Монітор змін на майже будь-якій веб-сторінці з Diphur
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Є багато способів, щоб тримати себе в курсі того, що відбувається в Інтернеті. Найстаріший спосіб - закладки.

Але закладка від природи є статичним посиланням. Вирішив знайти програми для інтернет-закладок,які дозволять мені узнавати про всі зміни на сайтах. Нарешті, натрапив на Diphur що робить закладки більш активними.

Diphur відстежує всі сайти, які ви закладку використовую його, і він дозволяє Вам узнати, коли буде доданий  новий матеріал на сайт. Якщо основні функції Diphur Вам більше сподобається ніж те, що роблять RSS-канали, то можете спробувати.

Diphur можна порівняти з RSS-стрічками, але він відрізняється багатьма іншими властивостями.

Так само як RSS-канали, Diphur надає нам новий матеріал. Але, на відміну від каналу, який дає Вам усе, що з’явилось нове, Diphur дає Вам безліч інших елементів управління, щоб отримати лише те, що Ви хочете і коли хочете. (Є “розумні” RSS-читалки, наприклад, FeedDemon , які можуть відстежувати зміни за ключовими словами – Прим. ред.)

Крім того, є безліч сайтів, які не мають RSS-каналів. З Diphur Ви зможете тепер їх охопити (подібно програмам WebSite Watcher або Check&Get, але Diphur – онлайновий ресурс – Прим. ред.) .

Diphur можна налаштувати для захоплення будь-якого роду оновлень. Згадайте про Giveaways який, можливо, відсутній на нашому сайті. Ви можете налаштувати Diphur, щоб проінформувати Вас в режимі реального часу, коли на даному сайті щось буде анонсоване. І, як “рання пташка”, Ви зможете приїхати і взяти участь.

Продивлячись будь-який зміст, який буде опублікований в конкретних тегах; Diphur може отримати те, що Вас цікавить. Те ж саме і з будь-якими іншими даними, для яких Ви зможете здійснювати моніторинг на регулярній основі.

Тепер давайте подивимося, як Diphur ловить все, що змінилося на веб-сайті, який у Ваших закладках, і як Ви можете його налаштувати так, щоб потрапити в ціль.

Diphur працює через ChangeUps

Diphur повідомляє про оновлення веб-сторінки  через ChangeUp (s). Це погодинна різниця в змісті, що відбувається на веб-сторінці, яка у Ваших закладкахи. При проведенні перевірки та попередження Вас за допомогою ChangeUp, Diphur не бере до угави такі елементи, як оголошення, які регулярно оновлюються. Зображення й пов'язаних з ними зміст також ігнорується.

Є два шляхи, що дозволяють Вам побачити ChangeUps. По-перше, Ви отримаєте повідомлення з поштою. По-друге, Ви можете увійти у свій Diphur- акаунт і натиснути на посилання нижче ChangeUp кожної закладки для сайту.

Давайте подивимося на ChangeUp в дії

Я повинен попередити Вас, що інтерфейс не має нічого особливого і є суто функціональним.

Отже, давайте перейдемо на сторінку реєстрації і входу на сайт. Якщо Ви вирішили додати у свіжу закладку для наступної сторінки то це те місце, де все збирається разом.

Всі поля досить добре пояснюються. Допомога оперативна, натиснувши на маленький синій значок запиту. Наприклад, візьмемо перше поле, де Ви повинні ввести URL сайту, для якого Ви хочете встановити закладку. Отримаєте чітке і зрозуміле пояснення (перекладено для більшої інформативності –Прим. ред.).

Першим місцем, де Ви дійсно можете налаштувати утиліту для цього сайту є поле, в якому Ви встановите часовий інтервал і розмір зміни. Ви можете встановити Diphur для моніторингу веб-сайту - щогодини, щодня, щотижня або щомісяця.

Є кілька відсотків, щоб вибрати з сусідньої меню, що випадає. Відсотки – це приблизна кількість оновлень, після яких Ви хочете взнати про них. Наприклад, 1 відсоток часто надаватиме Вам інформацію про зміни, але не про всі, що мали місце. Параметр будь-які зміни - за умовчуванням.

Ключові слова і точна фраза виконують роль фільтрів, які дозволяють отримати тільки той тип змісту, який Вас зацікавив, наприклад, додавши ключове слово “технології” будуть відфільтровуватися ті зміни, які не мають даного слова в них. Ви можете взяти будь-які з тегів сайту і помістити їх в якості ключових слів. Diphur буде фіксувати оновлення, коли опублікують повідомлення з ключовими словами або тегами.

Ваші закладки

Особиста сторінка закладок виглядає наступним чином ...

Ви можете залишити додавання нових закладок або допомогти собі, скориставшись тими, які вже є в розділі Популярні, або тими, які можна отримати за допомогою пошуку.

Закладки можуть бути додані відповідно до кількох Переглядів, а також збережені для подальшого читання, клацнувши значок Додати для читання пізніше.

Але що значить ChangeUp Look Like?

Ви отримаєте повідомлення ChangeUp у Вашій електронній пошті. Ви можете безпосередньо вибирати звідти, або можете увійти на свій аккаунт.

Сторінка My ChangeUp - місце, де накопичується інформацію, що приходить. Ви можете побачити, що отримана інформація впорядкована в окремі статті згідно з рівнем змін. Ви можете натиснути на посилання, щоб перейти безпосередньо на сторінку джерела. Фільтри Перегляд якраз і дозволяють Вам погратися з тим, що Ви хочете показувати на цій сторінці.

Diphur може бути життєздатним приятелем Вашому надійному читачеві RSS. Особливо мені сподобалося функція ключового слова, яка дозволяє отримати цільову інформацію, пов'язану з моїми інтересами. Це добре, якщо Ви хочете стежити за величезним веб-сайтом або блогом і отримувати вибіркову інформацію.

Звичайно, одне я пропустити - це букмарклет браузера, який може дозволити мені додати закладку, не відвідуючи Diphur.

А яке місце Diphur у Ваших планах? Це хороший моніторинг веб-сторінки та інструмент оповіщення про оновлювання?

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting