8 безкоштовних технічних інструментів SEO
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
10.03.13 18:22
There are no translations available.

Бесплатные технические инструменты SEO

Зараз тиждень інструментів на сайті State of Search і ми відзначаємо всі ті чудові, інформативні та зручні інструменти, які допомагають реалізувати технічні та аналітичні аспекти наших ролей більш гладко і швидко.
Хоча у нас є ряд преміум-інструментів для планування чудових постів, плюс тисячі інструментів для посилань, автор вважає, що буде зручним об’єднаний список розрізнених безкоштовних технічних засобів SEO, які допомагають вирішувати проблеми і відповідати на запитання. Автор недавно опублікував статтю про зручні розширення Chrome для SEO, тому в цьому пості він вирішив зосередитися більше на вебі (плюс трохи програмного забезпечення).
1. Зручний інструмент для швидкої перевірки заголовків
Це вельми зручний інструмент, якщо Ви хочете просто перевірити, як сайт обробляє перенаправлення кореневого домена з www-домена(або навпаки). Або, якщо є редирект на розміщення або URL, і Ви хочете перевірити, це 301 чи 302-й редирект.
2. Інструмент перевірки масових заголовків відBabaBojang
Чудовий для перевірки більш, ніж кількох URL-адрес, особливо тоді, коли вони знаходяться на різних сайтах (і непридатні для скануючих інструментів), наприклад, якщо у Вас є набір сайтів для одного клієнта, або ряд регіональних властивостей.
3. Інструмент сканування  Screaming Frog SEO Spider
Інструмент набагато більш всеохоплюючої технології /аудиту, в який ми насправді трохи закохані в theMediaFlow. Безкоштовна версія дозволяє сканувати сайти до 500 URI, та надає дані щодо:
 • типу (HTML, зображення, CSS і т.д.)
 • статусу (200, 301, 302 і т.д.)
 • URI
 • заголовків сторінок (плюс мета-опис та ключові слова, а також довжина для кожного)
 • те, що і в попередньому пункті, але для H1, H2
 • директив (типу, x-robotsабо canonical)
Це настільки потужний інструмент, що ми використовуємо платну версію як частину нашого внутрішнього аудиту.
4. Інструмент перевірки швидкості сайту Pingdom
Проверка скорости сайта
Що автору подобається в Pingdom, так це те, що Ви отримаєте не тільки загальний тест швидкості, показаний вище, але також і список запитів компонентів сторінок для плагінів, CSS, скриптів і т.д., що допомогає визначити, чи є конкретний елемент незграбним, а також список рекомендацій, відомий як PerformanceGrade,для шляхів прискорення сторінки і поточну оцінку для кожного елемента.
5. Інструмент командного рядка Quix
Quix
Акуратний інструмент зі «стайні Yoast» дозволяє Вам зробити або дізнатися багато речей за допомогою командного рядка. У нього є зручний список команд, а також можливість продовжити його за Вашим власним індивідуальним налаштуванням. Ось кілька з тих, які автор вважає зручними:
 • [ib] для відправки поточної сторінки на вхід
 • [lі], щоб поділитися поточною сторінкою в Linkedin
В завантаженні є більше соціальних, але зосередимося тут на більш технічних/SEO:
 • [whois] для пошуку Whois
 • [can], щоб перевірити, чи правильно домен канонізував свою домашню сторінку
 • [nofollow], щоб виділити на сторінці посилання Nofollow
 • [snippet], щоб показати, як сторінка буде надаватися в Google з Rich Snippets (використовується тестовий інструмент Google для структурованих даних)
Quix 2
Це зручний інструмент команди SEOgadget, щоб допомогти Вам згенерувати код для вставки використання інфографіки, так щоб сам малюнок можна було легко вбудувати на бажаних сайтах, опублікувати його і, таким чином, кредитувати (через посилання) оригінальне джерело клієнта.
7. Генератор структурованих даних Schema-Creator
Ми багато працюємо з Rich Snippets на theMediaFlow і спробували створити ще один інструмент, щоб додати до наших існуючих, але ми просто не змогли знайти ніяких дірок в цьому чудовому інструменті від хлопців з Raven. Інструмент розповідає про структуровані дані і як Ви можете використати різні схеми для розмітки різних типів структурованих даних (таких, як огляд, продукт або персона), а також створює код для Вас! Вам залишається просто вибрати правильний тип генератора для Вашої сторінки і ввести необхідну інформацію. Надзвичайно просто!
Schema-Creator
8. Бонусний інструмент аналізу Panguin для накладання Google Analytics
Цей чудовий інструмент насправді не є технічним інструментом SEO, а більше інструмент аналізу (або метод візуалізації даних). Відмінно підходить для адаптації клієнтів, які зазнали падіння трафіку, що, здається, пов'язане з [тут вставити чорно-білих тварин]. Ви повинні мати доступ до сайту Google Analytics, якщо бажаєте візуалізації, і інструмент Panguin накладе суттєві оновлення та ітерації Penguinабо Panda, чи пов'язані з ними значущі події, типу відкидання отриманих з мережі посилань.
Panguin
Автор сподівається, що Ви знайшли це повідомлення корисним, і дійсно хоче знати про чудові технічні інструменти, які тут не розглядалися, зокрема, може хтось знає який-небудь хороший безкоштовний інструмент тестування браузерів.
(Джерело EN: stateofsearch.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting