Як встановити Android TV на Raspbery Pi 3
Оценка пользователей: / 21
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Android TV on RPiЄ кілька моделей Raspberry Pi, але остання Raspberry Pi 3 є найкращою з них усіх. В ній є адаптери Wi-Fi і Bluetooth та 64-розрядний процесор, що робить RPi 3 одним з кращих і доступних мінікомп'ютерів серед всіх.
Ви можете зробити безліч речей з Raspberry Pi, але як це дійсно здорово мати можливість використати його як ТВ-приставку. Покажемо вам, як встановити Android ТV на Raspberry Pi 3.
Примітка: дана інструкція з установки на Linux, але ті ж кроки можна застосувати також для Windows і Mac OSX. Крім того, зверніть увагу, що збірка Android TV, яку тут використовуємо, не є стабільною, а деякі з додатків не зможуть працювати належним чином.
Що вам потрібно
Очевидно, що треба мати Raspberry Pi 3. Вам також буде потрібна мікро SD-карта (краще клас 10) з мінімальним обсягом 8 Гб.
Встановлення Android TV на Raspberry Pi
Використаємо образ Android TV, створений " Geek Till it Hertz".
1. Перейдіть на сайт “Geek Till it Hertz” і завантажте файл 'img.bz2".
Android TV on RPi_1
2. Розархівуйте образ.. Тепер ви повинні мати файл "atvrpi320160530.img". (Файл може змінитися, якщо розробник оновлює збірки, але він повинен закінчуватися р озширенням .img).
3. Вставте мікро SD-карту в свій комп'ютер. (Вам знадобиться адаптер USB SD-карти, якщо ваш комп'ютер не має слот для мікро SD-карти).
4. Відкрийте термінал. Введіть наступну команду, щоб з'ясувати розташування карти мікро SD:
sudo fdisk -l
Він повинен бути в форматі “/dev/sdX”. В нашому випадку мікро карта SD знаходиться в слоті “/dev/sdc”.
Android TV on RPi_2
Примітка: Якщо ваша мікро SD-карта не в форматі FAT32, вам потрібно відформатувати її в форматі FAT32. Ви можете зробити це за допомогою інструменту gParted. Крім того, зробіть резервне копіювання вмісту своєї SD-карти, так як вона буде витерта на наступному кроці.
4. Виконайте наступну команду, щоб записати образ на SD-карту:
dd if=/location/to/androidtv-image-file.img of=/dev/sdX
Замініть “/location/to/androidtv-image-file.img” фактичним розташуванням образу Android TV, який ви завантажили раніше. Також замініть " sdX " з фактичною адресою своєї мікро SD-карти. У нашому випадку команда виглядає наступним чином:
dd if=/home/damien/atvrpi320160530.img of=/dev/sdc
Це займе деякий час. Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся чашечкою кави.
5. Після того, як образ буде записаний, вимкніть SD-карту, вставте її в Raspberry Pi і завантажте його. Ви повинні побачити, як завантажується ваш Android TV.
Android TV on RPi_3
Доступний інструмент з графічним інтерфейсом користувача для запису файлу образу на диск USB
Якщо вважаєте за краще не мати справу з командним рядком або є користувачем Windows, ось деякі інструменти GUI, які можете використати, щоб записати файл IMG на накопичувач USB (Micro SD-карту).
·    Linux – Etcher
·    Windows – Win32 Disk Imager
Конфігурація Android TV
Найкраще підключити клавіатуру і мишу до Raspberry Pi, щоб ви могли переміщатися в головному екрані. При першому завантаженні побачите, що на головному екрані немає нічого, за винятком іконок “Settings” і “Network Settings”. Перше, що ви хочете зробити, це підключити Android TV до Інтернету.
Використайте клавіші клавіатури зі стрілками (клацання миші, здається, не працює), Виберіть “Network Settings” і натисніть Enter.
Android TV on RPi_4
Звідти виберіть "WiFi" і включіть його. Буде виконане сканування для існуючих мереж Wi-Fi. Виберіть вашу локальну мережу і підключіться до неї.
Після підключення, вам потрібно буде визначити IP-адресу свого мережевого підключення (для додатків sideloading).
Виберіть підключену мережу, натисніть Enter і виберіть пункт "status info".
Android TV on RPi_5
Запишіть IP-адресу. У нашому випадку це 192.168.1.8.
Android TV on RPi_6
Ви можете продовжувати переміщатися між різними налаштуваннями, але вони в основному порожні на даний момент. Для установки програми вам доведеться піти в “Settings -> Security & restrictions” та включити “Unknown sources”.
Android TV on RPi_7
Додатки Sideloading на Android TV від іншого телефону/планшету Android
Ви помітите, що немає ніяких додатків, встановлених на вашому Android TV, і немає App Store для вас, щоб знайти і встановити нові додатки. Для цього нам буде потрібний магазин додатків sideload App, щоб ви могли почати встановлювати інші додатки. У нашому випадку магазин Google Play не дуже добре підтримується в цій збірці Android TV, тому ми будемо використовувати замість нього магазин додатків Aptoide.
Вам потрібно буде мати ще один пристрій Android для sideload додатків на Raspberry Pi.
1. На своєму телефоні зайдіть на сайт Aptoide і завантажте Aptoide TV apk. Як альтернатива, можете завантажити головний Aptoide App Store apk замість додатка Aptoide TV.
2. Після того як файл apk завантажиться, перейдіть в Play Store і встановіть додаток Apps2Fire. (Будь-які інші програми, які можуть завантажувати на Kindle Fire, будуть працювати так само добре).
3. Запустіть додаток Apps2Fire. Прокрутіть екран до останньої сторінки "SETUP". Введіть IP-адресу Raspberry Pi і натисніть "Save".
Android TV on RPi_8
4. З вашим ще працюючим Raspberry Pi, натисніть кнопку "Upload" на додаток Apps2Fire на своєму телефоні.
Android TV on RPi_9
Виберіть файл Aptoide apk, який завантажили раніше. У відповідь на запит виберіть "Install".
Android TV on RPi_10
Якщо все пройшло добре, то ви повинні через деякий час побачити додаток "Aptoide" на головному екрані Raspberry Pi.
Це воно. Тепер можете запустити додаток Aptoide і почати установку інших додатків. Рекомендується встановити Es File Explorer, щоб ви могли переміщатися по файловій системі і встановлювати файл apk безпосередньо.
Android TV on RPi_11
Висновок
Ця збірка Android TV для Raspberry Pi глючить в даний момент і не кожен додаток буде працювати. З деякими іграми і телевізійними програмами вона працює добре, в той час як інші мають питання до графіки і відображення. Ваш експеримент може мати інші результати. З урахуванням зазначених вище інструкції, ви отримаєте працюючий Android TV на Raspberry Pi; але не слід очікувати, щоб працювало все. Насолоджуйтесь!
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting