Переваги mPOS терміналів
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 28 грудня 2012, 18:26

Стрімке зростання мобільних технологій торкнулося і банківської сфери. mPOS термінали дозволяють управляти транзакціями за допомогою мобільних пристроїв, зробивши процес покупки більш гладким і простим для покупця.
Принцип роботи мобільного терміналу такий же, як і у звичайного POS-терміналу. Але при цьому можна приймати платежі в зручному для власника місці, відсутня прив'язка до певної місцевості. Так само спрощується контроль і моніторинг транзакцій, в тому числі і відстеження розвитку ринку. Тепер більш детально розглянемо, наскільки необхідне використання телекомунікаційними компаніям і банками мобільних терміналів.
Зробити своє чи придбати готове?
Не дивлячись на те, що багато компаній воліють впроваджувати свої рішення, часто оптимальним є покупка готової системи.

Це пояснюється тим, що при розробці з нуля на плечі компанії лягають витрати на використання опорних технологій, а також витрачається дорогоцінний час на реалізацію та введення в експлуатацію потрібного реалізу.
Придбання існуючого сервісу убезпечує від непотрібних витрат як на етапі установки платформи, та й на весь час підтримки її працездатності.
У той же час, з боку клієнта приємна відсутність прихованих витрат, щомісячних зборів і контрактів - присутня тільки комісія за здійснення транзакції.
Час – гроші
У сучасному світі неприпустимий не те, що річний, навіть місячний простій при введенні товару на ринок. Тому нераціонально братися за створення своєї особливої реалізації, викидаючи на неї свої грошові ресурси і запізнитися з виходом на ринок.
З цієї точки зору, mPOS термінали, безсумнівно, виграють, тому що дозволяють швидко увірватися на ринок, сконцентрувавшись на підтримці користувачів та якості обслуговування, не зависаючи на етапі технічної розробки. При цьому сервіс набагато швидше окупає вкладені в нього кошти.
Використовуйте перевірені рішення
Технологія mPOS не є інноваційною і використовується багатьма компаніями. Відповідно, за час її існування, було набито чимало гуль, зроблено безліч удосконалень. Щоб не повторювати чужі помилки, краще використовувати платіжні сервіси, в яких опрацьовані всі необхідні аспекти, враховані всі дрібниці.
Готова реалізація mPOS терміналу надає всі необхідні функції і може бути розгорнута в стислі терміни як для малих підприємств, так і для великих корпоративних мереж. ПриватБанк вже активно просуває подібні системи в Україні.
Пристрій являє собою мініатюрний рідер, що підключається до аудіо виходу телефону або ПК. Для проведення платіжної операції досить просто провести через нього картку і вказати суму. Гроші зараховуються на рахунок наступного дня.
Міні-термінали можуть стати незамінною річчю в малому бізнесі, витіснивши звичайні платіжні агрегати:
  • різним агентствам (торговельним, туристичним, страховим);
  • кур'єрам, таксистам;
  • приватним підприємцям
Універсальність і мультитаскінг
Мобільні термінали mPOS є комплексними системами, що містять всі основні функції і надають безліч додаткових. Серед інших, це підтримка API та інтегрованих компонент, що дозволяють взаємодіяти з платіжними терміналами, еквайєрами і каналами для платежів. Також, в наявності є контроль сертифікатів, прикладні серверні програми і фізичний стек апаратних засобів, що забезпечують працездатність і якість обслуговування на належному рівні.
Зовсім недавно Яндекс запустив проект, що дозволяє виконувати платіжні операції пластиковими картами, маючи на руках смартфон і невеликий термінал. Апарат під'єднується до телефону через роз'єм для гарнітури.
Підсумки
Можна зробити висновок, що використання готових проектів мобільних терміналів набагато ефективніше зібраної своїми силами системи. Перевагами є, в першу чергу, висока швидкість виходу на ринок, швидкість розгортання системи і відносно малі витрати на введення в експлуатацію та підтримку платіжних терміналів. Так само існують можливості розширити сервіс за рахунок введення нових функцій.
Автор Василь Ткачов, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting