Кращі сервіси веб аналітики в реальному часі
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Сервіси веб аналітики в реальному часіМайже кожен сайт сьогодні має розширення з кодами аналітичного відстеження для моніторингу та запису деталей відвідувачів. Якщо Ви не використовуєте хоча б один з них, Ви втрачаєте багато інформації про своїх відвідувачів.
Google Analytics (GA), ймовірно, найбільш часто використовувана послуга, коли справа доходить до веб-аналітики. Але тут є одна проблема з GA - дані не зовсім в реальному часі.
Це абсолютно чудово мати ще одну аналітичну службу відстеження в реальному часі поруч з GA або будь-яким веб-аналітичним скрвісом, які Ви вже використовуєте. Ось деякі ситуації, коли моніторинг трафіку в режимі реального часу може стати в нагоді:
  • Шипи трафіку - Аномальна кількість відвідувачів показується на трафіку Вашого сайту у вигляді шипів. Вам варто також знати, звідки приходять ці відвідувачі і яку сторінку вони в даний час переглядають. Ви також можете вжити заходів, щоб запобігти зниженню відвідуваності сайту.
     
  • Ефект соціальних медіа - Дані в реальному часі дозволяють миттєво аналізувати та відстежувати реакції на Ваші акцій в Facebook, в Twitter або в будь-якому іншому соціальному середовищі обміну.
Тут ми зібрали деякі з кращих сервісів веб-аналітики, які надають результати для Вашого трафіку в реальному часі. І що найкраще - вони безкоштовні.
Clicky є однією із самих популярних веб-служб аналітики в реальному часі. Коли Ви увійдете та переглядатимете веб-сайт статистики, то Ви побачите статистичні дані, які оновлюються кожну хвилину.
З ShinyStat Ви можете одночасно вимірювати трафік численних сайтів в реальному часі і Ви також зможете насолоджуватися особливо вигідними умовами продажу.
Reinvigorate надає користувачам статистичні дані однієї з кращих якостей в реальному часі. Ця послуга відстежування активних користувачів, активних сторінок, а також хітів пошукової системи і джерел, які допомагають перевірити, де трафік виходить. Також можна створити декілька груп і додавати необмежену кількість сайтів для відстеження. Є багато позитивних відгуків про цю послугу. Існує також доступний настільний інструмент "Snoop" та WordPress плагін для Вашого блогу WordPress. Незважаючи на те, що дана послуга абсолютно безкоштовно, Вам все рівно доведеться чекати, перш ніж Ви отримаєте запрошення і почнете користуватися цією послугою.
Докладна веб статистика у режимі реального часу з налаштовуваним лічильником відвідувань. Вставте шматок коду на свою веб-сторінку або блог для аналізу та моніторингу Вашого сайту в режимі реального часу. 500 журналів і 250'000 завантажених сторінок в місяць на Вашому сайті безкоштовно.
Woopra - програма з дуже повними статистичними даними відстеження. Ця програма пропонує деякі цікаві функції, такі як живі чати з відвідувачами, оповіщення про інші події, аналітика в реальному часі. Ці функції дуже вражають. На жаль, Ви можете відстежувати тільки 10'000 переглядів сторінок і мати обмежену доступність для пересічних користувачів.
Performancing Metrics надає хорошу статистику в реальному часі. Ця послуга досить пристойна. Ви можете відстежувати поточних відвідувачів, вхідні посилання або джерела трафіку з пошукових систем і так далі. Ця послуга безкоштовна для використання, однак є деякі особливості, які доступні тільки, якщо Ви скористаєтесь платними послугами. Якщо Ви використовуєте безкоштовний акаунт, то він обмежує кількість статистики переглядом за останні 31 день. Існує також доступний WordPress плагін для Вашого блогу.
Цей сервіс показує статистику трафіку в реальному часі, а також показує, який у Вас ранг серед конкурентів, які використовують цю ж послугу. Існує також велика фішка, що Ви навіть можете перевірити найпопулярніші статті дня на Spotplex сайті. Дуже вражає!
Використовуючи Piwik, Ви можете легко створити свій власний плагін веб-аналітики, додаючи нові функції і видаливши ті, які Вам зайві. Piwik встановлюється на сервер користувача, тому користувач надає свої дані. Дані зберігаються у його власній базі даних і він може отримати всю статистику з використанням відкритих інтерфейсів API. Ви можете повністю налаштувати користувальницький інтерфейс за допомогою перетягування віджетів, які хочете відображати.
Це ще одна популярна служба відстеження трафіку в реальному часі. Ця послуга надається з основної статистики безкоштовно, але якщо Ви хочете отримати більш докладний аналіз трафіку Вашого веб-сайту, то повинні оплатити преміум-аккаунт.
TraceWatch дозволяє відстежувати відвідувачів на Вашому сайті в режимі реального часу. Він містить докладні статистичні дані і глибокий аналіз з використанням інноваційного користувальницького інтерфейсу. Ця послуга безкоштовна і допоможе зробити Ваш сайт більш ефективним.
Використовуючи цю послугу, Ви можете побачити не тільки кількість відвідувачів а реальному часі, а також, якщо Ви клацнете по ній, то отримаєте список URL-адрес відвідувачів в реальному часі. Ця функція вражає.
DaCounter є лічильником сайту і аналізатором трафіку в реальному часі для статистики трафіку. Цей сервіс надає такі звіти, як онлайн відвідувачі, статистика відвідувань, статистика системи, статистик змісту, демографічна статистика, а також статистика джерел трафіку. Програма проста в установці: все, що Вам потрібно зробити, це підписатися на цю послугу і Ви отримаєте код, який необхідно додати на Ваш сайт.
Histats надає необмежену статистику сайту, яка оновлюються в режимі реального часу, та численні унікальні лічильників на вибір. Він надає звіти: трафік, відвідувачі, посилання, останні 20, спеціальні. Щоб отримати Histats, Вам треба буде ввести свої дані на сайті, а потім вибрати лічильник. Через 20 секунд Ви отримаєте код, який необхідно додати на свій сайт.
W3Counter надає статистику і аналітику сайту в 2,0 стилі в режимі реального часу разом з лічильником для сайту. Доступні різні звіти, такі як онлайн в даний час, карта життя, останні refferers, останні пошуки, зміст, навігація, відвідувачі, джерела. W3Counter також надає WordPress плагін для легкої інтеграції у Ваш блог. Щоб встановити W3Counter треба, перш за все, додати свій сайт, вибрати стиль Вашого лічильника й після того, як Ви вибрали стиль лічильника, додати код на свій сайт. Якщо у Вас менше, ніж 5'000 переглядів сторінок на день, то ця послуга безкоштовна, але якщо у Вас понад 1 млн. переглядів сторінок на місяць, то Вам доведеться заплатити $9,95 в місяць, щоб скористатися цією послугою.
Feedjit є сайтом статистики, який побудований для блогерів, щоб контролювати їх відвідувачів. Вони можуть бачити, хто є з відвідувачів, де вони і звідки, а найбільш вражаюче те, що Ви можете побачити, що відвідувач набрав в пошуковій системі, щоб потрапити на Ваш сайт.
Chartbeat є революційною послугою аналітики у режимі реального часу, яка дозволяє людям зрозуміти поведінку, що виникає в режимі реального часу, і використати або пом'якшити її.
Перш за все, ця послуга НЕ безкоштовна, але є 3-денна безкоштовна пробна версія. Причина, чому автор додав цю службу, тому що це унікально. Це в режимі реального часу візуальний аналіз сайту, який оживляє Ваш сайт, де кожна будівля являє собою веб-сторінку, у кожному автобусі - пошукова система, а кожен анімований персонаж представляє реального відвідувача на Вашому сайті - просто чудо! Ця послуга забезпечує типи звітів, таких як аналізатор клацання, статистичних, транспортний потік, рекламної кампанії, детектор посилання, пошуку. Просто скачайте потім встановіть безкоштовну пробну версію. Після установки демо-версії Вам потрібно створити карту сайту на VisitorVille. Сервіс має величезний перелік унікальних особливостей, оскільки виглядає  як "Sim City" версія Вашого веб-сайту. Якщо Ви зацікавлені взнати ціну на цю послугу, то ось список цін: $19.95 (менше 2000 унікальних відвідувачів на день), $29.95 (менше 6000 унікальних відвідувачів на день), $124,95 (необмежена кількість відвідувачів).
(Джерело RU: hongkiat.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting