Google Analytics допоможе визначити ключові слова Вашого блогу
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Іноді найважчі речі у блогах приходять з новими темами. Можливо Ви відчуваєте, що охопили всі теми під сонцем, або Ви просто маєте блоковані записи.
Якщо Вам цікаво, як визначити ключові слова для ідей нових статтей, то Ви можете використати один прекрасний метод даної статті, щоб ретельно проаналізувати Ваші найефективніші існуючі назви.
Якщо Ви написали 500 статей і лише 3 з них написали про "мобільні ігри", які отримують найбільший трафік на Ваш блог, то Ви знаєте, що дану тему жадають відвідувачі.
Одним з способів, який дозволяє легко визначити такого роду тенденції, особливо якщо у Вас є сотні і сотні статей на Вашому сайті, проходить через Ваші найефективніші від 50 до 200 заголовок статей і виявляє певні закономірності.
Його моделі створюють групи від двох до п'яти слів, які повторюються з певною частотою. У даній статті буде зроблений аналіз ключових слів на одному з приватних блогів, щоб показати, як можна придумати цікаві ідеї для теми статті, щоб вони змогли зацікавити Ваших відвідувачів.
Як визначити ключові слова для найефективніших статтей
Першим кроком у цьому аналізі є витяг Ваших статей, які привертають найбільший трафік. Органічним трафіком є вхідний трафік, який Ви отримуєте від збору пошукових запитів.
По-перше, увійти в свій обліковий запис Google Analytics і в розділі "Зміст" (“Content”) натиснути на "Зміст по заголовках" (“Content by Title”).
Цим сортируємо всі Ваші сторінки з великим трафіком від найпопулярніших сторінок вниз до найменш популярних. Тепер ця інформація сама по собі є цінною, так як часто просто поглянувши вниз за назвами можна визнати очевидні тенденції і побачити, які теми особливо зацікавили Ваших читачів.
Тематикою даного веб-сайту є теорія конспірації, надсекретні проекти і шпигунство. Така тема бахромою заголовків статей охоплює весь діапазон. З таким сайтом мені дійсно потрібно знайти хороший спосіб копати глибше і визначити тенденції слів, які вказують на загальні теми, що подобаються моїм читачам. По-перше, перейдіть в нижню частину списку і змініть діапазон відображень з 10 до 50 назв.
Після цього отримаєте на сторінці перераховані всі Ваші верхні 50 назв і все що Вам потрібно зробити, це експортувати список в Excel, щоб можна було легко вибирати назви для аналізу. Ви можете зробити це за допомогою експорту прокрутивши назад до верхньої частини екрану і натиснувши на кнопку "Експорт" (“Export”) і "CSV для Excel" (“CSV for Excel”).
Цим експортуєте всі 50 найменувань, а також їх статистику, безпосередньо в електронну таблицю Excel. Після того, як лист відкриється, Ви можете виділити всі 50 і скопіювати весь список в буфер обміну (або клацніть правою кнопкою миші і виберіть меню копіювання, або скористайтеся функцію копіювання Excel).
Вставте цей список у Ваш улюблений текстовий редактор. Для більшості це Блокнот - але переконайтеся, що вибрати такий, який добре робити "знайти/замінити", щоб можна було прибирати назви для більш глибокого аналізу.
Очищення назв
Після того як Ви отримали список книг в текстовому форматі для будь-якого текстового редактора, то маєте ідеальний формат для визначення частоти слова. Однак, перш ніж Ви зможете виконати хороший аналіз, Вам необхідно очистити назви. Google Analytics звичайно додає ім'я веб-сайту до кожної назви, тому Вам буде необхідно почистити заголовки. Ви можете зробити це в будь-якому стандартному текстовому редакторі за допомогою пошуку та заміни.
У нашому випадку скопіюємо шматочок тексту в кінці однієї з назв, яка містить унікальний текст "| Цілком таємні письменники" (“| Top Secret Writers”) і за допомогою функції заміни в блокноті, замінимо цей текст нічим (пробіл). При натисканні кнопки "Замінити все" (“Replace All”) чистимо весь список. Оскільки текст містить символ "|" на початку своєї назви, то назви, які є просто особливістю імені Вашого сайту, не будуть змінені.
Тепер у Вас є хороший, чистий список 50 кращих назв. До речі, якщо у Вас є сотні і тисячі статей на своєму сайті, то Ви можете при бажанні вибрати від 100 до 200 верхніх назв, а не лише ТОР-50. У нашому випадку сайт ще настільки малий і новий, що ТОР-50 надає достатньо інформації.
Виконання аналізу частоти слів
Виділіть список очищених назв, а потім перейдіть до безкоштовного онлайнового інструменту аналізу тексту на Online-Utility. Можна знайти багато інструментів "аналізу тексту", доступних в Інтернеті, але цей є одним з кращих, оскільки він із ключових слів створює моделі фраз довжиною від одного до п’яти слів. Просто вставте список назв у велике текстове поле інструмента.
Натисніть на "Обробити текст" (“Process text”) і менш ніж за 30 секунд Ви отримаєте повний звіт про слова і моделі фраз, знайдені у всьому списку назв.
Якщо у Вас є багато назв на Вашому сайті, то довгі фрази не завжди чітко визначать лідерів з точки зору найчастішого входження, але часто навіть на невеликих сайтах аналіз окремих слів дозволить виявити деякі приховані перлини.
Як Ви можете побачити у наведеному вище списку, що крім загальних слів " and ", " of " і " the " - назви, де використовуються слова "НЛО" (“ufo”), "таємно" (“secret”), "іноземець" (“alien”) і "ЦРУ" (“cia”) є на сьогоднішній день найпопулярнішими з усіх назв. Зосередивши увагу на цих конкретних темах, буду використовувати їх для того, щоб читачі блогу отримували задоволенням від його читання.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting