Теги заголовка & SEO: 3 золотих правила
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Tiile tagsРаніше було прийнято вважати, що теги заголовків повинні бути від 65 до 70 символів у довжину. На початку цього року Google почав експериментувати з новим дизайном макету пошуку, який зменшує кількість символів, що пред'являються, до довжини між 48 і 62 символами.
Тег заголовка залишається важливою частиною SEO за однієї базової причини - це загальний лейбл про зміст сторінки, але тому, що кількість символів обмежена, то там не так багато місця, щоб зробити з ним щось багато.
Ось три золотих правила для тега заголовків.
Правило 1: Майте одну окрему сторінку для кожної з основних потреб споживачів на Ваших адресах
Це одна з найпоширеніших помилок, які люди роблять на своїх сайтах. Зацікавлені відвідувачі їх сайту мають багато різних видів потреб і способів мислення про їхні потреби, які відносяться до Вашого продукту або послуги. З цієї причини, корисно створювати сторінки, які стосуються кожної з цих основних потреб.
SEO-Title Tags-1
В ідеалі, є багато етапів цього процесу, такі як отримання Ваших ключових членів команди разом і мозковий штурмом, користувачі виборчих про їхні потреби, вивчаючи конкурентні сайти, а потім доповнюючи дослідженням ключових слів. Щоб все спростити для цілей цієї статті, давайте розглянемо це на прикладі, використовуючи дослідження ключових слів для складання резюме бізнесу.
Для цього автор витягнув звіт за ключовими словами з Wordtracker, і після деякого огляду помітив деякі закономірності. Ось кілька ключових слів, що автор витягнув з кращих 75 ключових слів:
SEO-keywords
Те , що Ви помітите - це три типи категорій ключових слів:
  1. Глобальні: Ключові слова, які визначають весь простір.
  2. Регіональні: Для людей, що шукають місцевої допомоги.
  3. Конкретно професійні: . Ключові слова, пов'язані з професією того, хто шукає
Всі вони представляють можливості для вирішення конкретних перспективних потреб клієнтів. Звичайно, Ви повинні лише створити певні сторінки, якщо Ви задовольняєте потребу. Не намагайтеся створити купу локальних сторінок, якщо Ви не інтернет-сервіс.
Ви також хочете згрупувати ці речі логічно. Ви ж не хочете створюти сторінку для кожного варіанту умов пошуку, з чим Ви зіткнетеся (докладніше про це в наступному правилі).
Правило 2: Не перестарайтеся з деталізацією
Є чіткі межі того , яку ступінь деталізації Ви повинні отримати. Для ілюстрації цього, давайте більш уважно подивимося на дані за ключовими словами. У цьому графіку автор показав всі кращі варіанти «глобальних» термінів, з повернутих  даних від Wordtracker:
SEO-Title Tags-2
Є 23 терміни, показані в цій таблиці, але в своїй вихідній таблиці автор проігнорував всі, крім чотирьох з них. Автор не хоче мати окремі сторінки для "послуги в складанні резюме", "написання резюме", "служба складання резюме» і «хороше написання резюме", виділяючи підрозділи. Створення всіх цих різних сторінок пропонуватиме дійсно поганий досвід для користувачів, і також просяться для алгоритму Panda Google, щоб посіяти хаос на Вашому сайті.
Автор має на увазі практику створення всіх цих сторінок з незначними відмінностями "тонкої нарізки", і це дуже важливо, щоб Ви не робити цього!
Правило 3: Не використовуйте повторно теги заголовків
Коли ми запускаємо наш робота-павука на веб-сайт клієнта, однією з найпоширеніших проблем, які ми бачимо, в тому, що багато сторінок використовує один і той же тег заголовка. Це не дуже хороша річ.
Навіть якщо сторінка відрізняється, вона, як і раніше, потрапить в дублюючий зміст. Тег заголовка -це назва для сторінки! Саме тому Google і Bingнадають великий вагу йому у визначенні релевантності сторінки .
SEO-Title Tags-3
Ви можете знайти випадки, коли у Вас виникають проблеми з придумуванням різних тег заголовків. Якщо Ви не можете визначити чіткий тег заголовка на веб-сторінці, то для чого ця сторінка існує?
Ви, можливо, опускаєтеся до тонкої нарізки на даний момент, або Ви можете мати деякі інші проблеми архітектури, де надмірно дублюєте сторінки. Це одна з найпростіших речей, щоб виявити в SEO-аудиту, і дійсно хороша річ, щоб виправити.
Висновки
Є багато інших міркувань відносно SEO на сторінці та в інформаційній архітектури Вашого сайту, але теги заголовків залишаються важливою частиною SEO, і добре варті деякої уваги. Ви можете використати ці три золотих правила, щоб мати деяке оперативне керівництво про те, що з ними робити, і для визначення проблем.
(Джерело EN: searchenginewatch.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting