5 плагінів для збільшення трафіку в соціальних медіа
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Трафік соціальних медіаБільшість людей, які створюють сайти або блоги зацікавлені також у тому, щоб заробити на них гроші, і один із способів заробити - це залучити цільову аудиторію на свій сайт.
Щоб бути більш точним - соціальний медіа трафік. Автор порекомендував би такі безкоштовні плагіни, як AddToAny, Follow Me, Simple Share, Digg Digg і Social Media, якщо Ви плануєте збільшити трафік на Ваш веб-сайт шляхом соціальних закладок-плагінів.
AddToAny. Це один з 5 плагінів, які автор порекомендував би для збільшення соцмедіа трафіку. Цей безкоштовний плагін давав приголомшливі результати для веб-сайтів WordPress автора та блогів протягом багатьох років. Він допомагає людям ділитися, робить закладки повідомлень на авторські блоги і навіть посилає через email пости автора і інші численні повідомлення з його веб-сайтів.
Social Media Tab. Цей плагін грав дуже важливу роль, допомагаючи авторові створити ковзні вкладки на його веб-сайтах WordPress і блогах. Кожна змінна вкладка має засоби соцмедіа фідбек на додаток до медіа фіду. Безкоштовні плагіни Social Media допомагають автору організувати медіа фіди в унікальні віджети.

Follow Me. Цей плагін - це віджет, тобто він показується тільки на бічній стороні веб-сайту. Найостанніші версії цього плагіна маютьможливість додавати профілі Google Buzz, так само як і іконку RSS. Установка та активація можуть бути зроблені просто одним кліком миші.
Digg Digg. Безкоштовний плагін, який надає великі можливості, завдяки яким можна вибрати для відображення всі кнопки соціального обміну. Він має можливості підтримки генерації мініатюр, використання декількох мов, а також підвищення продуктивності веб-сайту.
Безкоштовний плагін Digg Digg також дуже легко активувати на своєму веб-сайті. Все, що потрібно зробити - це завантажити його з офіційного веб-сайту, а потім копіювати папку в плагін директорію WordPress. Після копіювання, можете активувати Digg Digg через меню плагінів в своєму розділі сайту WordPress.
Simple Share. Цей плагін забезпечує динамічні вертикальні вікна, які можна налаштувати на лівій стороні свого сайту WordPress. Це відмінний інструмент для включення в свій сайт, який має посилання, через які можуть бути доступні популярні соціальні веб-сайти. Вертикальні вікна можна трансформувати в горизонтальні.
Ці п'ять порад забезпечили більшість шляхів, завдяки яким автору вдалося збільшити соцмедіа трафік на своїх веб-сайтах, особливо тих, які грунтувалися на темі WordPress. Як сказав JD Antony - розвивайте пристрасть до навчання, тому що, як тільки Ви це зробите, Ви ніколи не перестанете рости. Всі ці знання не допоможуть, якщо Ви не будете слідувати приказці Пабло Піки, що дія є основоположним ключем до успіху.
(Джерело RU: internetua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting