SEO, Ваш сайт і Ви: 5 міфів і 10 порад
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

SEO-TipsВи коли-небудь мали таке телефонне спілкування, як  наведене нижче?
Клієнт: Так, я чув Google Метт Каттс сказав, що посилання [мертві/погано/занадто].
Тому я зупинив всі свої побудови посилань, звільнив своє SEO-агентство, і хотів би запитати Вас, що ми повинні робити далі.
Автор: (довга пауза) Гм, що Ви зробили? Чи були Ви покарані або було поганим позиціонування?
Клієнт: Та ні, мали топ-3 для більшості наших ключових слів, великий трафік, але знаєте, я трохи читав про це, а потім побачив, що Метт сказав, щоб зупинили всі побудови посилань, тому подумав, що краще це зробити.
Автор: Умммм. ОК, але...
Дивно, але навіть в 2014 році багато людей чули каплю інформації про веб-сайти та пошукову оптимізацію (SEO), що це або вже не актуальне, або повністю недоречне, чи просто помилкове. І все це повинно померти справді жахливою смертю.
SEO-міфи
SEO-Tips-1
Міфи можна створити так легко і вони швидко набувають широкого поширення. Слухаючи їх, можна зробити серйозну шкоду для Вашого сайту чи бізнесу. Тож давайте розглянемо п'ять найпоширеніших міфів.
Міф 1: Якщо Ви його побудуєте, то вони прийдуть
Це улюблена мантра маркетингу контенту. Просто побудувати дивовижний сайт з ще більш дивовижним змістом і спостерігати потік трафіка на нього.
Справді? Ну, ні.
Якби це було так просто, то всі фахівці SEO були б письменниками або без роботи. На жаль, у той час як чудове написання і чудовий зміст є великою частиною SEO і його Ваш сайт, безумовно, потребує, але він також потребує посилань, сильну технічну базу, швидкого завантаження сторінок, і список можна продовжувати, і продовжувати.
Створюйте контент, але необхідні й інші тактики SEO, якщо Ви не хочете сидіти в повній самоті на великому полі.
Міф 2: Побудова посилань мертва
У той час як Каттс волів би, щоб Ви ніколи не будували посилання на свій сайт, це не "поле чудес". Ви можете створити сайт, але це ще не означає, що трафік прийде на нього.
По-перше, Каттс ніколи не говорив, що посилання мертві. Насправді, зовсім навпаки.
Каттс сказав, що Google спробував викинути посилання з алгоритму, і результати були "набагато гіршими". Тому, хоча автор не думає, що цей шлях залишиться назавжди, у нас є ще кілька років, перш ніж це потенційно може спрацювати, відповідно до Каттс.
Посилання не мертві. Вам потрібні посилання. Що Вам робити?
Ви ж не хочете піти на біржу посилань,щоб купувати їх там, та отримати свій сайт серед потенційних порушників, тому що цей спосіб мертвий (якщо Ви дійсно, дійсно не знаєте, що робите, чи використовуєте "збовтнути і спалити" домени).
Тим не менш, Ви можете найняти когось з досвідом, що створить стратегічний план придбання посилань і допоможе Вам його реалізувати. Це означає, що Ви використовуєте стратегічні методи для отримання посилання так, щоб вони виглядали природними.
Наприклад, припустимо, що Ви щороку спонсоруєте благодійну акцію, переконайтеся, щоб про це з'явилося в місцевих новинах, було висвітлено в пресі і, можливо, у власному прес-релізі цієї організації. Всі зв'язки ведуть назад до Вас. Це дуже очевидний спосіб, яким Ви можете придбати природні посилання на свій сайт, що є частиною кампанії із залучення посилань, але НЕ кампанії покупки посилання.
Будування посилання матиме ще більш значні винахідницькі та фантастичні способи їх отримання, і краща частина, коли все це здаватиметься цілком природним, тому що, в основному, вони тільки дали невеликий поштовх. Важливо відзначити найголовніше, що це найбільш ретельний простір SEO прямо зараз, тому хорошого використання.
Посилання живі. Просто померли деякі з методів.
Міф 3: Використання Google Analytics дозволяє Google шпигувати за Вами
Аналітика є обов'язковою. Ще не так часто ми чуємо, що клієнт не ставить Google Analytics на своєму сайті, тому що Google шпигує на них, вони так і летять сліпими.
Чи це так? Чи використовує Google Google Analytics, щоб шпигувати за Вами? Ну, і так, і ні.
Наприклад, якщо Ви створюєте декілька доменів, які використовуються для мерзенних речей (в очах Google), і ці всі сайти мають один і той же код Google Analytics, то так, Google тепер знає, що у Вас є ті домени (тобто Ви зв'язали їх разом і сказали Google, що Ви ними володієте).
Якщо це Ваш канал посилань, то Ви тепер нокаутували себе. Маєте штрафи? Вирішили просто почати новий сайт, не виправляючи старий? Ви використали той же код Google Analytics? Ну, те ж саме.
Тим не менш, Google використовує Google Analytics як частину позиціонування сайту? Ні.
Як ми знаємо що це так? Тому, що Каттс каже так. Так, ми не приймаємо до уваги все, що каже нам Каттс, але це просто здоровий глузд.
Це окремі руки тієї ж компанії, і вони просто не взаємодіють на цьому рівні. Крім того, багато сайтів не використовують Google Analytics, так що, якби Google використовував Analytics для визначення результатів, то, ймовірно, це було б гірше, ніж виключення посилання з фактору ранжування. Це не має практичного сенсу.
Погані дані = поганий продукт з якого = поганий бізнес. Так що, якщо Ви є постійною компанією з регулярним сайтом, то йдіть далі і додайте Google Analytics. Єдиний, хто шпигує за Вами, це NSA (Агенство національної безпеки – прим. перекладача).
Міф 4: Рейтинг (позиціонування) не має значення
Ви, напевно, чули про це раніше: "Нам все-одно щодо рейтингу. Трафік - це те, що ми вимірюємо". Хоча в цьому є частка правди, це також трохи оманливо.
Звичайно, немає більше правильних топ-10. З геолокацією, персоналізацією та іншими факторами, Ви більше не можете підтягти топ-10 і знаю, що Ви бачите, що хто-небудь ще видимий.
Насправді, моє агентство більше не називає його рейтинг, ми не називаємо його позиціонування, бо рейтинг має певне числове значення і зупинка та кінцеві точки, де позиціонування є більш широким визначенням розміщення в результатах пошукової видачі.
Це, як кажуть, настільки багато, наскільки релевантно, конверсія трафіку є найбільш важливим показником при вимірюванні ROI про Ваші інвестиційні долари, різниця між 1-м і 5-м і 5-м і 10-м сильно впливає на трафік і кількість цього трафіку, так що навіть якщо ми не можемо бути впевнені, як всі бачать сайт в результатах пошукової видачі, ми можемо мати гарне уявлення про можливості збільшення трафіку, і де падає, і там, де вони відбуваються, якщо ми відстежуємо позиції за ключовими словами.
Позиція має значення. Рейтинги може і ні.
Міф 5: Соціальні мережі є новим будівництвом посилання
Ні. Так, Ви можете отримати певну кількість посилань з соціальних мереж, але тільки вони залишаються садом за стіною, але не від обміну всередині (Google+ не враховується).
Причина проста. Існує негативна історія відношень Facebook і Google, Google і Twitter. Компанії не готові дати Google постійний доступ до свого пожежного шланга, тому Google просто не може враховувати їх в алгоритмі.
Деякий час тому, коли Google додав фактор Twitter в алгоритм і мав доступ до пожежного шлангу, Ви мали гарний рейтинг в Твіттері, але все змінилося, коли Twitter витягнув доступ з Google. Соціальнні мережі не є новим будуванням посилання; будування посилання є будуванням нового посилання.
10 SEO-порад
Добре, ми вище розвінчали поширені міфи, а що Ви не повинні ігнорувати? Давайте подивимося на деякі речі, які насправді мають значення. Ось 10 найбільш поширених втрачених можливостей SEO.SEO-Tips-2
1. Авторство Google
Часто люди пишуть про дискусії навколо цього тега - допомагає він чи не допомагає з ранжируванням? Те, що часто пропускається, є дуже базовою концепцією, що зображення серед Ваших результатів в пошуковій системі збільшує відсоток Ваших кліків.
Не додавайте цей тег скрізь. Переконайтеся, що він доданий тільки до чудово написаного, гарного змісту. Дайте своєму сайту додаткову підйомну силу.
2. Цитати
Подумайте про те, де б Ви перелічили назву Вашого бізнесу в Інтернеті (або де хто-небудь ще перерахував би її), що все в кожному з них таке саме, як і в інших. Значення назви, номер телефону, контакти, адреси, і т.д. між всіма перерахуваннями ті ж самі, а не схожі.
3. Контент
Google любить конкретний зміст, так що тримаєте тему ясною і на фокусі. Також переконайтеся, що в середньому Ваш контент має більше 600 слів на сторінці, або Ви ризикуєте, що його оштрафують, як ненасиченого.
4. URL-адреси
Переконайтеся, що веб-адреси Вашого сайту є абсолютними, а не відносні в коді. Вони не повинні бути занадто довгими і містити кілька параметрів запиту. Якщо для цього вони повинні бути переписані, то перепишіть їх.
5. Атрибут Alt
Використовуйте цей тег правильно, але використовуйте його. Він присутній для кожного зображення на Вашому сайті (іноді буде порожній).
У разі посилання на зображення, атрибут альт діє так, як ніби Ви додали якірний текст на сторінці. Не фаршируйте його занадто; ми спостерігали частину штрафних дій, коли це було зроблено.
Пам'ятайте, що це тег для сліпих. Ставтеся до нього з повагою.
6. Page Speed
Перевірте свій сайт на інструменті Google Page Speed. Швидкість має значення, особливо для мобільного телефона. Отримайте показник свого сайту вище 85-90.
7. Robots.txt
Ваш robots.txt не блокує веб-сторінки від індексації, тільки підсовує їх. Якщо Ви хочете заблокувати сторінку від індексації, залиште її в robots.txt і додайте тег noindex.
8. Штрафи
При спробі відновити свій сайт і коли Ви це робите вперше, знайдіть експерта, щоб допоміг Вам. Штрафи Google - хитрі речі. Ви можете не достатньо знати про відновлення після штрафу, щоб витягти свій сайт зі штрафного статусу.
Чим довше Ваш сайт залишатиметься покараним, тим важче буде його відновити. Аудитор сайту знатиме, що переглянути, і як спілкуватися з Google, щоб отримати кращий результат.
9. Нові сайти
Існує тільки один спосіб, щоб дійсно переконатися, що Google не знайде Ваш новий сайт: заблокувати його з логіном. Robots.txt не перешкоджає індексації сайту і Google не потребує посилання, щоб знайти Вас. Якщо Ви не заблокували його, то не дивуйтеся, коли Ваш новий сайт проіндексується раніше, ніж Ви цього хотіли.
10. Отримуйте щороку аудит сайту
Є так багато нових аспектів SEO за останні два роки, що це може бути дуже важким для середнього власника бізнесу, щоб не відставати. Додайте до цих змін кількість простих штрафів, які сайт може отримати, і Ви можете схопитися за голову.
Щорічний аудит сайту допоможе Вам уникнути проблем, уникнути штрафів, і переконатися, що Ваш сайт працює нормально. SEO-професонал також може допомогти Вам побудувати розроблені стратегії та оцінки відсутніх можливостей для отримання доходу.
Хороший аудитор оцінить вагу трафіку, конверсії і пропущенї штрафи. Просто переконайтеся, що Ви не отримуєте прості інструменти на виході, а когось з реальними знаннями і досвідом.
SEO не Voodoo (або чорна магія, чи навіть «бичачий кал")
Пам'ятаєте, що ще кілька років тому SEO вважався "вуду" або "чорною магією" для кожного, хто не розумів цього?SEO-Tips-3
Реально, SEO засноване на правилах математичного алгоритму. Це означає, що сайт відповідає або ні, деяким моментам для математичних показників і Ваш сайт відповідним чином коригується.
Хоча ми не отримаємо ці правила з пошукових систем, проте ми можемо перевірити алгоритм і реалізувати речі, роботу яких ми знаємо, тому що a + b = c. Математика є передбачуваною, може тестуватися, і почасти перевіряється.
Так що, хоча Google робить припущення, що SEO є ... ну, гм, "бичачими екскрементами" - це дійсно не так. Поки Ви робите його правильно.
(Джерело EN: searchenginewatch.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting