Мікродані, як елемент виділення важливих моментів в результатах пошуку
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

МікроданіВи, напевно, звернули увагу, що деякі результати пошуку у видачі Google, вигідно вирізняються від інших, привертаючи увагу користувачів.
Наприклад, в цьому сніппеті явно виділена адреса організації:
А в цьому відображена фотографія страви:
Такі розширені сніппети Google видає для веб-сторінок, які розмічені зрозумілим для пошуковика чином. Важливість такої розмітки вже відзначалася у статті про вдосконалену оптимізацію сторінок сайту.
На даний момент існує три підходи до розшифровки даних для пошуковиків та інших автоматизованих систем:
  • RDFa
  • Microformats
  • Мікродані (Microdata)
Найімовірніше, що майбутнє за мікроданими. Google офіційно рекомендує використовувати цей формат. До того ж, цей підхід є частиною специфікації HTML5, HTML5 Microdata, яка забезпечує стандартизований синтаксис для додаткової семантичної розмітки веб-сторінок.
Давайте подивимося, як виглядає використання мікроданих. На сайті кожної організації є сторінка з контактами. Розшифруємо цю інформацію для пошукачів, позначивши назву організації, телефон, адресу тощо. В прикладі використовуємо схеми, які представлені на сайті scheme.org. Цей ресурс був створений за ініціативою трьох провідних пошукових систем Google, Bing і Yachoo. На ньому розміщено набір схем, які веб-майстри можуть використовувати для розмітки своїх сторінок, зрозумілим пошуковикам способом. Уже створені схеми для опису подій, організацій, людей, інформації про продукт і т.д. Слід зазначити, що є й інші подібні ресурси, наприклад, data-vocabulary.org.
Отже, розмітимо контакти Otins:
тел.: +380 (67) 447 16 55
факс:+380 (44) 274 06 99
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Адрес: 03194, Украина, Киев, просп. Л.Курбаса, 7
Таким чином, пошуковикам легше буде розпізнати назву та адресу організації і не переплутати номер факсу із номером телефону:
Зверніть увагу, назва і опис компанії невидимі користувачем при перегляді сторінки, але пошуковики зможуть прочитати і розшифрувати цю інформацію. На відміну від інших способів розмішення інформації на сторінках сайту, яка видима лише роботам пошуковиків, приведені мікродані заохочуються пошуковими системами.
Автор Анна Крижко (Джерело RU: otins.com.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting