Файрвол Windows 7: порівняння з іншими брандмауерами
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Файрвол Windows 7Windows 7 містить ненав'язливий, легкий у використанні брандмауер, який захищає Ваш комп'ютер від вхідного трафіку.
Якщо ж Ви шукаєте більш просунуті варіанти, здатні контролювати вихідний трафік або переглянути програми, які використовують підключення до Інтернету, Вам необхідний брандмауер стороннього виробника.
Брандмауер Windows 7 має багато ефективних опцій, які Ви знайдете і в інших брандмауерів, але налаштування розширеного інтерфейсу набагато складніше у використанні, ніж в інших брандмауерів. Розширений інтерфейс брандмауера Windows призначений для системних адміністраторів, у той час як інші брандмауери призначені для користувачів.
Що роблять брандмауери
Є кілька типів брандмауерів, які обговорювалися в минулому. Брандмауер Windows 7, як і програмні брандмауери сторонніх розробників, контролює, які програми у Вашій системі вимагають доступу до Інтернету. Файрволи можуть блокувати як вхідний, так і вихідний трафіки.
Вхідний трафік
За замовчуванням, брандмауер Windows 7 призначений для роботи з невеликим втручанням користувача. Поряд з визначенням, чи є мережа домашньою, підприємства або громадською мережею, коли Ви підключаєтесь - спільна риса сторонніх брандмауерів - це тільки запит для Вас, коли програма працює як сервер. Якщо ж програма захоче приймати вхідні з'єднання з Інтернету, то брандмауер Windows блокуватиме їх і запитає, чи хочете Ви їх дозволити.
Ви можете керувати брандмауером з панелі керування Windows Firewall, розташованої в System and Security (система і безпека) панелі управління. Для контролю за програмами, які мають доступ в Інтернет, натисніть кнопку посилання “Allow a program or feature through Windows Firewall” ("Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows") в лівій частині вікна.
Натисніть кнопку “Change Settings” ("Змінити налаштування") і використовуйте прапорці для управління тим, які програми можуть приймати з'єднання приватних або публічних мереж. Ви можете також скористатися  “Allow another program” ("Дозволити іншу програму"), щоб дозволити конкретну програму, хоча Windows повинен попередити Вас, якщо хтось намагається отримати доступ в Інтернет.
Вихідний трафік
Брандмауер Windows 7 дозволяє всім програмам створювати вихідні підключення до Інтернету без підтвердження користувача. Брандмауери сторонніх виробників, таких як Comodo, можуть також попереджати Вас, коли програма намагається отримати доступ в Інтернет. Деякі брандмауери навіть мають бази даних завідомо безпечних додатків, які вони дозволяють автоматично. За замовчуванням, Comodo і деякі інші брандмауери тільки запитають у Вас дозволу, якщо невідомий додаток намагається отримати доступ в Інтернет.
Ви дійсно можете контролювати вихідний трафік в брандмауері Windows 7, хоча Вас можуть не запитувати, коли якась програма намагається отримати доступ в Інтернет. По-перше, натисніть кнопку посилання “Advanced Settings” ("Додаткові параметри") в лівій частині вікна панелі управління брандмауера.
У вікні додаткових параметрів, виберіть “Outbound Rules” ("Правила для вихідних підключень") та натисніть кнопку посилання “New Rule” ("Нове правило").
Використайте майстра, щоб для виконуваного файла конкретної програми обрати варіант “Block this connection” ("Блокувати це з'єднання").
Це набагато складніше і запутаніше, ніж якби Ви блокували програму в брандмауері стороннього виробника. Ви можете заблокувати програму з командного рядка, який з'являється, коли програма намагається отримати доступ до Інтернету, або, натиснувши на параметр блокування додатків в брандмауері.
Додаткові налаштування
Отримайте більше, ніж в основних налаштуваннях: натиснувши кнопку посилання “Advanced Settings” ("Додаткові параметри") Ви знайдете на диво потужний інтерфейс для налаштування брандмауера Windows 7.
Ви можете створювати правила, за допомогою яких можна фільтрувати трафік на основі портів, IP-адрес і пов'язаних з ними програм.
У той час як системні адміністратори, безсумнівно, оцінять ці варіанти, для більшості користувачів це зайве заплутаний інтерфейс. Якщо Ви хочете зануритися в налаштування брандмауера, то виявите, що сторонні брандмауери пропонують більш простий у використанні інтерфейс.
Перегляд мережевої активності
Брандмауери сторонніх виробників також мають функції, що показують, які програми звертаються до Інтернету і скільки трафіку вони використовують. Брандмауер Windows 7 не забезпечує таку інформацію.
Вердикт
Якщо Ви шукаєте брандмауер, який контролює вхідний трафік Вашого комп'ютера і дозволяє з меншими зусиллями контролювати, які програми працюють як сервери, то брандмауер Windows 7 буде простим у використанні варіантом, який вже встановлений на Вашому комп'ютері.
Якщо ж Ви хочете контролювати, які програми можуть отримувати доступ в Інтернет, і використовувати інші додаткові опції, то це краще зробити з брандмауером стороннього виробника. Сторонні брандмауери надають додаткові опції в простому для розуміння інтерфейсі.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting