Використання Raspberry Pi з сервісом хмарного сховища від Copy
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Copy.comУ лютому 2013 року компанія Barracuda Networks запустила свій сервіс хмарного зберігання Copy.com, з кількома унікальними функціями, включаючи 256-бітове шифрування AES і підтримку декількох платформ, таких як Linux, Windows, Mac, і навіть Raspberry Pi.
Мати сервіс хмарного зберігання, який обслуговує користувачів Linux цеt чудово (особливо з майбутнім закриттям Ubuntu One), але мати його також навіть тому, хто працює на Raspberry Pi, це фантастично!
Перший крок полягає в завантаженні клієнта Copy.com для Raspberry Pi допомогою wget:
wget http://copy.com/install/linux/Copy.tgz
Команда "wget" вже повинна бути встановлена на Вашому Pi, але якщо це не так, то можете встановити її за допомогою:
sudo apt-get install wget
Тепер у Вас є файл з ім'ям "Copy.tgz" у домашньому каталозі. Ви можете розпакувати файл за допомогою:
tar zxvf Copy.tgz
Це створить папку з ім'ям "copy", а в ній буде три підпапки: “armv6h”, “x86”, і “x86_64". Перша містить двійкові файли клієнта Copy для Raspberry Pi, друга містить клієнта Copy для 32-розрядних Linux на ПК, а третя - той же клієнт, але для 64-бітних Linux ПК.
Ми будемо використовувати двійкові файли Raspberry Pi, однак, використання клієнта Copy.com по суті те ж саме, що і на Linux ПК. Є два інструменти, передбачені на Barracuda Networks: “CopyCmd” і “CopyConsole”. Перший є загальною утилітою, яка дозволяє провести певні конкретні дії, як отримання файлу або отримання розшареного посилання на файл. Другий є версією командного рядка програми Copy, що синхронізує локальну папку з хмарним сховищем.
CopyCmd
Інструмент CopyCmd може бути досить складними, але прості операції виконуються легко. Ось як Ви отримаєте список файлів, які зберігаються на Copy.com:
./CopyCmd Cloud -username= This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it -password='mypass' ls
Команда повинна бути запущена з каталогу "armv6h". Якщо Ви хочете запустити команду звідкись ще, то повинні вказати повний шлях до виконуваного файлу CopyCmd. "username" і "password" говорять самі за себе. Останній параметр "ls" повідомляє інструменту про перегляд списку файлів в хмарі. Використовуйте "ls -r", щоб отримати рекурсивний лістинг.
Щоб завантажити файл з Copy.com використайте:
./CopyCmd Cloud -username= This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it -password='mypass' get report1.doc report1.doc
Причина, за якою "report1.doc" повторюється, в тому, що перший примірник - це ім'я файлу на Copy.com, а другий - локальна назва файлу. В обох випадках, можна використовувати повні шляхи, наприклад, друга половина команди буде: "get 'Reports/report1.doc' '/home/pi/reports1.doc'"
Щоб побачити список інших команд, підтримуваних CopyCmd, просто запустіть виконуваний файл без параметрів, щоб побачити вбудовану довідкову інформацію.
CopyConsole
Інструмент CopyConsole зберігає синхронізованими папку з даними на Raspberry Pi і на Copy.com. Все, що завантажене на Copy.com з будь-якого клієнта або через веб, буде завантажене на Pi. Точно так само будь-які файли, додані в зазначену папку на Pi, будуть завантажені в Copy.com.
Додаток синхронізації працює у фоновому режимі і запускається так:
./CopyConsole -daemon -u= This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it -p='mypass' -root=/home/pi/Copy
Параметр "-root" визначає, який каталог на Pi буде синхронізований з онлайн-сховищем. Якщо Ви не вкажете пароль, то програма сама запитає у Вас.
Copy.com-1
Одна річ, яку варто відзначити, що якщо у Вас є велика кількість файлів, які зберігаються на Copy.com і Ви активуєте агента синхронізації, то всі дані, які зберігаються на сервісі, будуть завантажені на Ваш Pi. Оскільки багато користувачів, ймовірно, використовує свій Raspberry Pi з SD картою 4 Гб або 8 Гб, є небезпека, що сховище швидко наповниться.
Ви також можете запустити програму на передньому плані, опустивши параметр "-daemon".
CopyAgent
Якщо Ви використовуєте клієнта Copy.com на Linux PC (з Intel або сумісним процесором), то є третя програма з назвою CopyAgent. Це графічна програма, яка запускається на робочому столі Linux. Для запуску клієнта знайдіть вкладену папку "x86" або "x86_64" і двічі клацніть на "CopyAgent". Це схоже на клієнта Copy.com, який знаходиться на Windows і OS X. Початкова настройка вимагає ввести свої повноваження Copy.com, а потім підтвердити папку синхронізації. Після налаштування, клієнт залишається в лотку і синхронізує папки у фоновому режимі.
Copy.com-2
Чи використовували Ви Copy.com і чи використовуєте клієнтську програму Raspberry Pi або Linux? Будь ласка, дайте нам знати про свої враження від сервісу.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting