8 обов'язкових розширень для браузера в 2018 році
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

Browsers Extension_LogoСерфінг в Інтернеті з простим браузером - це вже в 1995 році. Сьогодні всі вони з розширеннями! Додатки для браузера підвищують функціональність Chrome, Firefox і Safari, надаючи ті функції, які не додали їм розробники.
Багато необхідних розширень браузера спрямовані на те, щоб забезпечити вам безпеку в Інтернеті, а інші додають нові основні функції або налаштовують веб-сайти, щоб зробити їх простішими у використанні. В статті вибрані деякі з найкращих розширень для веб-переглядачів в 2018 році, які гарантують покращення ефективності онлайн!
Browsers Extension_1
Захистіть свої дані за допомогою розширення VPN браузера
Віртуальні приватні мережі є основою безпечного перебування онлайн. Вони захищають вашу ідентичність, залишають вас невидимими в Інтернеті і навіть допомагають вам прорватися через цензурні бар'єри. Використання VPN - неймовірний спосіб сховати дані, тому вам більше не доведеться турбуватися про свою конфіденційність.
Небезпека безкоштовних розширень VPN
Ви ніколи не повинні використовувати безкоштовні VPN. Ні на будь-якому пристрої і ні за будь-яких обставин. Єдиним винятком є випадок, коли платні сервіси пропонують безкоштовну пробну версію свого продукту. Безкоштовні VPN не заробляють гроші на своїх користувачів, закликаючи пам'ятати про те, що "якщо ви не клієнт, то ви продукт". Оскільки безкоштовним VPN необхідний прибуток для роботи своїх серверів, вони повинні вдаватися до інших методів, які включають, але, не безумовно, продаж вашої особистої інформації. Платні VPN мотивовані, щоб дійсно забезпечити вашу безпеку, і вони досить дешеві, щоб підписка не збанкрутувала вас.
Найкращі VPN з розширеннями браузера
Автор порівняв деякі провідні VPN-мережі на ринку, аналізуючи їхні методи шифрування, політику безпеки та доступність програмного забезпечення. Два VPN вийшли на перше місце і обидва пропонують прості розширення, які можна використовувати для виконання шифрування у вашому браузері.
Browsers Extension_2
NordVPN - неймовірний сервіс однієї з найбільших мереж в галузі. Список постійно зростає і на момент написання він мав трохи більше 2400 серверів у 56 країнах, що достатньо для забезпечення блискавичного з малими помилками зв'язку у всьому світі. Ця мережа забезпечується сильним 256-розрядним шифруванням AES, а також функціями захисту від вимикання та функціями захисту від витоків DNS, а політика нульової реєстрації в NordVPN охоплює все: від часових позначок до трафіку, журналів DNS та ін. І якщо ви шукаєте такі додаткові функції, як захист DDoS, маршрутизація ТОR через VPN або подвійне шифрування, то, звичайно, це рішення для вас!
NordVPN пропонує розширення VPN-проксі, сумісне з усіма основними браузерами, включаючи Chrome, Firefox, Opera, Safari та Internet Explorer (Edge). Забезпечена швидка установка і VPN завжди поруч, забезпечуючи вашу безпеку в Інтернеті.
Browsers Extension_3
PureVPN - це більше, ніж просто постачальник послуг VPN, це комплексний набір захисту, який допомагає забезпечити вашу безпеку в Інтернеті. Додані такі функції, як захист від вірусів, захист від шкідливих програм, функції блокування додатків та фільтрація веб-сайтів на рівні DNS розширює захист від PureVPN, крім простого шифрування. Ви також отримуєте перевагу 750 серверів у 140 різних країнах, політику нульової реєстрації для всього трафіку, захист від витоків DNS, автоматичного вимикання і 256-розрядне шифрування AES!
PureVPN пропонує прості в установці браузерні розширення для Chrome і Firefox. Вони надають всі найважливішим функції сервісу на робочому столі, зберігаючи захищаючи вас від атак на конфіденційність, а також від шкідливих програм та вірусами.
Кращі браузерні розширення в 2018 році
Більшість сучасних браузерів підтримують розширення певного типу. Два основних, Chrome і Firefox, мають найбільші ринки та залучають більш надійні розширення, ніж інші. Менш поширені браузери часто можуть використовувати ці ж самі розширення, якщо вони побудовані на ядрі Chromium або Firefox. Список нижче містить вибір додаткових компонентів для всіх основних браузерів.
uBlock Origin (Chrome, Firefox, Safari)
Browsers Extension_4
Блокування реклами браузером має жорстку конкуренцію. Початковий лідер, Adblock, був встановлений за умовчанням протягом багатьох років. Останнім часом розширення стало на приймальному кінці об’єктом використання кількох шахрайських методів, що призвело до того, що багато користувачів почали уникати даного бренду. Розширення також зробило суперечливий крок, дозволяючи певні "прийнятні" реклами за замовчанням. Теоретично це хороший крок, але, як вважає більшість шанувальників, вони самі повинні визначати, що прийнятне, а не розробники розширень.
Хоча Adblock намагався залишатися релевантним, uBlock Origin спокійно піднявся в рейтингу. Це відкрите джерело та безкоштовне розширення містять усі функції, яких прагнула більшість користувачів, не накладаючи власні налаштування. Він вимикає спливаючі вікна, блокує банерні оголошення, вбиває інвазивні посилання, перш ніж вони з'являються, та багато іншого. Кожен може використовувати uBlock без будь-яких детальних налаштувань, і якщо ви хочете налаштувати його ефективність, то існує більш ніж достатньо інструментів для цього.
uBlock Origin - це розширення блокування реклами для 2018 року. Воно перше, яке потрібно встановити в новому веб-переглядачі, оскільки допомагає забезпечити вашу безпеку завдяки зручному перегляду веб-сторінок без реклами.
Privacy Badger (Chrome, Firefox, Safari)
Browsers Extension_5
В Інтернеті все не так, як раніше. Ще в старі часи ви могли стрибати з сайту на сайт, дивлячись на випадкові творіння людей без турботи у світі. Тепер ваші дії відслідковуються, каталогізуються, продаються та використовуються для того, щоб підштовхнути більше реклами у ваше обличчя, все це з метою отримання прибутку. Це засмучує, напевно, крім того, це також є неймовірним порушенням конфіденційності. Чи не можемо ми просто відпочити і подивитися на декілька веб-сайтів спокійно?
Privacy Badger говорить так, ми можемо. Розширення браузера було розроблено Electronic Frontier Foundation (EFF), організацією, що існує виключно з метою захисту наших інтернет-свобод. Privacy Badger припиняє відстеження сценаріїв перед їх запуском, запобігаючи веб-сайтам контролювати вашу активність через домени. Він також вбиває певні шпигунські оголошення та запобігає запуску іншого коду доступу до даних. Завдяки активності Badger Privacy ви знову можете насолоджуватися Інтернетом. Більше не турбуйтеся про втрату ваших особистих даних. Ви в безпеці і озвучені з цим барсуком на оглядовому майданчику.
HTTPS Everywhere (Chrome, Firefox, Safari)
Browsers Extension_6
Існує приблизно два типи трафіку для вашого веб-браузера: стандартний HTTP і зашифрований, захищений HTTP, названий HTTPS. Перший був протоколом за замовчуванням протягом десятиліть. Фактично, саме ця причина, чому всі URL-адреси починаються з тих знайомих чотирьох букв. Оскільки Інтернет зростає і поширюється по всьому світу, проблеми безпеки починають зростати. HTTP -відмінний протокол, але його легко перехопити і він не забезпечує ніякого захисту. Наприклад, якщо ви входите на свій банківський рахунок, то кожен із відповідним програмним забезпеченням може побачити вашу інформацію без проблем.
HTTPS створено для додавання шифрування до старого стандартного протоколу. Більшість веб-переглядачів показують сайти, які використовують HTTPS, відображаючи значок зеленого замка зверху перед URL-адресою. Це означає, що дані, надіслані сайтом, є безпечними. Це абсолютна вимога до будь-яких покупок, банківських та інших транзакцій в Інтернеті з використанням особистих даних, але вона все частіше використовується базовими веб-сайтами для додаткового захисту.
Розширення HTTPS Everywhere було створено EFF, щоб змусити певні веб-сайти надсилати всі свої дані у форматі HTTPS. Це запобігає завадити передачі пакетів від неявних повідомлень, і гарантує збереження даних, навіть якщо безпечне з'єднання з якоїсь причини зникає. Окрім конфіденційності Badger та uBlock Origin, дане розширення має бути одним із перших розширень, які ви додаєте до будь-якої нової інсталяції браузера.
Camelizer (Chrome, Firefox, Safari)
Browsers Extension_7
Якщо ви за останні кілька років купили що-небудь в Інтернеті, то принаймні деякі з цих покупок, ймовірно, пройшли через Amazon. Роздрібний гігант практично володіє найбільшими торговими площами в Інтернеті, пропонуючи кращий вибір, більш швидку доставку та кращі ціни, про які дрібний сервіс може лише мріяти. Це панування поставило компанію в завидне становище - вона маніпулюює цінами, як вважає за потрібне. Легко оцінити пропозиції на Amazon, але чи знаєте ви, що більшу частину часу ви все ще переплачуєте за товари?
The Camelizer тут, щоб зберегти день. Це розширення браузера від CamelCamelCamel надає безцінні графіки та дані про продаж для майже кожного продукту на ринку Amazon. Хочете придбати принтер? Знайдіть те, що відповідає вашим потребам на Amazon, а потім відкрийте Camelizer. Ви побачите недавню історію зростання цін і падіння продажів на ринку та сторонні пропозиції, дозволяючи побачити максимуми та мінімуми в одному швидкому огляді. Якщо виріб знаходиться посередині дороги, ви можете просто трохи зачекати, поки він повернеться до історичного мінімуму.
Camelizer для того, щоб заощадити гроші. Це просто у використанні, безкоштовно, і перетворює щоразу ваші випадкові покупки на Amazon у розумні, поінформовані.
DuckDuckGo Privacy Essentials (Chrome, Firefox)
Browsers Extension_8
DuckDuckGo - пошукова система, яка не відстежує вас, повільно розширює свою присутність, крім простого пошуку в Інтернеті. Компанія стурбована конфіденційністю в Інтернеті, як і всі інші. З цією метою нові пропозиції включають такі розширення браузера, як Privacy Essentials. Цей простий додатковий компонент надає засоби захисту від відстеження та простого налаштування захисту, які забезпечують безпеку даних у мережі. Він також миготить для зручної оцінки кожного сайту, який ви відвідуєте, показуючи вам з першого погляду, наскільки непривабливим є поточний сайт і що ви можете зробити, щоб виправити це.
Malwarebytes (Firefox)
Browsers Extension_9
Антивірусний захист сьогодні є мінним полем ненадійних додатків та прямого шахрайства. Деякі найбільші антивірусні компанії виставляли для продажу нікчемне програмне забезпечення. Навіть якщо сканер працює, він, ймовірно, споживає надмірні системні ресурси і наповнюється сторонніми інсталяціями. Більшість людей дозволяють роботу сканерів операційної системи, що достатньо для того, щоб захистити вас від найбільших загроз.
Один з небагатьох чудових сканерів вірусів - Malwarebytes. Компанія повільно розширюється протягом багатьох років, починаючи з завантажуваного програмного забезпечення і в кінцевому підсумку переміщуючись у розширення світових браузерів. Тепер сканер доступний як додатковий додаток для Firefox, що забезпечує швидке сканування в реальному часі, захист від шкідливих програм, блокування реклами/відстеження, безпеку кліків та захист від шахраїв у вашому веб-переглядачі, не зменшуючи швидкість свого Інтернету.
Re-Pagination (Firefox)
У безперервній боротьбі за кращий рейтинг SEO та високі доходи від реклами, ряд популярних веб-сайтів переходять на досить дратуючий формат. Замість того, щоб показувати інформацію на одній сторінці, ці торговці вмісту розбивають зміст на десяток або більше сторінок. Хочете переглянути десять перших розширень веб-переглядача? Вам доведеться натискати десять різних сторінок, по одному на розділ. Це настільки засмучує, що багато користувачів просто залишають ці сайти, а не піддаються вимогам натиснути.
Re-Pagination покликане змінити цю тенденцію, організовуючи сторінки натискання кнопок на єдиний екран вмісту. Якщо ви зіткнулися з одним із цих слайд-шоу, все, що вам потрібно зробити, це клацнути правою кнопкою миші на екрані та повідомити Re-Pagination, щоб зробити це. Вміст буде завантажений у фоновому режимі, а сторінка буде відображатися послідовно, зберігаючи десятки кліків у процесі.
Behind the Overlay (Chrome, Firefox)
Ви коли-небудь читали веб-сайт, коли раптом  перед вашим обличчям з'являється повідомлення, вимагаючи підписатись на бюлетень? Накладення стали несподіваними незручностями за останні роки. Вони особливо розчаровують на мобільних пристроях, оскільки можуть блокувати весь сайт без можливості їх закриття.
З Behind the Overlay ви можете позбутися цих поп-форм одним швидким клацанням миші. Не потрібно шукати кнопку закриття або чекати, поки обнулиться зворотний таймер. Просто тримайте розширення активним і прибирайте ці накладки з дороги, як тільки вони з'являться. Це не зовсім так добре, як прямо їх блокувати, але ми приймемо що-небудь на цьому етапі!
Як залишатися в безпеці під час встановлення розширень
Просто тому, що розширення існує, не означає, що воно безпечне. Додатки для ринків заповнюються зламаним кодом, розширення, які викрадають дані, та фальшиві розширення, які нічого не роблять, але несуть небезпеку для вас. Ви можете спотикатися через них в будь-який час, оскільки їх не завжди легко помітити з першого погляду. Скористайтеся наведеними нижче порадами, щоб переконатися, що ви залишаєтесь в безпеці під час встановлення нового вмісту у своєму веб-переглядачі.
• Будьте в курсі під час пошуку. Якщо ви шукаєте продукт за його назвою, реально назва не гарантує перше. Переконайтеся, що ви встановлюєте розширення, яке маєте намір встановити, перевіривши деталі перед натисканням кнопки "Додати".
• Перевірте розробника. Завжди перевіряйте ім'я розробника перед завантаженням надбудови. Шкідливі програмісти легко підкорювати назву компанії та використовувати її у несанкціонованому вигляді. Однак, якщо ви знаєте і довіряєте творцю, то ви в безпеці.
• Використовувати офіційні джерела - Пошук на ринках розширень не завжди найкраще для пошуку нового вмісту. Якщо ви знайшли потрібне доповнення, знайдіть офіційний веб-сайт і використовуйте посилання, які вони надають.
• Прочитайте огляди - огляди розширень дозволяють оцінити корисність вмісту. Вони можуть бути фальшивими, звичайно, але якщо їх сотні і мають законний вміст, то доповнення, ймовірно, можна безпечно використовувати.
• Не встановлюйте безліч доповнень. Найпростіше рішення найчастіше найефективніше. Якщо вам не потрібне розширення, не встановлюйте його наперед. Дотримуйтесь основ!
Висновок
Браузери обробляють переважну частину нашого інтернет-трафіку. Ми використовуємо їх для роботи, для відпочинку, для перевірки наших облікових записів в соціальних мереж та навіть для гри! Покращення роботи браузера за допомогою правильних розширень - це чудовий спосіб покращити щоденну інтернет-процедуру.
(Джерело EN: addictivetips.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting