Стратегії SEO, які можуть зашкодити рейтингу Вашого сайту
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Стратегии SEO

Існує так багато інформації про практику пошукової оптимізації (SEO), що буває важко час від часу розібратися, що робити і чого не робити.
Існують, так звані експерти, які продають свої трюки і "поради" онлайн, але, на жаль, багато з методів, які вони викладають, можуть реально зашкодити Вашому сайту з онлайн рейтингом.
При управлінні SEO Вашими власними зусиллями, а також при спробі зробити «орла з хвостів» цих, так званих, експертів SEO, власники бізнесу повинні не тільки знати, яка тактика ефективна, але і про ту, яка може занурити Ваш сайт у велику біду, якщо буде використовуватися. Контент на Вашому сайті повинен бути актуальним для Вашого бізнесу і Ваших клієнтів, і Ви не повинні намагатися робити які-небудь підлі маневри, щоб спробувати погратися з алгоритмами Google.
Нижче автор окреслює чотири поганих, але загальноприйнятих практик SEO, які можуть зашкодити Вашому сайту при рейтингу пошуку.
Помилка № 1: Купівля посилань
Існують тисячі сайтів і послуг, які будуть намагатися переконати Вас заплатити за отримання з безлічі інших сайтів посилання на Ваш. Fiverr, наприклад, є загальним місцем, де люди купують посилання, оскільки воно може коштувати тільки $5 за сотню посилань, що ведуть на Ваш сайт. Але що за сайти будуть посилається на Ваш? Чи матимуть вони відношення до Вашої галузі? Чи будуть вони авторитетними?
Хоча отримати посилання з надійних і відомих сайтів на Ваш добре для SEO, але Google може де-індексувати Ваш сайт в результатах пошуку, якщо дізнається, що Ви платите за зворотні посилання. Перекладаю: сайт Вашої компанії не буде ні в одному результаті пошуку. Не платіть за посилання і не беріть участь в мережах, які продають посилання і допомогають Вам поширювати свої статті на різних сайтах. Це не є добро для бізнесу.
Помилка № 2: Публікація нерелевантного змісту
При створенні контенту для Вашого сайту розміщуйте тільки те, що має відношення до Вашого бізнесу, індустрії та клієнтів. Наприклад, якщо Ви сантехнік, то не потрібно говорити про готелі на своєму сайті. В очах Google, сайт сантехніки, який має зміст про готелі, може призвести до плутанини. Ви ж хочете, щоб Ваш сайт бачили пошукові системи як заслуговуючого довіри на Вашому ринку, а не чужий.
Google цінує зручність роботи і якщо Ви доводите це до своїх клієнтів, то Google побачить і повинен винагороджувати за це Ваш сайт. Тому при написанні контенту для свого бізнес-сайту, тримайте на увазі потреби своїх клієнтів настільки, наскільки дозволяють Ваші бізнес-цілі. Наприклад, якщо Ви власник зоомагазину то, швидше за все, хочете продати щенят і хочете, щоб Вашими ключовими словами було "я хочу купити цуценя". Але той, хто купує цуценя, швидше за все, захоче знати все про це цуценя: яка їжа йому потрібна і який тип прививки йому треба отримати, тому треба назвати декілька тем.
Подумайте про кожний аспект життя щеняти, які можуть цікавити Вашого клієнта, і створіть корисний контент для усього цього. Це може допомогти Вам отримати рейтинг для ключових термінів, які в той же час покажуть Google, що Ваш сайт є авторитетним в питаннях про щенят і що у Вас правильний бізнес для людей, які хочуть купити цуценя.
Помилка № 3: Спам-коментарі
Деякі власники бізнесу вирішили оплачувати послуги спам-сайтів по всьому Інтернету з коментарями, які містять посилання на свій сайт. У той час як ідея викладати посилання на Ваш сайт з інших сайтів, які мають відношення до Вашого бізнесу, запрацює, Ваш бренд може бути пошкоджений, коли клієнти або потенційні клієнти побачать ці посилання, пов'язані зі спамом та погано написаними коментарями.
Те ж саме відбувається і з поганими коментарями на Вашому власному сайті. Не зберігайте всі коментарі на своєму сайті, а тільки ті, які представляють реальну цінність для Ваших клієнтів. Це може допомогти Вам зберегти значення коментаря і цілісність свого сайту.
Помилка № 4: Перевантаження посиланнями з якірним текстом
Якірний текст посилання є специфічним ключовим словом або фразою в тексті на Вашому сайті, який є гіперпосилання на адресу веб-сайту. Прикладом цього може бути "дивовижний сайт про пошук в Інтернеті", де є посиланнями на isearch.kiev.ua :).
У той час як посилання з ключовим словом може бути добре для SEO, Ви повинні бути обережними при його використанні. Веб-майстри використовували їх, щоб мати можливість створити тисячі посилань з якірним текстом з певних ключових слів у них, і отримати рейтинг для сайту для цих ключових слів. Ті часи давно пройшли.
Для того, щоб побудувати кращий рейтинг, співвідношення ключових слів має бути нормальним. Це означає, що якщо у вас є 10 000 посилань з ключових слів для однієї фрази, бо Ви хочете ранг для свого сайту і нічого іншого, то це може виглядати дивно в очах Google. Ви повинні мати багато посилань з ключовими словами для різних ключових слів. Якщо Ви хочете ранг для "Я хочу купити цуценя", то Ви повинні побудувати посилання з ключовим словом в якірному тексті, як:
  • Хочу купити цуценя
  • Володіння цуценям
  • Які щеплення для цуценят
  • Поради щодо купівлі щеняти
  • Популярні собаки
  • Симпатичні породи собак
  • Собаки, які добрі з дітьми
  • Просте навчання нових цуценят
  • Скільки коштують цуценята
  • Тестування цуценят при купівлі
Наведені вище ключові фрази мають відношення до речей, які можуть хотіти знати клієнти, коли шукають "Я хочу купити цуценя." Але всі вони говорять про різні речі. Переконайтеся, що не побудували занадто багато однакових посилань, або, що вони не виглядають нормальними для людей. Будуйте посилання з ключовими словами для людей і намірів користувача, а не для пошукових систем.
(Джерело EN: entrepreneur.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting