Сценарії допомагають користувачам Інтернету
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
Сценарії користувача ІнтернетуУ сьогоднішньому розвитку Web JavaScript зіграв ключову роль: JQuery, MooTools, Prototype JavaScript та інші бібліотеки JavaScript зробили наше життя набагато  простішим.
Недавно корпорація IBM запустила новий безкоштовний онлайновий сервіс, заявляючи про те, що він зможе виконувати частину рутинної роботи користувачів. Причому найрізноманітнішої роботи, яку  побажають самі користувачі.
Сенс розробки полягає у наданні інтерфейсу, що дозволяє користувачам покроково записати послідовність дій, які вони регулярно виконують, а також надати механізм, який цю послідовність буде відтворювати. Розроблений в дослідницькому центрі IBM Almaden Research сервіс отримав назву CoScripter. І знову ж використовується спеціальна мова сценаріїв.
Один з 10 найпопулярніших плагінів 2010 року Greasemonkey реалізує ідею модифікації HTML-контенту на стороні клієнта. Це дозволяє користувачеві "вогняного лиса" створювати власні сценарії (так звані UserScripts), які змінюють сторінки, що завантажуються браузером, шляхом впровадження в їх код додаткових скриптів. Використовуючи Greasemonkey, можна налаштовувати на свій смак зовнішній вигляд практично будь-якого інтернет-ресурсу.
Найголовніше - мати за плечима досвід програмування, а якщо такого немає, то запозичити готові скрипти з сайту userscripts.org.
Спробуємо в нашому проекті показати найцікавіші сценарії, а також навчити самим їх створювати. Отже читайте:

Google+

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting