10 способів Google+ поліпшити Вашу SEO
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Google Plus для SEO

Ще є люди, які виступають за вичікувальну стратегію, перш ніж використовувати Google Plus. Вони часто вказують на меншу кількість користувачів Google Plus.
Вони принципово неправильно розуміють природу Google Plus і як він може поліпшити SEO-результати, навіть якщо жоден з Ваших клієнтів насправді не використовує Google Plus для себе. Раніше ми вже розглядали 6 речей, яких Ви не знали про Google+, тепер же, в дечому повторюючись, наводимо десять способів, з якими Google Plus поліпшить Вашу SEO:
  1. Зміст Google Plus сприймається Google так само, як будь-яку іншу сторінку в Інтернеті. Зміст Google Plus буде ефективно проіндексований Google, отримає Page Rank і з'являтиметься в результатах пошуку Google. А оскільки при цьому дві третини пошуків у США виконується в Google, то Ви захочете, щоб Ваш зміст був проіндексований і доступний для пошуку цим шляхом.
  2. Ваші повідомлення в Google Plus дозволять захопити фактичний статут SERP, бо вони з'являтимуться на сторінці результатів пошуку Google і, таким чином, Ваша аудиторія зможе знайти Ваш контент на Google Plus через стандартний пошук Google.
  3. Зміст Google Plus залишається доступним, впливає на Page Rank, має Page Rank і з'являється в результатах пошуку протягом тривалого періоду. Схоже, повідомлення Google Plus можуть зберігати рейтинг нескінченно, а для деяких повідомлень ще більше року у верхній частині сторінки результатів пошуку. Порівняйте це з 14 хвилинами життя стандартних твітів, за оцінками.
  4. Авторство Google Plus надає Вам більш високий рівень візуального профілю в результатах пошуку. Через перевірку Вашого профілю в Google Plus з сайтів, де публікуєтесь, Ви дозволяєте своєму зображенню з'являтися поряд з результатами пошуку і залучати більшу візуальну увагу на сторінках пошуку.
  5. Використання авторства Google тісно пов'язане з авторитетом вмісту. Google прагне дати більш високий профіль авторитетному вмісту в результатах пошуку. Якщо авторське повідомлення має цікавий контент, який розшарюється і отримує плюси, то це потенційно може призвести до вищого авторитету. Існує все більше доказів того, що авторство Google+ підвищує Ваш авторитет і ефективність пошуку. Mark Traphagen стверджує, що "в широкому загалі блогерів з профілями G+, в тих, хто використовує авторство Google, як правило, в середньому повний Page Rank вищий, ніж у тих, хто цього не робить".
  6. Авторство Google Plus і соціальний шар Google Plus надають широкий спектр соціальних сигналів, які можуть поліпшити оптимізацію для соціальних медіа (SMO) Вашого змісту та SEO. Це не так просто, як число послідовників, людей у Ваших колах або кількість Plus Ones. Те, що здається набагато більш важливим, є взаємодія між Вами і Вашим контентом та іншими з високим авторитетом. Таким чином, якщо людина з високим авторитетом ділиться Вашим змістом, то це дозволить поліпшити Ваш власний авторитет.
  7. Соціальні сигнали від такої платформи, як Google Plus, стануть більш важливими при визначенні результатів пошуку. Joshua Berg назвав це соціальною медіа оптимізацією (SMO) з SEO. Він пояснив, що "соціальні сигнали забезпечують набагато кращий спосіб фільтрації шумів і підвищення якості результатів пошуку" і "це тенденція, яка буде тривати, тому що це набагато кращий спосіб зрозуміти, що люди дійсно хочуть, що є одним з основоположних принципів Google".
  8. Рекомендоване посилання в публікаціях в Google Plus передає Page Rank на сторінку, з якою воно пов'язане. Зверніть увагу, що немає ніяких подальших переходів за посиланням, включеним в текст запису в Google Plus, тому Ви повинні використовувати рекомендовані посилання. При підключенні сторінки Google Plus до Вашого сайту підвищиться релевантність змісту веб-сайту і підтримуватиметься Ваш пошуковий рейтинг.
  9. Посилання зі звичайних сайтів до зміст Google Plus може також передати авторитет Page Rank в іншому напрямку на Ваші повідомлення і сторінки в Google Plus.
  10. Нарешті, використання hashtags в Google Plus з'єднує кожен пост з пошуком на платформі.
Ви просто програєте з точки зору SEO, якщо ефективно не використовуєте Google Plus. Будемо сподіватися, що десять причин, викладених вище, заставлять Вас ще раз подивитися на Google Plus і переглянути свої стратегії оптимізації соціальних медіа для SEO.
(Джерело EN: socialmediatoday.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting