4 Userscripts для браузера, які роблять Google Music ще кращим
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Сценарії для Google MusicДодавання нових функції до Google Music за допомогою сценаріїв.
Якщо хочете завантажити пісні з будь-якої точки світу, переглядати текст для поточної пісні, витягувати Ваші пісні з Last.FM або просто видалити смуги з інтерфейсу - userscripts (скріпти, сценарії користувача) охоплять всі Ваші бажання в Мережі.
Нова бета Google Music пропонує Ваші мелодії в Інтернеті, тобто Ви можете отримати їх в потоці через будь-який веб-браузер. Greasemonkey дозволяє творчим хакерам додавати нові функції до інтерактивних послуг. Тож цілком природно, що вже є деякі чудові userscripts для Google Music. Автор знайшов чотири і пропонує їх нижче. Всі вони працюють на Firefox з Greasemonkey- одного з найпопулярніших плагінів 2010 року, але користувачі Chromeтакож можуть встановити ці скрипти, хоча результати можуть відрізнятися.
Це, мабуть, перше питання, яке автор чує, коли розказує про Google Music - чи можна завантажити пісні з нього? Офіційна відповідь буде негативна. Неофіційна, так. Скрипт робить це можливим. Як тільки Ви встановите цей скрипт і почнете програвати пісню, то побачите стрілку вниз, яка ліворуч від інших кнопок:
Ви не бачите її? Оновіть сторінку Google Music і вона з’явиться. Натисніть кнопку, щоб почати завантаження
Як Ви бачите, в момент програвання композиції вона може бути завантажена. Файл називатиметься "stream.mp3", але Ви переконаєтесь, що теги ID3, як і раніше, на місці. Цей спосіб при переміщенні великої кількості даних дещо напрягає, але чудово працює з окремими треками.
Якщо Ви слухаєте музику на мові, якою не розмовляєте, то спочатку або й ніколи просто не осягнете вершин Боба Ділана,а іноді текст може бути просто корисним. Google Music не підтримує відображення тексту, але є скрипт, щоб це зробити:
Використання скрипта не може бути простішим: просто встановіть UserScript і тексти почнуть з'являтися кожен раз коли відкриєте пісню. Це на деяких екранах виглядає не зовсім естетично, тому користувачам нетбуків, можливо, не сподобається, але маємо те, що є сьогодні.
Ви шанувальник як Last.FM так і Google Music? Хороша новина - тепер Ви можете "витягувати" пісні для програвання на Google Music. Простий скрипт робить свою справу і робить її чудово. Встановіть скрипт і побачите цю опцію:
Натисніть на неї, увійдіть в свій акаунт і зможете продовжити запис пісень, які Вам найбільше подобаються.
Хочете дізнатися більше? Знайдіть повний опис на офіційній сторінці скрипта..
Цей скрипт, мабуть, менш "корисний", ніж інші, але його варто відзначити. Google Music виглядає зовсім не так, як інші служби Google: спортивно помаранчеві і сірі тона та багато діагональних смуг. Якщо Вас однак смуги "не приколюють", то можете їх видалити.
І більше нічого цей сценарій не робить, але якщо Ваша мрія позбутися смуг, то вважайте себе щасливчиком. Скрипт може бути встановлений в різних формах, у тому числі з Stylish або з Greasemonkey.
Висновок
Google Music є чудовим, але це не значить, що він не може бути кращим. Як завжди, ентузіасти відзначились і запропонував способи змінити цю послугу на ще кращу. Впевнений, що з'являться в найближчі місяці нові сценарії і тому, будь ласка, повідомте про них.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting