Пошук в епоху графа знань
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
11.01.13 22:50
There are no translations available.

Однією з найцікавіших новин навколо пошуку Google в минулому році було введення графа знань в травні для англомовних запитів, а в грудні 2012 року для багатьох інших мов.

Тепер граф «охоплює 570 млн. осіб, 18 млрд. фактів і зв'язків, і приблизно в три рази більше запитів в глобальному масштабі, коли ми вперше запустили його", з гордістю писав Аарон Браун. Щоб освіжити, як працює граф знань, немає нічого кращого, ніж (знову ж) переглянути відео, в якого кілька співробітників Google його представляють:

Пов'язані об'єкти, не просто слова чи з'єднання сторінок. Ці об'єкти визначаються як "entities" в пості, на який автор посилався вище. І entitiesє чимось, що Google любить протягом тривалого часу, і, якщо ми оптимізатори, які звертають увагу на еволюцію Google як пошукового сервісу, а не тільки на те, як його алгоритм працює щоб грати, ми повинні знати, що зараз Google більше Entity Search Engine, а не тільки пошуковий движок для пошуку інформації, яка грунтується головним чином на відносних значеннях, які надаються посиланнями. Google працює над концепцією семантичного пошуку з тих пір, як придбала Applied Semantics (інакше: Adsense) в 2003 році. Якщо ми читаємо, як Oingo (попередня назва Applied Semantics) визначає його технологію, то можемо це бачити (престижність Enrico Altavilla заставляє мене не помічати цього):
Oingo Meaning-Based Search живиться від Oingo Ontology, високо деталізованої бази даних з більш ніж 1000000 слів і понять, пов'язаних мільйонами відносин в семантичній мережі, яка постійно змінюється, щоб відобразити розвиток щоденної мови.
Це термінологія, яка нагадує нам ту, яка використовується Google при поданні графа знань, з тією різницею, що Freebase і Metaweb, придбані Google в 2010 році і на яких заснований граф знань, набагато більш складніші і розвинутіші.
Google не просто має всю інформацію, яку вигрібає щодня, і яку він приймає від Freebase, Вікіпедії (через DBPedia), CIA The World Fact book і з багатьох інших відкритих та пов'язаних джерел даних, а також інформацію, яку він може отримати від обсягу запитів, зроблених користувачами, та посилання тих користувачів, які натиснули на результати пошуку, представлені у відповідь на ці запити. Якщо Ви звернули увагу на відео, Ви чули Johanna Wright сказав так:
Ми знаходимося на ранніх стадіях переходу від існуючого двигуна інформації, щоб стати двигуном знань.
Це типу декларації про наміри, яка нагадує нам про те, що Vic Gundotra заявив на останній виставці SMX Social Media Marketing Expo:
Я думаю, що люди тільки зараз починають розуміти, що Google+ є Google. В якийсь момент ми отримаємо мільярд користувачів. І в кінці кінців, Ви просто скажете: "Google має мільярд користувачів.
Це не намір автора, дискутувати чи дійсно граф знань застосувує семантику, чи це більш складна база даних, яка перетинає всі відповідні дані, що Google вже має, щоб запропонувати ті відповіді, які можуть бути статистично більш актуальними для користувачів; люди типу Bill Slawski або (знову ж) Enrico Altavilla (перевірте цей пост італійською і тут, у його перекладеній версії англійською мовою) є більш кваліфікованими, ніж автор, щоб запропонувати кілька можливих відповідей. Але, як веб-маркетолог, автор зобов'язаний розслідувати і подивитися, чи може граф знань надати конкурентні переваги своїм клієнтам, і найкращий інструмент автора – оскільки вивчати повідомлення інших людей краще, ніж свої - спостереження за пошуковою видачею.
При виконанні пошуку на Google для "The Hobbit", праворуч Ви побачите вікно графа знань. У ньому міститься інформація з Вікіпедії, але також - і це щось відносно нове – рупор "Останні повідомлення", який відображає посилання на брендову сторінку фільма в Google Plus. Цей зв'язок між графом знань і Google Plus, безумовно, цікавий і може призвести до експериментів і спекуляцій, тому що ми побачимо, що випадок з " The Hobbit" не поодинокий. Потім ми бачимо результат альтернативного графа знань, книгу "The Hobbit". Отже, давайте натиснемо на посилання книги.
У цьому випадку, як і зазвичай для графа знань, ми бачимо, як всі посилання направляють до свого роду розфасованої пошукової видачі. Ті пошукові результати, а значить - і якщо ми у видавничій ніші – і які ми хотіли отримати, щоб подивитися рейтинг нашого сайту. Але найцікавіше в тому, що основне зображення в коробці взято з Google Books і посилання - на сторінки "The Hobbit " в Google Books. Якщо ми натиснемо на це зображення, то приходимо сюди:
Персоналізовані сторінки - автор увійшов в систему при виконанні пошуку - саме тому посилання електронної комерції на продаж книги "The Hobbit" іспанською мовою. Але ця сторінка Google Books пропонує також можливість знайти книгарню поряд з якою живе автор і відгуки. Питання: наскільки часто Ви використовуєте можливості Google Books, щоб розширити досягнення своєї мети? Ах! ... Автори Google Books (навіть якщо вони публікують тільки eBooks) знаходяться в Authorrank, якщо використовують rel=”author”…
Граф знань, однак, є ще більш корисним для ідей мозкового штурму маркетингу змісту. Пам'ятайте, що він опирається - багато - на обсяг запитів, зроблених користувачами з певних тем, так що це можна вважати відмінним доповненням до Google Suggest.
У випадку з "The Dark Knight Rises", Google також пропонує нам хорошу кількість зображень, які всі посилаються на пошукову видачу Google Images. Автор натиснув на одне з цих зображень і знайшов це:
Це повідомлення від Moustache Magazine, який навіть не в рейтингу Top 50 (і не в вертикалі зображень), але завдяки графу знань воно на першій сторінці і з певною можливістю бути прочитаним такими користувачами, як автор.
Раніше автор говорив, що Knowledge Graph і Google Plus здаються дуже добре зв'язаними, що цілком логічно, якщо Ви думаєте про це: сторінки брендів в Google Plus є знаком entity, і тому профілями Google Plus.
Для пошуку Madonna, Google представляє граф знань поп-зірки (також в google.it, де, як курйоз, повинна бути представлена можливість для Мадонни, як Діви Марії).
Крім того, в її випадку ми бачимо "Останні повідомлення", в яких немає нічого, крім поновлення Мадонни в Google Plus.
Але наскільки розширеними є графи знань, коли справа доходить до людей? Тільки дуже відомі художники, письменники, політики та історичні особистості розглядаються прямо зараз?
Ні. Цілком нормальні люди (навіть якщо вони є зірками для нас) як DannySullivanі RandFishkinє вузлами в графі знань:
Біографія Денні Саллівана береться з Вікіпедії, але те, що особливо помітно, знову ж таки, його останнє оновлення в Google Plus. Більше того, Ви можете побачити, як Google нагадує автору, що у нього Денні є в трьох колах на Google Plus. Дійсно, якщо автор не ввійде у систему, то граф знань не подарує йому коробку Денні (хоча Мадонна все ж таки залишилась). Це, здається, вказує, яку роль в графі знань грає також персоналізація.
Дуже схожий випадок з Ренд Фішкін:
Автор сказав: "дуже схожий" тому, що в його випадку Google використовує фрагмент зі сторінки SEOmoz в Вікіпедії, де Ренд цитується як співзасновник SEOmoz, тому що він не має власної сторінки в Вікіпедії. Автор знає, що Ренд не має великого інтересу до цієї сторінки, але її використання графом знань повинна змусити його змінити свою думку.
Висновки
Те, що автор дізнався, це що граф знань повинний бути прийнятий до уваги веб-маркетологами і оптимізаторами, навіть якщо він не представляє прямого посилання на інші сайти, ніж Google, Wikipedia та різні джерела, які використовує Google. Чому? Тому що це відкриває великі можливості для брендингу (бренди теж присутні в якості вузлів графа знань), і тому ми можемо «вплинути» на використання деяких джерел в графі знань: Wikipedia і Freebase понад усе. І ми можемо спробувати вплинути також на той же обсяг запитів, що важливо для графа знань, створеного діями інтелектуального маркетингу, який спирається на правильне сприйняття тенденцій, що приходять в пошук.
Автор дізнався, що SEO зображень це не просто варіант, і те ж саме слід сказати і про відео у графі знань. Це структуровані дані, які використовується Google (події, наприклад, представлені в KG дати концертів), що використання таких продуктів Google, як Google Books, автор повинен розглянути більш серйозно, а не просто як "ворога" для електронної комерції.
Автор дізнався, що персоналізація є реально великою проблемою, з якою маркетологам доводиться мати справу усе більше та більше зараз і в майбутньому. І що Knowledge Graphі Google Plus сильно пов'язані, і обидва, можливо, є Authorrank. Це всього лише кілька речей, які автор помітив, граючи з пошуками графа знань протягом години. Звичайно, багато інших можуть бути «відкривачами» більше часу, і, звичайно, можете запропонувати деякі з відкриттів у коментарях.
Автор Gianluca Fiorelli
(Джерело EN: stateofsearch.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting