Надіслати повідомлення, що саме знищується, через Burn Note
Рейтинг статті: / 9
НайгіршеНайкраще 
BurnNote"Це повідомлення буде самознищене ...". Є одна річ, яку кожна дитина спостерігає у захваті, це коли шпигун показує, як вибухає і зникає назавжди повідомлення.
Вибух - це класно, але так само чудово і те, що Ви можете відправити повідомлення своєму другу, і ніхто інший ніколи не зможе прочитати його згодом.
BurnNote надає Вам цю функцію, хоча і без вибуху стрічки або шматка паперу. Напишіть лист і відправте посилання на нього друзям. Вони зможуть прочитати повідомлення, але не так легко його скопіювати. Через деякий час після того, як повідомлення відкрили, воно буде видалено назавжди. Ви навіть можете додати пароль, якщо хочете отримати додаткову безпеку.
Це не зовсім так вражаюче, як повідомлення, що буквально вибухають, але сервіс робить свою роботу, якщо Ви хочете відправити повідомлення, щоб його хтось не тримав вічно в ящику.
Передача секретного повідомлення
Заходьте на BurnNote і можете негайно почати створювати повідомлення. Там немає форматування або фотографії: просто старий добрий текст.
Як можете бачити, автор написав дуже серйозне, надсекретне повідомлення. Він просто не може дозволити йому потрапити в чужі руки. Переглянемо кілька можливих параметрів:
Автор може задати, яким буде відображатися повідомлення, і як надовго. Повідомлення може бути відображене у вигляді простого тексту, який можна скопійовати, або коротких фраз, які вже скопіювати не легко. Ви навіть можете додати пароль, якщо відчуваєте себе особливим параноїком.
Як тільки автор закінчив, то відразу отримав посилання на своє повідомлення. Повідомлення буде видалене протягом 72 годин, незалежно від того, було воно відкрите чи ні.
Автор готовий надіслати посилання електронною поштою, через сервіс миттєвих повідомлень або голубом.
Читання повідомлення
Коли адресат отримує посилання, він може відкрити повідомлення. Зворотний відлік до знищення не починається, поки повідомлення не відкрили.
Досі все так добре. При відкритті повідомлення, це виглядає приблизно так:
Оскільки автор вибрав параметр "коротких фраз", то показується кілька слів за один раз і вони не можуть бути легко скопійовані, якщо не зробити кілька послідовних скріншотів.
Якщо адресати особливо пильні, то зможуть натиснути “BURN IT” ("спалити") в той момент, коли вони вже прочитали. Таким чином, «мерзотні» представники громадськості не отримають можливість прочитати його, а адресати зможуть поспішати на зустріч зі мною для обіду в центрі міста laugh.
Звичайно, особиста місія автора не секретна, як він її подавав. Але ж так чудово читається, чи не так?
Висновок
Якщо Ви хочете безпечно відправляти повідомлення через Інтернет, то ніколи не використовуйте електронну пошту або IM. Вони просто не призначені для безпечного спілкування і повідомлення легко може потрапити в чужі руки. Ось чому автор радий, що  існує Burn Note. Сервіс дозволяє йому відправляти повідомлення електронною поштою, не зберігаючи надовго вміст записів.
Ви шукаєте альтернативний спосіб для безпечної відправки повідомлень? Користувачі Linux можуть спробувати відправити зашифровані електронні листи з Evolution. Але якщо Ви не шанувальник Linux, то можете перевірити три інші сервіси безпечної і зашифрованої електронної пошти. Жодне з цих рішень автоматично не видаляє вміст Вашого повідомлення, але варто їх спробувати.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting