Як побудувати на Raspberry Pi свій власний Amazon Echo
Оценка пользователей: / 24
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Amazon Echo RPiКорисно мати Amazon Echo в своєму домі. Він може відтворювати подкасти, робити нагадування і зберігати замітки та навіть контролювати інші прилади у вашому будинку. Але…
Але за ціною від $50 до $150, це дороге задоволення, якщо ви не впевнені, що будете часто його використовувати. Маємо хорошу новину для вас: можете зробити повністю функціональний пристрій, використовуючи Raspberry Pi.
Що ви отримаєте
Скориставшись цим керівництвом, ви отримаєте (майже) повністю функціональний Amazon Echo, який реагує на голосові команди. Єдине, що він не може зробити, це отримати доступ до таких сервісів музики, як Amazon Prime, Spotify або Pandora. В іншому випадку, це Echo з усіма дзвінками і свистками Alexa, віртуального помічника Amazon. Це означає, що він може зробити перетворення одиниць вимірювання, перевірити результати спортивних змагань, прочитати для вас книги Kindle, перевірити погоду, грати подкасти та радіо, а також тони іншого. Після того, як закінчите, отримаєте можливість використовувати додаток Alexa companion (IOS і Android), щоб змінювати налаштування свого Alexa, і зможете встановити всі ті ж самі функції, які є на реальному Echo. Вони включають в себе, крім іншого, недавно анонсовану інтеграцію таких ділових додатків, як Todoist і Any.do.
Він буде також працювати з різними підключеними пристроями, в тому числі, смарт-лампочками від LIFX або Nest Thermostat, тому зможете керувати ними за допомогою голосу. Як і реальний Echo, ваш DIY Echo може бути під’єднаний до If This Then That для додавання таких функцій, як to-dos to Evernote або отримання повідомлення на своєму телефоні, коли таймер вимикається.
Що стосується ціни, то, є одна річ, яку ми повинні згадати: новітній Echo Dot від  Amazon (менший Echo з динаміком JUNKY) коштує всього $50, що робить створений власноруч на Raspberry Pi за $35 набагато важчим для продажу. Проте, є одна ключова особливість Raspberry Pi, що робить його вартим, щоб спробувати: Raspberry Pi, як і раніше, не є пристроєм для однієї задачі. Цей проект просто встановлює набір програм, які дозволяють вашому Raspberry Pi виконати роль Echo. Ваш Raspberry Pi і надалі може працювати з цілим рядом інших проектів, як ретро-ігрова станція (вам потрібно лише встановити оточення робочого столу) або медіа-центр. Це означає, що ви можете перетворити його в багатозадачну машину.
Що вам знадобиться
Amazon Echo RPi 1
Як і слід було очікувати, вам треба Raspberry Pi разом із жменькою деталей:
• Raspberry Pi 3 (рекомендується) або Raspberry Pi 2 (тоді знадобиться USB Wi-Fi адаптер) із встановленою Raspbian.
• Кабель живлення MicroUSB
• Карта MicroSD 8ГБ (краще 10 клас)
• Мікрофон USB (здається, працює будь-який USB-мікрофон. Playstation Eye за $8 працює особливо добре, якщо хочете невелику модернізацію)
• Гучномовці (будь-який активний гучномовець працює, автор використав UE Mini Boom, тому що навіть коли він підключений до RPi, він все ще працює як динамік Bluetooth)
• Клавіатура і миша для налаштування (або доступ до комп'ютера за допомогою VNC)
Теоретично можна використовувати стару Raspberry Pi або Raspberry Pi Zero для цього проекту, але вам треба буде вручну встановити останню версію Java. Ця гілка на GitHub може допомогти. Автор, однак, перевірив проект на Raspberry Pi 2 і 3.
Побудуємо свій DIY Echo, встановивши Amazon Alexa Skills Kit на Raspberry Pi. В цьому керівництві використовуємо Amazon’s official code. Хоча зробимо одне застереження: це вимагає вручну запускати службу Alexa щоразу при завантаженні RPi, що трохи дратує.
Крок перший: Реєстрація Amazon Developer Account
Amazon Echo RPi 2
Перед тим, як що-небудь робити, вам необхідно зареєструватися для отримання безкоштовного Amazon Developer Account, а потім створити профіль для свого DIY Echo. Це досить просто:
1. Увійдіть до свого Amazon Developer Account.
2. Перейдіть на вкладку Alexa.
3. Натисніть Register a Product Type > Device.
4. Назвіть тип пристрою і коротке ім'я (ми вибрали "Raspberry Pi" для обох).
5. Натисніть кнопку Next.
6. На екрані Security Profile, виберіть "Create new profile".
7. На вкладці General, поруч з “Security Profile Name” ім'я вашого профілю. Зробіть те ж саме для опису. Натисніть кнопку Next.
8. Запишіть Product ID, Client ID і Client Secret, які сайт генерує для вас.
9. Перейдіть на вкладку Web Settings, а потім натисніть на кнопку Edit поруч з списком профілю.
10. Поруч з Allowed Origins, натисніть кнопку "Add Another" і введіть: https://localhost:3000.
11. Далі Allowed Return URL, натисніть кнопку "Add Another" і введіть: https://localhost:3000/authresponse Натисніть кнопку Next, коли закінчите.
12. Вкладка Device Details знаходиться поруч. Не має великого значення, що ви вводите в ній. Виберіть категорію, зробіть опис, виберіть очікуваний графік часу, і введіть 0 в формі поруч, на скількох пристроях ви плануєте використовувати це. Натисніть кнопку Next.
13. І, нарешті, ви можете додати тут Amazon Music. Це не працює на пристрої з RPi, тому не перевіряйте його роботу, вибравши "No", натисніть кнопку Save.
Тепер у вас є Amazon Developer Account і ви створили профіль для Echo на RPi. Прийшов час, щоб повернутися до Raspberry Pi і отримати працюючий Alexa.
Крок другий: Клонування і встановлення Alexa
Amazon Echo RPi 3
Підключіть все до свого RPi і завантажити його. Для цього вам треба бути в графічному інтерфейсі (тепер він називається PIXEL), тому що в кінцевому підсумку будете використовувати веб-браузер для перевірки при авторизації пристрою.
1. Відкрийте програму термінала на Raspberry Pi і введіть наступну команду: cd Desktop і натисніть Enter.
2. Введіть в git clone https://github.com/alexa/alexa-avs-sample-app.git і натисніть Enter.
3. Після того, як це буде повністю виконане, введіть: cd ~/Desktop/alexa-avs-sample-app і натисніть Enter.
4. Введіть sudo nano automated_install.sh і натисніть Enter.
5. Відкриється текстовий редактор. Вам потрібно ввести свій ProductID, ClientID і ClientSecret, які ви отримали і зберегли на попередньому кроці. Переміщуйтеся за допомогою клавіш зі стрілками до кожного запису. Введіть кожну деталь після знака =, як показано на малюнку вище. Коли закінчите, натисніть CTRL+X, щоб зберегти і вийти.
6. Тепер ви знову в командному рядку. Прийшов час, щоб запустити сценарій установки. Введіть cd ~/Desktop/alexa-avs-sample-app і натисніть Enter.
7. Введіть . automated_install.sh і натисніть Enter.
8. Коли будуть різні запитання, натисніть Y для всіх них. Це дозволить налаштувати RPi і встановити деяке додаткове програмне забезпечення.
Разом це може зайняти до 30 хвилин, так що просто дайте йому зробити свою справу.
Після того, як закінчиться, прийшов час, щоб запустити службу Alexa.
Крок третій: Запуск веб-служби Alexa
Amazon Echo RPi 4
Далі, ми збираємося запустити три набори команд відразу в трьох різних термінальних вікнах. Ми створимо нове вікно терміналу для кожного з наступних кроків. Не закривайте жодне вікно! Вам потрібно зробити кроки три (цей перший), чотири, і п'ять і щоразу перезавантажувати Raspberry Pi.
Перший з них  - запуск Alexa Web Service:
1. Введіть cd ~/Desktop/alexa-avs-sample-app/samples і натисніть Enter.
2. Введіть cd companionService && npm start і натисніть Enter.
Буде запущена супутня служба і відкриється порт для зв'язку з Amazon. Залиште це вікно відкритим.
Крок четвертий: Запуск примірника додатку і підтвердження свого облікового запису
Amazon Echo RPi 5
Відкрийте друге вікно терміналу (File> New Window). Наступний крок запускає додаток Java і відкриває вікно веб-браузера, в якому реєструється Echo на RPi за допомогою веб-сервіса Alexa.
1. У вашому новому вікні терміналі введіть cd ~/Desktop/alexa-avs-sample-app/samples і натисніть Enter.
2. Введіть cd javaclient && mvn exec:exec і натисніть Enter.
3. З'явиться вікно із запитом на перевірку авторизації пристрою. Натисніть кнопку Yes. Відкриється вікно браузера. Друге спливаюче вікно з'явиться в додатку Java з проханням натиснути кнопку ОК. Не натискайте поки що її.
4. Увійдіть до свого облікового запису Amazon в браузері.
5. Ви побачите екран перевірки автентичності для свого пристрою. Натисніть Okay. Ваш браузер тепер буде відображатися "device tokens ready"
6. Тепер можете натиснути Ok в спливаючому вікні додатка Java.
Тепер ваш Raspberry Pi має необхідні маркери для зв'язку з сервером Amazon. Залиште це вікно терміналу відкритим.
Крок п'ятий: Запуск власного Wake Word Engine
Amazon Echo RPi 6
І, нарешті, відкрийте третє вікно терміналу (File> New Window). Тут ви запустите двигун керування словами. Це зробить так, що ви можете сказати "Alexa", щоб запустити Raspberry Pi слухати вас. У вас є два варіанти програмного забезпечення для розпізнавання слів, Sensory і KITT.AI. Обидва безкоштовні, але Sensory закінчиться через 90 днів, тому давайте використовувати KITT:
1. Введіть cd ~/Desktop/alexa-avs-sample-app/samples і натисніть Enter.
2. Введіть cd wakeWordAgent/src && ./wakeWordAgent -e kitt_ai
Ось зараз ваш DIY Echo працює. Ідіть далі вперед і перевірте його, сказавши "Alexa". Ви почуєте звуковий сигнал, який вказує, що він слухає. Коли чуєте звуковий сигнал, задайте питання, типу, "What’s the weather?" ("Яка погода? ").
Крок шостий: Налаштування мікрофону, щоб переконатися, що Echo може вас чути
Amazon Echo RPi 7
Нарешті, в залежності від якості мікрофона, можете помітити, що є проблеми з мікрофоном, щоб вас почути. Замість того, щоб кричати "Alexa" з надірваними легенями, давайте перейдемо до командного рядка в останній раз.
1. У командному рядку введіть alsamixer і натисніть Enter.
2. Натисніть F6, щоб вибрати інший пристрій USB. За допомогою клавіш зі стрілками виберіть мікрофон.
3. За допомогою клавіш зі стрілками збільшіть гучність захоплення.
4. Коли ви щасливі з отриманою гучністю, натисніть ESC для виходу.
5. Введіть sudo alsactl store і натисніть Enter, щоб зробити налаштування постійними.
Тепер, ви повинні бути в змозі викликати свій DIY Echo, розмовляючи з ним, як нормальна людина замість того, щоб кричати. Ви також можете змінити гучність за замовчуванням, якщо буде потрібно.
Додатковий кредит: Додавання підтримки AirPlay
Amazon Echo RPi 8
Одна річ, яка відсутня в DIY Echo в порівнянні з комерційною версією, це можливість працювати як динамік Bluetooth. Ви можете додати подібну функціональність з AirPlay. Таким чином, ваш Echo також буде виступати як приймач, на який можете відправити музику з телефону або комп'ютера. Цю можливість легко додати - просто потрібно ще раз скористатися командним рядком через термінал:
1. Введіть sudo apt-get install git libao-dev libssl-dev libcrypt-openssl-rsa-perl libio-socket-inet6-perl libwww-perl avahi-utils libmodule-build-perl і натисніть Enter. Це встановить потрібне вам різне програмне забезпечення.
2. Натисніть Y при запиті і почекайте, поки все буде завантажене і встановлене.
3. Введіть git clone https://github.com/njh/perl-net-sdp.git натисніть Enter. Це необхідно для встановлення останньої версії програмного забезпечення AirPlay. Наступні кілька команд для побудови та встановлення програмного забезпечення.
4. Введіть cd perl-net-sdp і натисніть Enter.
5. Введіть perl Build.PL і натисніть Enter.
6. Введіть sudo ./Build і натисніть Enter.
7. Введіть sudo ./Build test і натисніть Enter.
8. Введіть sudo ./Build install і натисніть Enter.
9. Введіть cd .. і натисніть Enter.
10. Тепер ви захопите shairport, програмне забезпечення DIY Airport. Введіть git clone https://github.com/hendrikw82/shairport.git і натисніть Enter.
11. Введіть cd shairport і натисніть Enter.
12. Введіть Make і натисніть Enter.
13. Введіть ./shairport.pl -a AlexaPi і натисніть Enter.
Ви можете передавати музику або інші аудіо-файли на свій DIY Echo з використанням протоколу AirPlay. Тепер, коли ваш Echo запущений і працює, йдіть вперед і почніть їх програвати.
(Джерело EN: lifehacker.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting