pi в крихітний веб-сервер, який може бути використаний для веб-проектів студентів, які вивчають інформатику.
За словами розробників, вистачить всього десяти хвилин, щоб підняти його з Raspberry Pi, а потім Ви зможете використовувати Pi як особистий веб-сервер.
Coder можна використовувати, щоб почати веб-розробки з нуля, або ним можуть скористатися веб-програмісти як особистою пісочницею для своїх експериментів. Він розроблений, щоб бути нескладним – Вам потрібно лише завантажити програми встановлення на карту SD 4GB і вставити SD-карту в Pi. Встановити з'єднання між Raspberry Pi і комп'ютером. Через coder.local в Chrome Ви будете підключені до нового Coder і зможете почати писати HTML, CSS, Javascript з використанням вільного середовища.
Більш детально про інсталяцію та запуск Coder читайте за посиланням Coder for Raspberry Pi.
Raspberry Pi захопив розум у просторі, як ефективний освітній інструмент. Більше того, він був впроваджений в безліч інноваційних додатків. У тому ж дусі, Coder був випущений як платформа з відкритим кодом. Коди бібліотеки доступні для редагування на GitHub і поставляється він з кількома простими проектами для новачків.
Coder розроблений, щоб також працювати разом з інструкціями від інших веб-сайтів, як Codecadamy і Khan Academy. Якщо проекти будуть завершені, то користувачі можуть розмістити їх через Raspberry Pi на своїх власних веб-сайтах або поділитися ними з друзями електронною поштою. От чому розробники кажуть:
Coder з відкритим вихідним кодом, так що кожен може допомогти зробити його кращим. Виправити помилки, побудувати нові можливості і допомогти зробити Coder найпростіший шляхом для нових програмістів, які хочуть дізнатися, як створювати речі для вебу.
Coders доступний як для Windows так і для Mac. Це всього 1,04 Гб завантаження. Хоча існують й інші методи використання Raspberry Pi як веб-сервера, але цей, здається, найпростіший у налаштуванні.
За підтримки Google і прозорості відкритих джерел, Coder має можливість розширити доступність не тільки для любителів DIY, але і для класних кімнат, а також для курсів спільнот. З великим потенціалом для зростання (за допомогою сприяння програмістів) і можливістю працювати з існуючими підручниками програмування, цей невеликий проект може перетворитися на великий ресурс для освіти.
Запуск Google Coder на існуючому Raspberry Pi
Попередження!
Google Coder на даний час змінює пароль облікового запису користувача "pi" на той, який Ви вводите в веб-інтерфейсі. Якщо Ви будете не в змозі використовувати SSH або іншим вхід на свій Pi після виконання даного керівництва, то скористайтеся паролем, вказаний для Coder, а потім змініть його назад в командному рядку з "passwd".
Щоб відключити зміну пароля, будь ласка, виконайте наведену нижче команду в директорії coder/coder-base перед запуском Coder:
echo "" > sudo_scripts/setpipass
Отримати Coder і запустити його на Pi можна дуже просто, але Вам треба змінити SD-карту або пожертвувати існуючою установкою, щоб використати образ Google. Це трохи боляче, якщо Ви просто зацікавлені, щоб просто спробувати, або хочете перевірити, перш ніж почати повторне формування образу на SD-карті!
На щастя, швидкий і простий спосіб - не єдиний спосіб. Coder є простим додатком NodeJS, і Ви можете отримати його з GitHub тут: https://github.com/googlecreativelab/coder і він працює на Вашому Pi за декілька хвилин!
Частина Coder, в якій Ви зацікавлені, це coder-base. Тут Ви знайдете server.js, який можна запускати з Node.
Автор вважає, що у Вас встановлена Raspbian. Ви повинні бути в змозі виконати наступні дії:

apt-get purge nodejs npm

git clone https://github.com/joyent/node ~/local

cd ~/local/node

./configure

./make

./make install

git clone https://github.com/googlecreativelab/coder
cd coder/coder-base/
npm install
Останній крок займе деякий час. Після того, як npm зробить свою справу, Вам потрібно відредагувати config.js в редакторі. На Pi Ви захочете залишити ті налаштування IP, які є, але треба змінити порти, якщо не хочете, щоб вони конфліктувати з існуючим веб-сервером або службами на Вашому Pi. Автор змінив свої на 8151 і 8150, відповідно.
Нарешті, введіть:
nodejs server.js
Ви побачите повідомлення про генерацію закритого ключа 2048 біт RSA. Будьте терплячі.
Як тільки це буде зроблено, відкрийте Chrome і введіть: https://:8151/
Ви побачите попередження про SSL, просто продовжіть! Налаштуйте пароль і насолоджуйтеся!
(За матеріалами EN: gigaom.com).
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting