Як зробити серфінг в Інтернеті анонімним з Tor на Raspberry Pi
User Rating: / 10
PoorBest 
There are no translations available.

Tor on Raspberry PiЯкщо ви думали про Tor, щоб анонімізувати весь свій веб-серфінг, то можете просто завантажити браузер, але набагато більше задоволення зробити свій власний портативний проксі, до якого можете легко підключитися інтуїтивно. Додайте Raspberry Pi.
Tor є одним з найпростіших способів для анонімного перегляду в Інтернеті, хоча при цьому дійсно втрачаємо швидкість. Насправді, це досить повільно, що важко використовувати для основного перегляду в Інтернеті. Але це не означає, що це не корисно для інших речей, і так як ви, ймовірно, не хочете використовувати його весь час, то швидкий спосіб перемикання між Tor і регулярним Інтернетом є зручним.
Може допомогти Raspberry Pi. Перш за все, необхідно, зробити з Raspberry Pi точку доступу, так само, як точки доступу Wi-Fi, а потім встановити Tor на неї, щоб весь трафік, який проходить через цю точку доступу, був анонімний.
Якщо хочете використовувати Tor, то просто підключіться до мережі Wi-Fi через Raspberry Pi. Коли ви цього не робите, то можете то можете підключитися до будь-якої мережі, яку використовуєте зазвичай. Завжди варіантом є TheTor Browser, але, можливо, вам не хочеться встановлювати програмне забезпечення на всіх своїх пристроях.
Що потрібно
Нічого особливого не потрібно, щоб зробити RPi-проксі з Tor:
• Raspberry Pi 3
• Живлення через Micro USB 5 В
• Кабель Ethernet
• MicroSD карта не менше 8GB
• Доступ до вашого роутера
• Миша/клавіатура/настільний комп'ютер для початкового налаштування процесу
Ви хочете продовжити і налаштувати свою SD-карту з Raspbian та встановити також SSH? Ви можете використовувати або стандартну версію Raspbian або версію Lite, якщо будете використовувати тільки командний рядок для даного керівництва. Дотримуйтесь керівництва, щоб встановити Raspbian (не забудьте змінити пароль за замовчуванням під час цього процесу) і цього керівництва, щоб включити SSH, якщо хочете спілкуватися з Raspberry Pi з будь-якого комп'ютера в домашній мережі. Після того, як ви зібрали все разом, переконайтеся, що Raspberry Pi підключений безпосередньо до маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю, а потім йдемо далі і підключаємо його.
Крок перший: Встановіть необхідне програмне забезпечення
Перше, що нам потрібно зробити, це зробити Raspberry Pi з Wi-Fi точкою доступу. Так ви отримаєте можливість підключитися до нього з головного комп'ютера, так само, як і ло будь-якої бездротової мережі. Ми будемо робити все це з командного рядка Raspberry Pi:
1. Введіть sudo apt-get update та натисніть Enter.
2. Введіть sudo apt-get install iptables-persistent git
3. Виберіть Yes і натисніть Enter двічі, коли буде запропоновано.
Тепер, коли все завантажено і встановлено, прийшов час, щоб все встановити.
Крок другий: Перетворіть свій Raspberry Pi на точку доступу
Tor on Raspberry Pi_1
Процес перетворення Raspberry Pi в точку доступу трохи складніший, але, на щастя, користувач harryallerston виклав на GitHub сценарій, який автоматизує весь процес.
1. Введіть git clone https://github.com/unixabg/RPI-Wireless-Hotspot.git і натисніть Enter.
2. Введіть cd RPI-Wireless-Hotspot і натисніть Enter.
3. Введіть sudo ./install і натисніть Enter. Запускається процес установки.
4. Натисніть кнопку Y, щоб погодитися з умовами, Y, щоб використовувати попередньо налаштований DNS-сервер, N для використання Unblock-Us серверів, Y для використання OpenDNS і N для значень за замовчуванням для Wi-Fi.
5. У відповідь на запит після питання за замовчуванням, введіть новий пароль. Це пароль для підключення мережі на RPi.
6. У відповідь на запит введіть новий SSID - це назва вашої мережі.
7. Введіть номер каналу. 6 буде добре, якщо не знаєте, що потрібно щось інше.
8. Введіть N для інших питань.
Після завершення, ваш Raspberry Pi буде перезавантажений і тепер повинен працювати як точка доступу. Ви можете перевірити це, перейшовши на інший комп'ютер або телефон, вибравши свій Raspberry Pi зі списку мережі Wi-Fi і переконатися, якщо Інтернет працює. Якщо з якоїсь причини це не так, Adafruit має керівництво, щоб зробити все це вручну. В іншому випадку, продовжіть і встановіть програмне забезпечення Tor-проксі.
Крок третій: Встановіть TOR
Tor on Raspberry Pi_2
Tor має досить прямолінійний процес налаштування, але вам все одно доведеться налаштувати кілька речей, щоб змусити його працювати.
1. Введіть sudo apt-get install tor і натисніть Enter.
2. Введіть sudo nano /etc/tor/torrc і натисніть Enter. Перегорніть весь шлях до нижньої частини документа і додайте текст, наведений нижче, в текстовий файл. Коли закінчите, натисніть Ctrl+X, щоб зберегти і продовжити:
Log notice file /var/log/tor/notices.log
VirtualAddrNetwork 10.192.0.0/10
AutomapHostsSuffixes .onion,.exit
AutomapHostsOnResolve 1
TransPort 9040
TransListenAddress 192.168.42.1
DNSPort 53
DNSListenAddress 192.168.42.1
Далі, вам потрібно вказати інтерфейс Wi-Fi для відправки інтернет-трафіка через програмне забезпечення Tor. Це відбувається з декількома командами:
1. Введіть sudo iptables -F і натисніть Enter.
2. Введіть sudo iptables -t nat -F і натисніть Enter.
3. Введіть sudo iptables -t nat -A PREROUTING -i wlan0 -p tcp --dport 22 -j REDIRECT --to-ports 22 і натиснути кнопку ENTER.
4. Введіть sudo iptables -t nat -A PREROUTING -i wlan0 -p udp --dport 53 -j REDIRECT --to-ports 53 і натисніть клавішу Enter.
5. Введіть sudo iptables -t nat -A PREROUTING -i wlan0 -p tcp --syn -j REDIRECT --to-ports 9040 і натисніть Enter.
6. Введіть sudo sh -c “iptables-save > /etc/iptables.ipv4.nat” і натисніть Enter.
Тепер прийшов час, щоб, нарешті, запустити Tor. Введіть sudo service tor start і натисніть Enter. Потім введіть sudo service tor start, щоб переконатися, що він працює правильно. Якщо не бачите ніяких кодів помилок, то він працює. Ви можете налаштувати його для автоматичного запуску при старті, набравши sudo update-rc.d tor enable і натиснути клавішу Enter.
Коли закінчиться, йдіть вперед і перезавантажитеся ще раз. Введіть sudo reboot і натисніть Enter. Ваш Raspberry Pi повинен тепер запустити все автоматично при запуску.
Крок четвертий: Підключіться та переглядайте з вашим новим TOR-Proxy
Tor on Raspberry Pi_3
Тепер все, що потрібно зробити, це підключити будь-який пристрій, з яким хочете мати анонімний серфінг, до нової мережі Wi-Fi на Raspberry Pi. І ваш звичайний Wi-Fi, і ця нова мережа будуть існувати разом, тому можна вибрати будь-яку мережу Wi-Fi. Коли підключитеся, перейдіть на https://check.torproject.org/, щоб переконатися, що ви в мережі Tor. Насолоджуйтесь повільним, але анонімним доступом в Інтернет!
(Джерело EN: lifehacker.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting