Топ-3 основних рекомендацій з комп'ютерної безпеки
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 03 March 2012 17:55
There are no translations available.

Найважливіші поради з безпеки в ІнтернетіКоли Ви записуєте всі поради з комп'ютерної безпеки, які приходять на думку, Ви, ймовірно, в кінцевому підсумку маєте довгий список. Якщо проаналізувати цей список, то зрозумєте, що більшість з цих порад можуть бути розбиті на категорії.
Дане керівництво концентрується на тому, що більшість користувачів можуть домовитися, коли мова заходить про безпеку. Воно не розглядає додаткові засоби захисту ПК, шифрування, наприклад, у формі HTTPS чи віртуальної приватної мережі. Переконайтеся, що Ваш бездротовий маршрутизатор з використовує надійне шифрування, а не слабке, або його відсутність, й що Ви захищені від локальних атак.
Оновлення
Одна з них, якщо не найважливіша порада безпеки - це збереження програмного забезпечення в актуальному стані. Програмне забезпечення засобів операційної системи, в першу чергу, а також програми, які виконуються в системі. Цими засобами можуть бути програми розробників основних програм або сторонні додатки.
Користувачі Microsoft Windows можуть використовувати автоматичне оновлення, щоб їх системи були в актуальному стані. Операційна система поставляється з включеним автоматичним оновленням, а це означає, що Вам не потрібно нічого настроювати в цьому відношенні.
Microsoft випускає оновлення безпеки один раз в місяць, і критичні оновлення, коли вони необхідні.
Програмне забезпечення, з іншого боку, можна розділити на дві групи. Перші програми, які включають перевірку оновлень і установок, а потім додатки, які цього не роблять. Такі браузери як Firefox або Google Chrome оновлюються автоматично за замовчуванням, у той час як програма CCleaner це не робить.
Таке програмне забезпечення, як Personal Software Inspector фірми Secunia було створене для сканування системи, щоб виявити застаріле програмне забезпечення, і повідомити користувача про результати. Подібні програми працюють з програмою бази даних, а це означає, що вони не можуть охопити все програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері.
Основна порада: переконайтеся, що Ваша операційна система і програмне забезпечення, особливо програмне забезпечення, яке підключається до Інтернету, найновіші.
Програми для забезпечення безпеки
Програмне забезпечення для безпеки - це широкий термін, який описує всі пов'язані з безпекою додатки. Воно включає в себе брандмауер, антивірусне програмне забезпечення та надбудови безпеки, або додатки браузера.
Рекомендації дуже сильно варіюються в залежності від того, які Ваші запити, але є широкий консенсус відносно брандмауера і антивіруса в системі.
Брандмауер може бути апаратний (брандмауер, що входить до складу роутера або модема), або таким, як брандмауер Windows, або сторонніх розробників: Comodo’s Firewall чи Online Armor Free. Надбудови безпеки зазвичай постачаються з брандмауерами, а також є і деякі автономні комерційні брандмауери, питання про встановлення яких Ви також можете розглянути.
Як і брандмауери, є багато різноманітності, коли справа доходить до антивірусного програмного забезпечення. Від Microsoft Security Essentials, AVG Anti-Virus free або Avast Antivirus Free, до таких комерційних програм, як Kaspersky Internet Security або Norton 360.
Доповнення браузера, таке як неймовірний NoScript для веб-браузера Firefox, може додатково захистити браузер та комп'ютер.
Основна порада: використовуйте принаймні одне антивірусне програмне забезпечення та брандмауер для захисту комп'ютера від загроз.
Здоровий глузд
Деякі експерти кажуть, що в плані безпеки здоровий глузд важливіший, ніж все інше. Погодьтеся, однак, що це дуже сильна зброя в своєму арсеналі, але цього не достатньо, якщо він є єдиним.
Здоровий глузд повинен захищати Вас від дурних помилок. Ви тільки що отримали електронного листа з вкладеним EXE-файлом від невідомого? Тоді здоровий глузд повинен Вам сказати, щоб не відкривати його, або, принаймні перевірити файл, перш ніж запускати. Він також повинен перешкодити Вам відповісти на лист від PayPal чи Google, в якому просять ім'я користувача, пароль і дані кредитної картки.
І лист з Нігерії, який обіцяє Вам багатство, якщо Ви просто зробите авансом невеликий депозит? Здоровий глузд повинен Вам сказати, що Ви не повинні цього робити. Досвід може зіграти свою роль і тут. Можливо, Ви раніше читали про шахрайства і знаєте, як реагувати, коли приходить щось подібне.
Основна порада: краще перестрахуватися, ніж потім жалкувати про не дуже приємні наслідки. Особливо, якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, що зазвичай буває. Принаймні, Ви можете пошукати в Інтернеті, або перевірти файли на таких сайтах, як Virus Total.
Заключне слово
Хакери і зловмисники стають все більш витонченими і належний рівень безпеки теж стає все більш важливим.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting