7 даремних операцій SEO
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
16.02.13 08:27
There are no translations available.

Бесполезное SEO

Час - гроші, так навіщо Вам, власнику сайту або SEO-фахівцю, витрачати його на застарілі тактики і стратегії просування?
Сьогодні в пору цифрового середовища, що розвивається, можна забути про наступні сім дій.
1. Перевіряти трафік щодня
Краще витратьте цей час на SEO-просування. Якщо Ви будете все правильно робити, то побачите, що поступово кількість візитів зросте. А гола статистика за днями мало не кожного користувача тільки перешкодить Вам зосередитися на цій роботі.
2. Купувати пакети зворотних посилань
Так, з моменту недавніх оновлень пошукових алгоритмів Google стало зрозуміло, що іноді низькоякісні ресурси досягали пошукових топів за рахунок кількості, вигідно купуючи 10000 зворотних посилань за, скажімо, 10 доларів США. Вас може підкупити легка доріжка, але куди надалі вона Вас заведе? Краще вже проводити години за відсіювання «посилальних» тонн руди, щоб забезпечити собі безпечне майбутнє.
3. Контроль щільності ключовиків
Ще недавно ідеальним відсотком щільності ключових слів в тексті вважали 1-20%. У результаті автори вимірювали контент за допомогою автоматичних інструментів, щоб в результаті перекроювати і так добротний матеріал. Як і у випадку з підрахунком візитів сайту, краще перенаправити свої сили на створення природно виглядаючого тексту, тобто читабельного і, що найголовніше, цікавого.
4 Класифікація статей за категоріями
Раніше SEO-умільці використовували тактику розбивки статей за категоріями для отримання нового трафіку і зворотних посилань. Згодом же ряд факторів зробив цю операцію абсолютно безглуздою. В першу чергу, автори заради захисту власних авторських прав перекрили доступ до зворотних посилань. В добавок до цього, Google видалив багато каталогів статей зі списку видаваних результатом пошуку з моменту останнього оновлення Panda. Таким чином, вебмайстрам стало абсолютно невигідно використовувати цю операцію.
5. Постійно перевіряти свій рейтинг
Кожен маркетолог відмінно знає, що кінцевою метою всієї проробленої роботи є високі позиції при природному пошуку, але навіщо зайвий раз метатися або засмучувати самого себе? Більш того, знаходження в десятці кращих Google аж ніяк не гарантує успішність сайту. Адже високий трафік важливо ще й вміти ефективно конвертувати, а інакше гра не варта свічок. Лише періодично перевіряйте свій пошуковий рейтинг, щоб за зниженням або підвищенням своїх позицій визначити, чи діє обрана Вами SEO-стратегія.
6. Генерація статей
У Мережі часто рекламуються «супер ефективні» програми для написання, рерайт і SEO-копірайту, які допоможуть заощадити вам час і гроші. Але не варто обманювати себе і, вже тим більше, Google! Він відразу визначить спраглих халяви і зарубає Ваші SEO-починання на корені. Одна якісна стаття або гостьовий пост здатні принести набагато більше користі, ніж тисяча ідентичних статей-дроїдів.
7. Використання "nofollow" тегів для вихідних та спонсорських посилань
Не потрібно перерозподіляти важливий на Вашу думку контент з неважливими (знову-таки на Ваш розсуд) сторінками сайту. Ви не отримаєте відчутного результату - запитайте будь-якого вебмайстра.
Якщо Ви все ще робите яку-небудь з вищеописаних операцій, вітаємо: тепер у Вас з'явилося більше часу на більш важливі справи.
(Джерело RU: secret-seo.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting