Аналіз сайту на онлайнових сервісах
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Анализ сайта

Аналіз сайту - основа основ просування. Щоденний моніторинг позицій сайту, посилальної маси, семантика текстів, та багато ще чого можна вмістити в поняття аналізу сайту.
Як зробити складний аналіз сайту простим і зрозумілим? Для цього придумано безліч сервісів. Раніше вже розглядалися корисні інструменти для SEO–аналітики. Серед них є серйозні, що дозволяють провести комплексний аналіз сайту, є простіші, що аналізують якісь специфічні параметри. Розглянемо ще кілька сервісів для аналізу сайтів, які стануть в нагоді веб-майстру, що починає, і не складні в експлуатації.
Семантический анализ текстов
Все зрозуміло з картинки. Вставляєте в вікно сервісу фрагмент тексту і через пару секунд у Вас перед очима вся семантика. І навіть, якщо Ви далекі від розуміння слова семантика, то, у всякому разі, отримані статистичні дані можуть і знадобитися. Альтернативних сервісів море, але цей найпростіший і тямущий.
Проверка обратных ссылок
У верхнє вікно вставляєте URL сайту, на якому хочете перевірити беклінки. У нижнє - вставляєте адреси, де, як Ви вважаєте, є Ваші беки.Натискуєте "Поїхали" і через кілька секунд спостерігаєте результат аналізу цих адрес. І, звичайно, чи дійсно там є посилання на Ваш сайт і чи не закриті вони тегами. Але цей сервіс, природно, підійде тільки тим, хто постійно моніторить свою посилальну масу. Що робити тим іншим? Радимо наступний сервіс:
Анализатор ссылок
Вибираєте вкладку "беклінків" і вставляєте в вікно досліджуваний URL - через дві-три секунди отримуєте такий докладний аналіз своєї посилальної маси, що цей сервіс вже можна назвати професійним інструментом. До речі, на малюнку приведений аналіз домену Google.ru. Видно, як з грудня минулого року він почав катастрофічно втрачати посилальну масу.
Наведені  сервіси аналізують зовнішні посилання, а що робити, якщо треба покопатися у внутрішніх беках, зробити аналіз контенту, згенерувати ключові слова або провести інший аналіз свого сайту? Пропонуємо Вам наступні сервіси для аналізу сайтів, які мають як платні пакети для професіоналів, так і безкоштовні можливості, чого пересічному блогеру буде достатньо:
Анализ внутренних ссылок
Цей сервіс подобається багатьом. Є і більш професійні інструменти, але в цьому все просто і зрозуміло: вставили в вікно досліджуваний URL і отримали повну розкладку про посилання на сторінці. Що закрито тегами, що ні, скільки внутрішніх посилань, скільки вихідних. Є інспектор Google PR, який визначає PR внутрішніх сторінок, правда в безкоштовному варіанті всього до сотні.
Єдиний мінус, який помічений, - сервіс не дуже дружить з безкоштовними доменами 3-го рівня на блогспот. Є також перевірка PR дата-центрів, пошук зовнішніх посилань через sitemap, калькулятор для Sape і Punycode для доменів РФ. Отже, сервіс різноплановий і для любителя підходить, а тому рекомендуємо.
Мониторинг позиций сайта
Два головних пошуковика Google і Яндекс, вибираєте регіони і ключові слова або фрази і отримуєте щоденний моніторинг своїх позицій за ними. Що добре для професійних оптимізаторів - в сервісі Ви можете також моніторити своїх конкурентів з ТОПа.
Всі аналізи зберігаються в архіві і до них можна повернутися. Крім того, у сервісу є досить точний і швидкий моніторинг апдейтів. Природно, є і платний пакет, по-перше, не дуже дорогий, а, по-друге, безкоштовних можливостей сервісу пересічному блогеру досить. Рекомендуємо.
Ускорение инде5ксации
Не зовсім для аналізу сайтів, але дуже корисна річ. Розробники об'єднали технології Ping і RSS і з їх допомогою приманюють роботів пошукових систем. Потрібно визнати, що досить успішно. Іноді за одну добу беклінки «заїжджали» в панель веб-майстра Яндекса, що, погодьтеся, для такого тормознутого пошукача досить швидко!
Єдине, що потрібно зробити, це загнати в сервіс TXT-файл з Вашими беками, туди ж RSS-стрічку сайту, який просувається, і правильно налаштувати фід. Все робити строго за інструкцією сервісу! Якщо все зробити правильно, то ефект Вас приємно здивує. Дійсно професійний сервіс, з невеликими обмеженнями в безкоштовному пакеті. Беріть на озброєння.
(За матеріалами RU: freeseoblog.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting