Карти пам’яті SDHC з підтримкою Wi-Fi: все швидші і більшого об’єму
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 27 січня 2013, 18:28

Карти пам'яті з підтримкою Wi-Fi

Першопрохідцем категорії карт SD з вбудованими бездротовими адаптерами є компанія Eye-Fi, яка випустила першу сертифіковану карту пам'яті з підтримкою Wi-Fi в 2007 році.

Карти пам'яті Connect X2 і Explore X2

Компанія Eye-Fi випускає карти пам'яті Connect X2 і Explore X2. Це карти з вбудованим модулем Wi-Fi 802.11n. Обсяг Eye-Fi Connect X2 складає 4 Гб, а Eye-Fi Explore X2 - 8 Гб. Вони можуть в автоматичному режимі завантажувати фото або відео прямо з камери чи на комп'ютер користувача, або на хостингові сервіси (підтримується 25 подібних ресурсів, включаючи Flickr, Facebook, YouTube і Picasa). Крім того, можна включити функцію "нескінченної пам'яті", завдяки якій вільний простір на картах Eye-Fi не закінчується.
Це реалізовано таким чином: файли, вже завантажені на комп'ютер або в Інтернет, будуть стиратися з карти пам'яті, починаючи з самих старих. У карти Eye-Fi Explore X2, до того ж, реалізована підтримка автоматичного геотегування фото і відео, тобто, можна визначити місце, де вони зняті.

SDHC-карта з підтримкою Wi-Fi від Toshiba

SDHC-карта з підтримкою Wi-Fi від Toshiba називається FlashAir. Обсяг її пам'яті 8 Гб, також у наявності підтримка однорангового (peer-to-peer) режиму передачі і прийому файлів. Завантаження і вивантаження файлів проводиться за допомогою спеціального сервера. Крім того, можливий обмін файлами і з іншими бездротовими пристроями, що підтримують WLAN мережі, в тому числі смартфони, ПК і цифрові фотоапарати, що підтримують FlashAir карти пам'яті. Крім того, можливий обмін даними між аналогічними картами.
Технічні характеристики Toshiba FlashAir:
  • Стандарт: SD
  • Підтримка бездротових мереж: IEEE 802.11b/g/n
  • Підтримка протоколів безпеки: WEP, TKIP, AES (WPA, WPA2)
  • Ємність карти: 8 Гб
  • Клас швидкості: Speed Class 6
  • Підтримувані формати файлів: JPEG, RAW, MPEG, і т.д.
  • Напруга живлення: 2,7-3,6 В
  • Вага: близько 2 гр.
Компанія заявляє, що буде сертифікувати FlashAir карти пам'яті для використання в Японії, Північній Америці і Європі.
Флеш-карта формату SDHC з підтримкою бездротового зв'язку Wi-Fi
Одночасно Toshiba і Trek 2000 International повідомили про формування галузевого форуму з довгою назвою Standard Promotion Forum for Memory Cards Embedding Wireless LAN для просування SD-карт з Wi-Fi-зв'язком. До участі у форумі запрошуються виробники фотокамер та інші сторони, зацікавлені в створенні стандарту для флеш-карт з підтримкою Wi-Fi.

Wi-Fi SD карти пам'яті від Transcend

Wi-Fi SD карти пам'яті від Transcend SDHC мають Class 10 швидкодії для забезпечення швидкого читання і запису, та доступні ємністю в 16 або 32 Гб. Хоча Eye-Fi Pro X2 була нещодавно оновлено до Class 10 (більшість бездротових карт SD лише Class 6), їх ємність, як і раніше, вичерпується 16 Гб.
В Direct Share Mode, карта активує свій бездротової сигнал, щоб утворити з'єднання точка-точка (одноранговий режим) між камерою і мобільним пристроєм, в той час як Internet Mode дозволяє карті підключитися до Інтернету через точку доступу - яка на Вашому смарт-пристрої або зовнішню.
Безкоштовний додаток для підтримки Wi-Fi SD, який можна скачати, автоматично організовує дані на карті в простій файловій системі, що зручно для навігації. Додаток може використовуватися для перегляду фотографій, перегляду відео, скачування контенту і обміну повідомленнями електронною поштою або на Facebook. Wi-Fi-сумісні комп'ютери також можна використати для доступу до вмісту карти через веб-браузер.

Карта пам'яті QlixSynchro формату SDHC

Компанія Qlix представила картку пам'яті QlixSynchro формату SDHC, поєднану з адаптером Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n. Об'єм носія, що має маркування Class 6, дорівнює 8 ГБ. Коли картка встановлена в цифровій камері, користувач отримує бездротовий доступ до зроблених знімків.
Доступ до фотознімків можна отримати за допомогою відповідних додатків для iOS і Android або через web-браузер. Крім того, передбачена оперативна відправка знімків у фірмове сховище QlixSNS або в Facebook.
Картка пам'яті Qlix QlixSynchro Class 6 об'ємом 8 ГБ коштує приблизно $66.
Китайський виробник LZeal анонсував випуск картки SDHC з підтримкою Wi-Fi, що отримала назву ezShare. За допомогою ezShare можна отримувати доступ до файлів картки через бездротове підключення, використовуючи браузер або додатки для iOS або Android.

Картки SDHC з підтримкою Wi-Fi ezShare

На торці LZeal видно невеликий перемикач. Він дозволяє відключити живлення Wi-Fi, коли бездротове підключення не використовується, щоб не витрачати даремно заряд батареї камери (у деяких камерах ця команда доступна в меню). Це одна з відмінностей виробу LZeal від схожої картки Qlix QlixSynchro.
Інша відмінність - обсяг. Картки QlixSynchro випускаються об'ємом 8 ГБ, LZeal ezShare - об'ємом 4, 8, 16 і 32 ГБ. Картки LZeal ezShare мають маркування Class 4, Class 6, Class 10 і відповідають специфікації IEEE 802.11b/g/n. По суті, в картку вбудована точка доступу, до якої одночасно може підключитися до п'яти клієнтів. За даними виробника, в приміщеннях дальність зв'язку складає 5-10 м, на відкритому просторі - 25-50 м.
І на закінчення подивіться невеликий рекламний відеоролік від Transcend про використання Wi-Fi SD карти пам'яті для передавання фотознімків:
(За матеріалами RU: ixbt.com)

Google+

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting