6 причин отримати пенальті від Google
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
16.09.12 17:29
There are no translations available.

За що Google може покарати Ваш сайт? Як вважає глава SEOmoz Ренд Фішкін, не варто чекати пенальті від пошуковика, краще вжити заходів обережності завчасно.
Далі Ренд Фішкін перераховує ті речі, за які Google буде карати.
1. Переспамлені заголовки сайтів
Заголовки сайтів повинні виглядати реальними, як ніби у Вас немає мети домогтися високого ранжирування за заголовком. Поганий приклад: «сервіс веб-дизайну, веб-дизайн фірми, назва вашого бренду, веб-дизайн». Нормальна людина, прочитавши такий заголовок, швидше за все, вважатиме його спамом. Можна придумати більш вдалий варіант, наприклад: «Ім'я бренду, веб-дизайн Портленд Дизайн Сервіс». Тут є потрібне ключове слово, місто, в якому Ви працюєте і назва Вашого бренду.
2. Маніпулятивні внутрішні посилання
Нерідко фахівці використовують такий прийом: посилаються на одну і ту ж сторінку безліч разів за допомогою одного і того ж текстового анкора. Як вважає Ренд Фішкін, це безглузда стратегія, так як:
- по-перше, виглядає спамно,
- по-друге, тільки перший текстовий анкор на сторінці береться до уваги пошукачами і оцінюється.
Якщо Ви вважаєте якусь сторінку корисною, посилайтеся на неї, але використовуйте різні текстові анкори.
3. Футери, переповнені посиланнями
Група посилань з однаковими анкорами внизу сайту - поширена проблема. Часто такі посилання написані сірим шрифтом на сірому фоні, так що їх важко прочитати. Якщо Ви хочете, щоб текстовий анкор посилань вказував на ті чи інші сторінки, помістіть їх в основне меню сайту вгорі сторінки або в основний контент.
4. Тексти, створені для пошуковиків
Багато сайтів мають хороший контент, але на певних сторінках можна знайти блоги тексту з ключовими словами, створені спеціально для пошукових систем. Позбавтеся від цього «сміття», так як проблем від нього може бути набагато більше, ніж користі. Це може відштовхнути користувачів і загрожувати санкціями з боку Google.
5. Зворотні посилання з підозрілих джерел
Це одна з найсерйозніших помилок сайтів, зауважує Ренд Фішкін. Будьте уважні до посилань. Не погоджуйтеся на обмін посиланнями, так як це може призвести до штрафних санкцій.
6. Сторінки зі схожими ключовими словами в посиланнях
Навіщо створювати різні сторінки зі схожими ключовими словами в посиланнях, наприклад: «машини б/в в Сіетлі», «старі автомобілі в Сіетлі», «використані машини в Сіетлі»? Можна успішно просуватися за допомогою всіх цих ключових фраз на одній сторінці, яка буде називатися «Старі, яеі були у вжитку машини/автомобілі в Сіетлі». Не треба створювати різні сторінки з однаковим змістом, які в підсумку все одно ведуть на одну і ту ж сторінку. Для пошукачів це виглядає, як маніпуляція, завершує Ренд.
(Джерело RU: seonews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting