Як зробити свій сайт помітним в результатах пошуку - розширені сніппети
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Семантична розміткаВи могли помітити, що деякі результати роботи пошукових машин люблять трохи більше - у них є відображення рейтингу у вигляді зірочок, ціни, інформації про наявність товару і навіть навігаційні ланцюжки («хлібні крихти»).
Ви коли-небудь цікавилися, в чому тут секрет?
Ці сайти використовують переваги семантичної розмітки, яка дає пошуковим машинам додаткову інформацію про сторінку.
Набір стандартизованих операторів розмітки був розроблений і популяризується проектом Schema.org, а інший проект - GoodRelations - містить спеціальний «словник» для сайтів електронної комерції.
Google називає поліпшену видачу розширеними сніпетами (rich snippets), вони дозволяють сайтам виділитися серед інших і залучити більше відвідувачів. Хоча використання семантичної розмітки і не поліпшує позиції у видачі Google безпосередньо, збільшення кількості кліків нв Ваші посилання може поліпшити і позицію у видачі, оскільки пошукові заохочують сайти, на які відбувається більше переходів.
Давайте уважно подивимося на інструменти.
Schema.org
Schema.org - це спільна ініціатива Google, Microsoft і Yahoo!, які об'єдналися для підтримки словника фрагментів. Сам словник досить багатий, і Ви можете ознайомитися з ним.
GoodRelations
GoodRelations - словник сніппетів, призначений для товарів, цін та інших комерційних даних інтернет-магазинів, для яких немає операторів в Schema.org. Наприклад, типи товарів, варіанти доставки, способи оплати, доступність в різних країнах і т.д. Великі інтернет-магазини вже користуються перевагами цих фрагментів.
Productontology.org
Productontology розширює стандарти Schema.org і GoodRelations для сайтів електронної комерції через підтримку більш 300 000 типів продуктових ідентифікаторів. Тег можна використовувати, якщо йому відповідає сторінка в Wikipedia. Його також можна використовувати з протоколом Facebook Open Graph і переводити на 100 мов.
Після додавання семантичної розмітки в HTML-код не забудьте перевірити його за допомогою інструменту від Google - Rich Snippets Testing Tool - і відправити посилання на ваш сайт для схвалення в Google. Процедура може зайняти місяць, і Google залишає за собою право вибору, чи відображати взагалі Вашу нову розмітку в результатах пошуку. Якщо через кілька тижнів Ви так і не бачите Ваші розширені сніппети в результатах пошуку, відправте запит в Google.
На сьогодні семантична розмітка використовується надзвичайно рідко, так що це відмінний шанс отримати конкурентну перевагу в результатах пошуку.
(Джерело EN: gettlastic)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting