GTD для SEO-шників - прості інструменти, щоб зробити більше
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

GTD для SEO-шниківАвтор хоче, щоб цей пост був по можливості коротким і дієвим; Ви маєте інструменти, які роблять дещо дійсно добре? Ви здогадуєтесь, що автор має на увазі ті плагіни і проекти хаків, які Ви, можливо, використовуєте лише раз на рік, але коли Ви їх використовуєте, то дійсно їх цінуєте.
Автор зібрав цілу купу них (і деякі використовує щодня), тому хоче поділитися ними з громадськістю. Чи може він попросити про одну послугу? Якщо у Вас є подібні трюки, хакі, плагіни або букмарклети, то чи не могли б Ви залишити коментар і поділитися ними з усіма? Це могли б перетворити цей середній список в епічний перелік, який був би побудований громадою SEOmoz і ми зможемо повернутися і використати його в майбутньому. Переходимо до справи ? Ok, добре, про все по порядку, хоча, начебто одне зауваження, що багато з нижче наведених порад Ви, можливо, чули й раніше, але якщо кожен, хто читає це повідомлення, отримає лише одну або дві дієві поради, то думаю, що це того варто.
Дайте автору знати, що обрали і не забудьте поділитися своїми інструментами в коментарях.
Навчіться очищати - встановіть Scraper для Chrome
Знаючи, як використовувати такі речі, як імпорт XML, можна серйозно економить час, але є крива навчання, щоб зробити це дійсно добре. Scraper для Chrome є прекрасним інструментом щоб швидко очистити будь-які елементи, які виберете, і автоматично помістити їх в Google Doc. Автор часто використовує інструмент для зіскоблювання списків на веб-сайтах або заголовків на сторінці. Плагін дуже простий у використанні, просто клацніть правою кнопкою миші на те, що Ви хочете очистити і вперед.
Використовуйте перетворення тексту в стовпці для витягання кореневих доменів
Завжди є список зворотніх посилань, з яких Ви просто хочете витягти кореневого домена? Функція «текст в Excel в стовпці» спрощує цю задачу.
Виберіть стовпець, який має URL-адреси, перейдіть в меню до розділу "Дані" і клацніть на кнопку «текст в стовпці», як показано нижче.
Замість параметрів закладки за замовчуванням виберіть налаштовувані параметри і додайте "/". Натисніть кнопку Готово, і Ви отримаєте список кореневих доменів. Автор настійно рекомендує вивчити  Керівництво дистильованого Excel для SEO , якщо Ви ще цього не зробили, яке підкаже Вам, як зробити це і багато іншого.
Надішліть до букмарклета Kindle - будете в курсі всіх останніх новин SEO
Якщо у Вас є Kindle, то Вам сподобається цей плагін, який дозволяє відправляти будь-яку веб-сторінку, яку Ви читаєте, на Ваш Kindle. Автор використовую його, щоб бути в курсі всіх останніх новин SEO. Перед тим як покинути офіс, автор відвідує декілька зі своїх улюблених блогів SEO і відправляє купу повідомлень на свій Kindle для читання «на трубці».
Встановіть закладку тестування сніппета AJ Конс
Хочете тестувати розмітку сніппета? Ця форма букмарклета AJ Кона дозволяє швидко використати інструмент тестування сніппета Google.
Встановити скасування відправки електронної пошти
Автор не може сказати, скільки разів цей інструмент його врятував. Якщо Ви використовуєте Gmail, то перейдіть в розділ лабораторій і дозвольте функцію скасування відправки. Дивіться тут для більш докладної інформації
Категоризувати адреси або ключові слова за допомогою фільтрів і функцій
Наступна формула дозволить вам знайти букву слова або цифру в рядку:
=if(isnumber(find("filtertext",A1)),"Yes","No")
У поєднанні з фільтрами, це може бути дуже корисно для категоризації групи ключових слів, типів посилання або структури сайту. Просто замініть текс в "filtertext" тим, який Ви хочете знайти.
Миттєво сказати, якщо сторінка має тег rel=“canonical”.
Автор любить цей інструмент, встановіть плагін, і якщо Ви знаходитесь на сторінці, яка має канонічний тег на ній, то буде відображатися маленький синій значок в адресному рядку, як показано нижче:
Швидко взяти і розшарити скріншоти і відео за допомогою Jing
Jing є інструментом, за допомогою якого автор робив і коментував всі скріншоти для цього блогу. Це безкоштовний інструмент, який дозволяє миттєво зробити знімок або коротке відео та поділитися ним з колегами. Після натискання кнопки копіювання, додається автоматичне копіювання URL спільного використання в буфер обміну, а це означає, що Вам просто потрібно вставити посилання де і з ким хочете поділитися ним.
URLOpener.com
Автор використовує його завжди при перевірці посту гостей або преси. Замість того, щоб обходити кожен сайт один за другим, автор копіює всі URL, складає їх в цей інструмент і натискає «go». Кожен сайт буде відкритий в новій вкладці.
Google Cache Bookmarklet
Додайте наступний код в закладку, щоб швидко перевірити кеш сторінки, на якій Ви знаходитесь, в Google:
javascript:location.href='http://www.google.com/search?q=cache:'+location.href
Експорт більше ключових слів в GA.
Максимальна кількість ключових слів (або чого-небудь ще), які Ви можете переглянути або експортувати в Google Analytics становить 500, але Ви можете змінити це, відредагувавши URL в адресному рядку. При виборі 500, URL закінчується так:
Count%3D500/
І не дивно, що 500 є кількістю ключових слів, тому просто змініть число на яке треба і натисніть на експорт.
Увімкніть "Send and Archive" ("Відправити і архівувати") в Gmail
Чим більше автор використовує цей інструмент, тим більше він його любить. Це не точно те, про що Ви подумали, він додає кнопку відправки і архівування поруч з кнопкою звичайної відправки, що робить очищення поштової скриньки трохи швидшим. Це ще одна з функцій лабораторії, про яку Ви можете прочитати тут.
Використовуйте Ubersuggest для швидкого та чорнового дослідження ключових слів
Це найшвидший спосіб, який автор знає, щоб отримати швидкий і брудний довгий хвіст дослідження ключових слів. Якщо Ви ніколи не використовував його раніше, то Ubersuggest запропонує використати базову функцію Google. Ви вводите слово, і воно з’явиться в списку перед тим, як надати Вам список з сотні нових комбінаціях, і Ви можете їх експортувати, складати в інструмент добору ключових слів Google, щоб отримати обсяг пошуку. Там, як правило, можна знайти один або два дорогоцінних камені.
Ось і все зараз, спасибі за читання і автор сподівається побачити коментарі.
(Джерело EN: seomoz.org)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting