TOR-чат - децентралізований анонімний меcседжер
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
The Onion Router (TOR) використовується багатьма користувачами в усьому світі для анонімного пошуку в Інтернеті, щоб отримати дані, які інакше були б заблоковані в місці їх розташування.
TOR-чат є Instant Messenger, який використовує утиліти TOR, щоб отримати анонімність та безпеку для своїх користувачів. Клієнт доступний для Windows і Linux. З версією Windows працює "з коробки" без початкової конфігурації.
Коли Ви запускаєте TOR-чатвперше, то Ви побачите список доступних в чаті партнерів. Список порожній, за винятком особистості зареєстрованого користувача.
Нові контакти додаються через меню правої кнопки миші вибором Add Contact з контекстного меню.
Установка нового контакту трохи складніша, враховуючи, що має бути доданий унікальний ідентифікатор для кожного користувача. Важливо також додавати коротке ім'я для полегшення ідентифікації користувачів. Цим він відрізняється від багатьох інших інтернет-пейджерів, в яких легше додати контакти за допомогою імпорту.
Доступні інтернет-користувачівказані з зеленим значком перед їх іменем. Двічі клацнувши по іконці, відкриєте вікно чату, щоб поговорити з обраним контактом.
TOR-чат підтримує передачу файлів, яка може бути запущена у вікні чату через меню правої кнопки миші. В даний час чат не пропонує "трюків", наприклад, смайликів.
А які ж переваги використання TOR-чату? Використання TOR гарантує, що ніхто не зможе контролювати інтернет-трафік, щоб дізнатися, з ким Ви розмовляєте і обмінюєтесь файлами і де саме у світі знаходитесь Ви та Ваш співрозмовник. TOR-чат ініціює "повністю зашифрований зв'язок один до одного" між двома Tor-клієнтами, а це означає, що трафік ніколи не виходить за межі TOR-чату. Із-за цієї можливості багато людей віддають перевагу TOR-чату. Для веб-серфінгу та TOR, необхідно на деякий час вийти за межі мережі, щоб підключитися до місця призначення. З TOR-чатом це не потрібно робити.
TOR-чат є портативним додатком для Windows та Linux, який можна завантажити безпосередньо з веб-сайту проекту на GoogleCode.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting