Найважливіші слова на Вашому сайті: лише 5 слів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Магія слів на сайті«Немає магії сильнішої, ніж магія слів» -. Анатоль Франс. Як не дивно, деякі слова дійсно можуть змінити ситуацію на Вашому сайті. Вони слабкі поодинці, але в правильному контексті можуть зіграти вирішальну роль.
№ 1 - "Безкоштовно" (також популярна в певних колах в Рунеті "халява")
Для всіх користувачів, включаючи автора, залишається привабливим пропозиція дістати щось "безкоштовно". Безкоштовні пропозиції - перевірена технологія. У торговельній мережі - це явище надзвичайно часте, наприклад, вже всі звикли, що в продуктових магазинах регулярно відбуваються дегустації продуктів, а у вітрин роздають пробники. В Інтернеті "Безкоштовно" - це практично норма життя, тому безкоштовна роздача (продукти, послуги, знижки, безкоштовна інформація) - це найбільш ефективний прийом, який Ви можете додати для залучення й утримання відвідувачів на своємуу сайті. Саме в Інтернеті "Безкоштовно" особливо актуальне, ніж де б то не було.
Можна домоглися значного успіху в Інтернеті, даючи можливість користувачам Мережі завантажити:
  • Безкоштовні браузери
  • Безкоштовну музику
  • Безкоштовне програмне забезпечення
  • Безкоштовну підписку
Безкоштовна пропозиція - прекрасний спосіб викликати інтерес до сайту, якщо у Вас є які-небудь сумніви, наведемо приклад про те, скільки користувачів Інтернету, зацікавлені в "безкоштовному" - спробуйте самі зробити швидкий пошук в Google. Автор це зробив, і отримав 863 000 000 результатів.
Так що сміливіше використовуйте ці слова. Пропонувати можна що завгодно - безкоштовне завантаження, безкоштовну передплату, безкоштовні реферати, безкоштовну доставку, безкоштовні консультації, вибір за вами. Мережа любить "безкоштовне" (крім веб-видавців).
№ 2 - "Реєстрація"
Найкращим способом отримання інформації про користувачів сайту є реєстраційна форма. Надаючи безкоштовну інформацію відвідувачам свого сайту, запропонуйте "зареєструватися" або підписатися на поштову розсилку чи інформаційний бюлетень.
Чому це необхідно зробити? Свій список адрес електронної пошти Ви зможете використовувати для повідомлення клієнтам про спеціальні пропозиції або про новий товар чи послугу. Люди перевіряють електронну пошту набагато частіше, ніж Ви думаєте, деякі використовують електронну пошту як основний засіб спілкування в Мережі.
Ідеальний варіант, коли людина, перший раз відвідуючи сайт, зробить покупку. Найчастіше користувач, після того як скачає потрібну йому інформацію і, провівши кілька секунд на головній сторінці, вийде, і вже не повернеться на сайт найближчим часом. Тому необхідно в цей час запропонувати користувачеві зареєструватися або підписатися на розсилку.
При створенні тексту електронного послання дуже важливо слідувати декільком принципам. Перший принцип, який практично всі визнають важливим - звернення повинно бути коротким. Інший важливий принцип полягає в тому, що послання повинно бути цікавим, воно безпосередньо повинно зачіпати інтереси адресатів. Цікаві розсилки залучать відвідувача на Ваш сайт знову і знову. Потрібно тільки не забути вказати адресу сайту або помістити на видному місці посилання.
Ваші електронні послання повинні бути короткими і по суті, інакше Ви просто нашкодите собі.
  3 - "Купити" ("Замовити")
Щоб перевести відвідувача в клієнта, необхідно укласти угоду. Для цього Ваш сайт повинен мати засоби вчинення торгової угоди, то, що дозволить клієнтові негайно придбати Ваш товар або послугу. Можна направити відвідувачів на певну сторінку сайту, помістивши посилання на ннеї - "Купити" ("Замовити"). Найкращим способом спонукати користувача клацнути на посилання "купити" є виділення його за рахунок графічного дизайну та розташування посилання в безпосередній близькості при позиціонування продукту або послуги.
Багато хто використовуючи сайт в маркетингових цілях, знайомлячи з товаром або послугою, просуваючи торгову марку і т.д., упускають такий важливий елемент в Мережі, як онлайн-продажу. Тому переконайтеся, що Ви зробили все, щоб забезпечити зручний і безпечний метод здійснення покупки в Мережі.
Сайт, виконує місію не тільки екскурсовода по Вашому бізнесу, а й віртуального продавця. Будь-який бізнесмен підтвердить, наскільки важливо довести потенційного покупця до покупки. Тому постарайтеся, щоб посилання "Придбати" кидалася в очі і привертало увагу.
№ 4 - "Тут і Зараз"
Інтернет знайшов популярність за рахунок швидкості, з якою він здатний передавати інформацію. Як онлайновий продавець, Ви захочете зберегти швидкість руху і домогтися того, щоб потенційний клієнт, не втрачаючи інтересу рухався по сайту аж до здійснення покупки, але якщо відвідувач не відбувся і клієнт вийшов з розрахунком зайти на сайт пізніше - це провал. Ви втратили його. Залучити людей на свій сайт не так-то просто. Споживачі входять в Інтернет з якоїсь точки, але при цьому вони можуть відвідати кілька онлайнових магазинів за лічені хвилини. У цьому середовищі Вам потрібно змусити людей діяти негайно.
Тому автор просить людей діяти "Тут і Зараз":
  • Підпишіться "Зараз"
  • Купуйте "Зараз"
  • Розкажіть про нас другу "Зараз"
Надайте можливість перейти по сайту ще з рядом стимулів:
  • Підпишіться "Зараз" та отримайте "Безкоштовно" доповідь по темі, що Вас цікавить
  • Купуйте "Зараз" та отримайте "Безкоштовно" доставку.
  • І т.д.
№ 5 - "Спасибі!"
OK, і ще пара слів по темі, на цей раз не дуже приємних. Після того, як абонент підписався або придбав товар або послугу, робота тільки починається. Просто те, що хтось підписався на Вашому сайті, не означає, що вони будуть читати це. І тільки тому, що хтось купив Ваш продукт, не означає, що він не відмовиться від нього після.
Коли відвідувачі перетворилися на клієнта, Ваша робота тільки починається. Ви будуєте взаємини. І першим кроком у створенні відносин буде сказати: "Спасибі!". Це ввічливо. Це те, що необхідно додати при реєстрації на сайті, при замовленні товару/послуги, і т.д. Прямо зараз загляньте в свою розсилку, яку Ви відкрили минулого року, і перепишіть її, додавши "Спасибі!".
У висновку:
Можна було б розглянути і інші сильні слова, але автор не може пригадати більше жодного, який перевищував би по значущості ці п'ять слів. Пошук по сайту, зворотній зв'язок, новини - Вам, звичайно, необхідно розглянути необхідність і цих розділів. І як завжди, робіть зміни на сайті, перевіряйте результати. Все перевіряється експериментально.
Автор: Нік Усборн  (Джерело RU: tiranov2008.blogspot.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting