Як скинути забутий пароль на Raspberry Pi
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Reset  Raspberry Pi PasswordУ автора працює Raspberry Pi в гаражі як частина системи безпеки. Пройшло вже стільки місяців, що автор забув пароль, так що не зміг отримати доступ до RPi через SSH.
На щастя, є  метод, яким автор зміг скористатися для скидання пароля та встановлення нового, щоб працювати і далі. Вам потрібний фізичний доступ до карти SD, окремий ПК і можливість підключення вашого RPi до монітора і клавіатури. Автор використав ПК з Windows, але це повинно нормально працювати на Mac або Linux.
Reset  Raspberry Pi Password-1
Крок 1 - Захоплення SD-карти
Вимкніть RPi і витягніть SD-​​карту. Вставте її в рідер комп'ютера.
Крок 2 – Редагування файла cmdline.txt
Має бути видно завантажувальний розділ і розташований в ньому файл з ім'ям "cmdline.txt". Відредагуйте цей файл в текстовому редакторі, додавши наступний рядок в кінці існуючого тексту:
init=/bin/sh
Якщо оригінальний текст був:
dwc_otg.lpm_enable=0 console=ttyAMA0,115200 kgdboc=ttyAMA0,115200 console=tty1 root=/dev/mmcblk0p2 rootfstype=ext4 elevator=deadline rootwait
То тепер має виглядати як:
dwc_otg.lpm_enable=0 console=ttyAMA0,115200 kgdboc=ttyAMA0,115200 console=tty1 root=/dev/mmcblk0p2 rootfstype=ext4 elevator=deadline rootwait init=/bin/sh
Переконайтеся, що це все це записане в один рядок! Збережіть текстовий файл і витягніть SD-карту з комп'ютера.
Крок 3 - Скидання пароля
Вставте карту в RPi, до якого підключений монітор і клавіатура. Включіть RPi. Тут може бути затримка, але ви повинні дочекатися миготливого курсора.
У командному рядку введіть таку команду:
passwd pi
Вам буде запропоновано ввести новий пароль. Будьте уважні при введенні його і натисніть клавішу [Enter]. RPi попросить повторно ввести пароль.
Reset  Raspberry Pi Password-2
Пароль був змінений.
Тепер введіть наступні команди:
sync
exec /sbin/init
RPi продовжить завантажуватися і ви повернетеся до нормального командного рядка.
Вийдіть з RPi і вимкніть його живлення:
sudo halt
Крок 4 - Редагування cmdline.txt
Використовуючи ПК, знову відредагуйте файл "cmdline.txt", щоб видалити текст “init=/bin/sh”, який ви додали на кроці 2. Тепер ви можете повернути SD-карту в RPi, перезавантажитися і використовувати новий пароль.
(Джерело EN: raspberrypi-spy.co.uk)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting