Портативні GPS-ресівери з інтерфейсом USB і Bluetooth
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 16 серпня 2012, 08:17
Портативня GPS приймачіБагато пристроїв сьогодні обладнуються функціями супутникової навігації, крім власне навігаторів, це ще смартфони і більші планшетні комп'ютери.
Однак, в окремих випадках виникає необхідність використовувати щось більше, ніж планшетний комп'ютер, наприклад, ноутбук. А оскільки лептопи не комплектуються GPS-чипсетами, треба мати зовнішній модуль.
Такий модуль тепер з'явився, він отримав назву USB GPS Receiver, яка говорить сама за себе. Він підключається до порту USB на ноутбуці і дозволяє користуватися ПЗ з навігаційними функціями для настільних платформ. В якості альтернативи це може бути недорогий планшетний комп'ютер, теж позбавлений навігаційного модуля, але обладнаний інтерфейсом USB OTG для підключення зовнішніх накопичувачів і аксесуарів.
Як заявляє виробник, даний ресівер має всі переваги традиційних навігаторів, зокрема, «холодний старт» займає всього 29 секунд, а точність визначення місця розташування становить 1 метр. В інтернет-магазині пристрій USB GPS Receiver вже продається за ціною $23,94.
А компанія Garmin анонсувала новий портативний GPS-ресівер під назвою Garmin GLO Portable GPS and GLONASS Receiver, спеціально розроблений для використання з пристроями на базі iOS і Android.
Підключення приймача до смартфонів або планшетних ПК здійснюється через інтерфейс Bluetooth. При цьому значно поліпшується точність сигналу GPS, що виявиться дуже доречним при навігації у великих мегаполісах з високими будинками, густих лісах та інших місцях, де більша частина неба заблокована різними об'єктами. Виробник запевняє, що швидкість позиціонування при використанні приймача зростає в середньому на 20 відсотків, а частота оновлення збільшується до 10 разів на секунду, що в 10 разів перевершує характеристики будь-якого смартфона. Зазначимо, що новинка підтримує американські і російські мережі, а це означає, що вона здатна працювати як з GPS, так і з супутниками ГЛОНАСС.
Всередині GPS-ресівера знаходиться ця батарея, здатна забезпечити до 12 годин роботи від одного заряду. Garmin GLO Portable GPS and GLONASS Receiver з'явиться на прилавках магазинів у серпні поточного року, а його вартість складе $99.
Завжди будете знати, де Ви перебуваєте з мініатюрним приймачем Keyring Bluetooth GPS Receiver, який поміщається на зв'язку ключів, але достатньо потужний, щоб працювати з Вашої кишені або портфеля навіть тоді, коли ключі все ще в замку запалювання.  Підключення через Bluetooth до більшості мобільних телефонів, КПК та нетбуків. Не підходить для пристроїв компанії Apple таких як iPhone.
Сумісний з усім відомим картографічним програмним забезпеченням, яке можна завантажити на мобільний телефон. Використовує MTK 51-канальний GPS приймач. Забезпечує до десяти годин роботи від одного заряду через комп'ютер або через автомобільний зарядний пристрій і USB-кабель, що поставляється. Розміри лише 46х32х14.7 мм і важить всього 22 г. Коштує £34.99.
Японька фірма IBS випустила свій новий приймач Bluetooth GPS GPS20C. GPS20C оснащений SiRFstar III GPS-чіпсетом і підтримує Bluetooth 2.0. Він добре працює з Windows, Windows Mobile, а також BlackBerry. Пристрій здатний приймати до 20 каналів.
GPS20C має розміри 39x33x19 мм і важить 28 г. За ціною близько 50 євро.
(За матеріалами: 3dnews.ru, priceinspector.co.uk, itechnews.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting