2 найкращі сайти для створення підроблених ID в Інтернеті
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Fake IDНезалежно від мети, автор впевнений, що Ви вже використовували деякі форми підроблених ID або одноразові облікові записи в Інтернеті.
Це природно, що хочете трохи анонімності при певній поведінці, і немає нічого поганого мати «в загашнику» свою власну підроблену Інтернет-персону (доти, поки Ви не крадете особистість кого-небудь іншого).
Коли справа доходить до заповнення такої довгої та виснажливої форми про персону, яка навіть не своя власна, то це може стати трохи клопітно і втомливо. Більшість сучасних форм реєстрації будуть вимагати, щоб Ви вказали місто і поштовий індекс, а також іншу відповідну інформацію. Ніхто не любить альтернативних облікових записів і Ви повинні зробити все можливе, щоб вони виглядали як справжні, як реальна річ.
До речі, в Facebook виявлено фейкових аккаунтів майже 9% (83 млн.) – прим. редактора.
Щоб полегшити Вам цю справу є два веб-сайти, які знає автор, що пропонують допомогу, коли справа доходить до заповнення «з голови» такої інформації.
Генератор фейкового імені автоматично генерує назву буквально для кожного значення поля реєстрації облікового запису, яке, ймовірно, можна придумати. Це включає в себе телефон, сайт, адресу електронної пошти, ім'я користувача, пароль, питання безпеки для облікового запису, підроблені СС і SS номери, рід занять, компанію, фізичні параметри і багато іншого.
Цей веб-сайт насправді є чудовим джерелом для того, щоб надати Вам глибоку інформацію. Ось кілька прикладів:
Інформація тут дуже широка і Ви зможете адаптувати її за бажанням, якщо таке буде:
Одна з кращих запропонованих функцій є можливість групового створення тотожностей. Вона дозволить Вам ряд до трьох "замовлень" одночасно з групи до 50,000 тотожностей в обсязі. Файли можуть бути виведені у вигляді таблиці, HTML-таблиці, SQLite файлів та багатьох інших форматах.
Даний сайт є дійсно великим ресурсом, який приймає на себе всі творчі труднощі з отримання нових підроблених ID.
NGI - це послуга дуже схожа на генератор підробленого імені, хоча мова йде більше про візуальний простір, який породжує «візитні картки». Вони створюються однозначними, за принципом «область за областю».
Після вибору держави, для Вас буде автоматично створена карта.
Створюються близько десятка різних стилів карт і Ви зможете прокручувати вліво або вправо розглядаючи їх. Кожна карта поставляється в комплекті з назвою бізнеса, «справжнім» ім'ям, посадою, адресою, електронною поштою і номером телефону. Хоча генератор підробленого імені пропонує величезний шматок додаткової інформації, вона не буде представлема Вам у такому візуальному і зручному способі.
Дизайн NGI і деталі, щоб оцінити.
Обидва ці сайти є відмінним джерелом для миттєвої і практично нескінченної інформації, коли Ви намучились, щоб налаштувати одноразові адреси електронної пошти або інший обліковий запис для підроблених ID. Не боротися з Google або ламати голову, щоб придумати інформацію, а можна використати ці два сервіси і, як правило, створити все «про себе» в один клік на кнопці. Або отримати 50000 результатів одним натисненням кнопки.
Що Ви думаєте про ці два сайти генераторів імені?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting