Кілька причин, чому SEO може не працювати
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
21.01.13 20:29
There are no translations available.

Не секрет, що багато компаній скаржаться, що їх зусилля SEO не виправдалися. Однак, вони забувають про особливості SEO: його не можна автоматизувати на 100%.
Зайва автоматизація SEO є основною причиною того, що позиція сайту в пошуковій видачі не поліпшується. Віра в автопілот - ворог номер один для SEO. Не має значення, які програми Ви використовуєте, повністю покладатися на них не можна. Отже, чому ж SEO може не працювати?
1. Посилання заради посилань

Незважаючи на Google Penguin, в Мережі як і раніше дуже багато сайтів, які залучають будь-які посилання. Вони не звертають уваги на якість посилань, намагаючись збільшити їх кількість. Звичайно, посилальну базу потрібно збільшувати, але іншими методами - залучати і створювати якісні посилання з допомогою зусиль контент-та медіа маркетингу. Саме якісні посилання допоможуть бренду в Мережі. На жаль, багато власників сайтів і маркетологи припускаються помилки: замість того, щоб залучати авторитетні посилання, вони створюють десятки штучних. Якість посилань важливіша їх кількості.
2. Гостьовий блогінг вирішує все

Гостьовий блогінг є відмінним доповненням для будь-якої SEO-кампанії. Будьте дуже уважні з сайтами, на яких Ви хочете розмістити контент. Якщо сайт готовий прийняти Ваш блог, задайте собі наступні питання. Чи залучає цей блог трафік або ж це черговий розсадник неякісних посилань? Чи допоможе розміщення контенту на цьому блозі іміджу бренду? Чи залучає цей блог потрібну аудиторію? Наскільки популярний блог? Звичайно, якщо Ви тільки почали працювати з гостьовим блогінгом, шанси, що Вам запропонують розмістити контент на популярних блогах, невисокі. Тим не менш, Вам не слід розміщувати контент на першому-ліпшому сайті.
3. Новини, новини, новини!

Читачів привертає якісний і цікавий контент, який має для них цінність. Якщо сайт публікує дійсно цікаві новини, то він може викладати 10 і більше статей в день. Однак, якщо статті викладаються тільки для отримання посилань, вони не будуть цікаві нікому: їх якість, швидше за все, буде залишати бажати кращого. Не викладайте статті бездумно, адже саме контент визначає імідж бренду.
4. Рідкісний контент

Дуже часто власники сайтів скаржаться, що SEO-стратегії не працюють в соціальних медіа. Вони не розуміють, що створення сторінки на Facebook або Twitter - це тільки перший етап довгої роботи по залученню потенційних клієнтів. Якщо на сторінці публікується одна стаття в три місяці, то від такої стратегії можна нічого не очікувати. Регулярно наповнюйте акаунти в соціальних мережах цікавим контентом.
Висновок
В SEO, як і в будь-який іншій сфері маркетингу, не можна пускати процес на самоплив. Ви можете використовувати програми, які автоматизують більшу частину рутинних завдань, але Ви повинні особисто брати участь в SEO кампанії. Якщо Ви хочете, щоб SEO працювало для Вас, Ви самі повинні працювати для SEO.
(Джерело RU: secret-seo.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting