5 порад з підтримання конфіденційності інформації з Вашого чату та електронної пошти
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Конфіденційність інформації в ІнтернетіОтже, Ви розмовляєте з кимось в Інтернеті і Вам треба поділитися паролем або іншою чутливою частиною інформації, і як Ви це зробите?
Надсилаєте електронною поштою або миттєвим повідомленням? Ваша чутлива інформація залишиться в архіві електронної пошти та чату назавжди. Вам треба мати один з приведених нижче трюків в рукаві.
Є багато способів, щоб поділитися частинкою інформацію без її появи в Вашому чаті та електронній пошті. Якщо Ви хочете, щоб повідомлення самознищилося, використати запаролене сховище або відправити зашифрований файл - ми Вам допоможемо.
Розділіть таємницю на шматки
Відправляти разом ім'я користувача, пароль і адресу веб-сайту небезпечно, тому що це контекстна інформація. Якщо Ви відправляєте кожен шматок інформації іншим способом зв'язку, наприклад, обмінюючись миттєвими повідомленнями, електронною поштою і текстовими повідомленнями - це буде набагато безпечніше. Звичайно, це не приховує конфіденційну інформацію повністю, але інформація розсіюється навколо і видаляє контекст, що робить її використання незрозумілим.
Ви можете використати той же метод, навіть якщо у Вас є тільки один секрет, щоб поділитися. Наприклад, можна розділити пароль на три частини і відправляти кожну частину іншим способом спілкування.
Але не забувайте про певну обережність, роблячи це. Надіслати лист на Gmail-акаунт, миттєве повідомлення через Google Talk, а текстове повідомлення на номер голосової пошти Google  - це все - одна зупинка для злодіїв, які торгують даними.
Надіслати одноразове повідомлення
Такі сайти, як Privnote і OneTime Secret дозволяють відправити повідомлення, яке може бути прочитане тільки один раз. Просто зайдіть на сайт, введіть свою конфіденційну інформацію і Ви отримаєте посилання, яке зможете відправити своєму другу або колезі. Після того, як натиснули на посилання та та отримали доступ до інформації, вона буде негайно видалена з сайту. Будь-яке вивчення старих повідомлень електронної пошти або чату не дозволить знову натиснути на посилання та отримати доступ до інформації.
Іншою альтернативою є DestructingMessage, яка створює повідомлення, що самоліквідовується по таймеру. Коли інша людина відкриває сторінку, починається відлік, повідомлення вибухне і зникне з екрану, коли таймер досягне нуля.
Якщо Ви не зовсім довіряєте цим веб-сайтам, то можете використовувати їх в поєднанні з методом розщеплення секретів. Надішліть електронною поштою ім'я користувача і відправте повідомлення про пароль зі самознищенням - веб-сайт не буде мати ні найменшого уявлення, для чого цей пароль.
Поділіться за допомогою Password Manager
Такі менеджери паролів, як LastPass, містять вбудований пароль загального доступу. Поділіться цим паролем з іншим користувачем LastPass і він зможе отримати доступ в сховище LastPass. Цей же метод працює для безпечних нотаток, так що Ви можете використовувати LastPass, щоб поділитися будь-яким фрагментом тексту в зашифрованому вигляді.
Остерігайтеся опції "Password Will Remain a Secret" (Пароль залишиться в таємниці), якщо Ви використовуєте LastPass. LastPass намагається приховати пароль від інших користувачів, але у кого є трохи технічних знань, то він зможе це обійти і побачити паролі, коли LastPass автопідставляє їх на веб-сторінці.
LastPass - це не єдиний менеджер паролів, які можуть поділитися паролями: серед інших радимо PassPack.
Надіслати зашифровані файли
Зашифровані файли є класичним способом для відправки таємниці старої школи. Напишіть простий текстовий файл з інформацією, а потім зашифруйте його за допомогою пароля, який знає тільки Ваш друг чи колега. Бажано, щоб про пароль домовились заздалегідь, краще в ситуації віч-на-віч.
Ваш одержувач може використовувати програми шифрування, щоб розшифрувати файл і одержати доступ до конфіденційної інформації. В якості бонусу, цей метод дозволяє відправляти конфіденційні файли у вкладеннях електронної пошти. Це не має значення, що вкладення електронної пошти залишаться, тому що ніхто не може читати їх без розшифровки.
Кілька способів передачі зашифрованих файлів були розглянуті раніше, а для безпечного спілкування в чаті рекомендуємо TOR-чат.
Вимкнути запис
Gmail і багато десктопних клієнтів чату автоматично реєструють кожне відправлене повідомлення, але у них також є режим без запису. Вся реєстрація відключена в режимі без запису, так що Ви можете відправляти повідомлення і не додавати їх в логи чату.
Якщо Ви чаті з Gmail або Google+, то можете вибрати опцію “Go Off the Record” ("Відключити запис") в меню дій і обліковий запис Gmail зупинить запис, поки Ви не повернете його знову. Будьте обережні - якщо Ваш контакт за допомогою настільного клієнта чату, то чат-клієнт може продовжувати реєструвати повідомлення на своєму комп'ютері.
Десктопні додатки для чату також мають плагіни для вимкнення запису. Наприклад, OTRplug-in для Pidgin забезпечує шифрування для чутливих розмов, але він також може відключити запис, коли Ви і Ваші контакти самі записують. (Ця опція, однак, не включена за замовчуванням,).
У Вас є кращий спосіб для зберігання конфіденційної інформації в таємниці? Дайте нам знати при спілкуванні.
(Джерело RU: makeuseof.com)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting