Просування сайту статтями
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
02.04.10 21:24
There are no translations available.

о              Просування сайту статтямиПросування сайту статтями - це ефективне розкручування web-ресурсу в Інтернеті. Зараз, коли Інтернет бурхливо росте і розвивається, важливою метою для всіх web-майстрів є розкручування сайту.
Серед різних видів розкручування сайтів, особливо виділяється просування сайту статтями. Цей метод набув такої популярності, тому що є кращим способом розкрутки сайту в Інтернеті.
Суть просування сайту статтями в тому, щоб просунути сайт в позиціях за пошуковими запитами. Це необхідно для збільшення числа відвідувачів веб-ресурсу, що сьогодні головне для розвитку інтернет-проектів. При закріпленні цільової аудиторії сайту можна отримувати пристойний прибуток, чи це буде реклама на сайті, чи надання різних послуг або ж продаж будь-якої інформації. У будь-якому випадку необхідна розкрутка. Важливі такі моменти:
  • При просування сайту статтями необхідно мати унікальний контент, тобто текст, який ще не зустрічається в Інтернеті. Річ в тім, що пошукові системи не враховують посилання у тих статтях, які скопійовані з інших веб-ресурсів. Дуже важливо розуміти той факт, що неунікальна стаття не принесе ніякого результату у просування сайту.
  • Наступним кроком є розміщення посилання на текст. Адже це має бути посилання чітко підібране під тематику статті. Бажано зробити анкор посилання на ту фразу, яка зустрічається в імені самого сайту в полі. Посилання має бути на головну сторінку сайту, це поліпшить індексацію сайту пошуковими машинами.
  • Дуже важлива кількість посилань в статті. Адже якщо стаття просто насичена посиланнями, то пошукові системи можуть ввести цю сторінку в чорний список, а її вміст не потрапить в індекс пошукових систем.
Розміщення статей з посиланнями на тематичних ресурсах може не лише підняти позиції сайту, але ще й збільшити трафік сайту. Адже користувачі, які читають статтю на розміщеному майданчику, за наявності зацікавленості перейдуть за посиланням в статті. Це вже цільова аудиторія, яка підтримує життя веб-проекту. Тому розкрутка сайту статтями є кращим методом просування сайту і результати такого розкручування можуть бути неймовірно ефективними.
(Джерело RU: internet-technologies.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting